Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nagrobki

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~TECLAWi~

~TECLAWi~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 22:18:05

Potwierdzam. Zamawialam dwa lata temu.co prawda niebylam zadowolona z montażu na początku. Ale jak to określił Pan G. Takie są przepisy na cmentarzu. Nie dając za wygraną udałam się do zarządu.gdzie potwierdzili mi owy regulamin.i niestety z podkulonym ogonem i opuszczona głową przeprosilam firmę.co do jakości nie mam zastrzeżeń. Uczciwa.solidna firma.i jeszcze raz przepraszam i dziękuję za fachową robotę
.

#22 ~MARCIN~

~MARCIN~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 21:47:55

ciezko tam  trafic, byłem tydzien temu, a jak narazie wrazenie ok,jeszcze niezdecydowalismy bo jest tyle wzorów   co sie podoba  ze szok,jest duzo zakładow w Słupsku ale brak u wielu doradztwa i uczciwosci co doswiadczylismy,tam akurat nieliczny zakład ze chciał pan 300 zł zaliczki co mnie bardzo zdziwiło ,okreslił   ,,klient zadolony płaci, całosc po skonczeniu,bo u wiekszosci odrazu prawie połowa,.a wiec chyba nie ma sciemy .MYSLE ZE CHYBA WIEKSZYM PROBLEMEM JEST TO JAKI WYBRAC WZÓR. 

#23 carmena27

carmena27

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 16:18:10

Korzystne ceny, a przy tym solidnie wykonane pomniki mają http://www.gotowe-na...ferta/nagrobki/. Super się z nimi rozmawia, bo dobrze wszystko tłumaczą, więc wiadomo za co się płaci. Dają też bardzo długą gwarancję na nagrobek. W każdym razie, ja nie narzekam :)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 03:18:15

potwierdzam powyse posty,na podstwie opinini udałem sie na Sportowa, naprawde jestem zadowolony,polecam,

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 15:30:34

..

#26 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 15:34:59

Mam nieodparte wrażenie że ktoś tu sam sobie słodzi wymyślonymi historyjkami, dziwnym zbiegiem okoliczności większość wpisów o panu G pochodzi z tego samego IP, ale cóż mogę się mylić :D

#27 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 05:54:28

Oj chyba coś przesadziłes adres IP niejest do sprawdzeniea tak latwo.a więc chyba konkurencja nie śpi.nietrafilam tam jeszcze ale szukam opini pozdr

#28 bieg.ania

bieg.ania

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 26 październik 2015 - 10:22:19

Ja polecam bo sprawdziłam tą firmę: http://mjgranit.pl/nagrobki-granitowe/

Zrobili mi szybko i solidnie granitowo-szklany nagrobek rodzinny. Wcześniej mogą Ci zrobić projekt w 3D - jesli nie jesteś zdecydowany.

Do tej pory czyli po 3 latach, nie mamy problemu z tym nagrobkiem. Zadzwoń, zapytaj o wycenę. Dojeżdżają na terenie całej Polski.

#29 Slupszczanka54

Slupszczanka54

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 20:17:23

Jesli mozna polecic zaklad kamieniarski to zamowilam nagrobek w zakladzie na Marii Curie Sklodowskiej na terenie spoldzielni niewidomych. Bylam przy montazu. Pan wlasciciel bardzo pomocny przy wyborze pomnika , przy doradzaniu. Polecam

#30 radzimir

radzimir

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 10:10:56

Jeśli szukasz nagrobka to bardzo polecam kamieniarstwo Slab. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Tanio, profesjonalnie i szybko :)

nagrobki gliwice

Użytkownik radzimir edytował ten post 13 listopad 2017 - 10:13:55

#31 ~KarolKonrad~

~KarolKonrad~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 11:14:56

Lepiej zainwestuj w coś porządnego, tak aby nie wymieniać zaraz nagrobka jak my... Za drugim razem kupiliśmy o wiele droższy, ale wykonany z lepszych materiałów nagrobek na raty poprzez iraty.pl i jesteśmy zadowoleni z przedstawionych nam warunków. 

#32 kimczi

kimczi

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 grudzień 2018 - 14:26:01

Lepiej zainwestuj w coś porządnego, tak aby nie wymieniać zaraz nagrobka jak my... Za drugim razem kupiliśmy o wiele droższy, ale wykonany z lepszych materiałów nagrobek i jesteśmy zadowoleni z przedstawionych nam warunków. 

Najlepszy materiał na nagrobek to oczywiście granit. Przykładowe realizacje projektów można zobaczyć na stronie zakładu kamieniarskiego Szołtun http://www.pomniki.eu/oferta/nagrobki. Wspomniany zakład wykonuje także rzeźby nagrobne na indywidualne zamówienie. Co ważne - zarówno na materiał jak i robociznę dostajemy 10-letnią gwarancję.

#33 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 15:47:06

My dla naszej babci zamówiliśmy właśnie granitowy nagrobek, również braliśmy na niego raty na iraty.pl. Nagrobek łatwo się myje i puki co nie uległ żadnemu zniszczeniu.

#34 wosk_asia

wosk_asia

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:09:05

W Gdańsku niedrogą ofertę oraz bardzo dobre wykonanie posiada firma http://nagrobkigdansk.pl/

#35 laracroftt

laracroftt

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 maj 2019 - 20:35:03

No to ja własnie znalazłam artykuł o firmie Caelum Świebodzin http://czerniejewo.n...ccf180d4d1d1ad4 . W sumie to fajnie, że można jeszcze o takich usługach przeczytać na necie. na przyszłośc pewnie się przyda.

#36 Stonegranit

Stonegranit

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2019 - 18:07:05

Jak szukałem nagrobka to porobilem zdjęcia na cmentarzu jakiego chciałem zamontować. Rozesłaęm do kilku firm i tu rozpiętość cenowa 50% wybrałem firme nie za droga nie za tanią https://nagrobkikami....pL/kamieniarz/ i dobrze trafiłem

#37 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 15:42:31

Nie polecam nikomu , zakładu ze sportowej Groblewska i spółka , pijani nie rzetelni pracownicy , i opryskliwy właściciel , półtora miesiąca wykonywany nagrobek i jeszcze nie w fachowy sposób. Odradzam

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 09:52:37

Zdecydowanie pan Korejwo, kilka nagrobków robiląm, laweczki...... termin, jakość perfect a i ceny przystępne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych