Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nagrobki

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika^~

~Monika^~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 14:45:50

Czy możecie polecić mi jakąś firmę która stawia nagrobki w korzystnych cenach?
Chciałabym postawić niewielki nagrobek na mogile gdzie pochowane jest dziecko
Może ktoś orientuje się gdzie i za jaką cenę mogę taki zamówić
nie jestem ze słupska więc nie wiem gdzie szukać a na chodzenie od zakładu do zakładu nie bardzo mam czas

#2 ~rokokoko~

~rokokoko~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 21:47:26

Czy możecie polecić mi jakąś firmę która stawia nagrobki w korzystnych cenach?
Chciałabym postawić niewielki nagrobek na mogile gdzie pochowane jest dziecko
Może ktoś orientuje się gdzie i za jaką cenę mogę taki zamówić
nie jestem ze słupska więc nie wiem gdzie szukać a na chodzenie od zakładu do zakładu nie bardzo mam czas

Nie mam doświadczenia w tych tematach, ale z tego co obserwuję najbardziej reklamowanym jest GRANIMAR
http://www.granimar.slupsk.pl/

pozdro

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 16:00:22

Nie mam doświadczenia w tych tematach, ale z tego co obserwuję najbardziej reklamowanym jest GRANIMAR
http://www.granimar.slupsk.pl/

pozdro

Granimar jest drogi i to nawet bardzo.Stosunkowo niedawno/3 lata/ zamawiałam nagrobek w

zakładzie p. Korejwo,ale mówię o tym starszym włascicielu,bo synalek niestety nie ma dobrej opini,

przynajmniej u mnie sobie nagrabił.Ten zakład jest na Lotha tuz przy cmentarzu.Uprzedzam rozmawiaj tylko z

tym starszym włascicielem,solidny,fachowy i cenowo naprawdę przystępny.

#4 ~Monika^~

~Monika^~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 16:39:20

Dzięki za informację :)
przejdę się i do jednego i do drugiego zakładu, zobaczymy co zaproponują

#5 ~monica~

~monica~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2011 - 10:23:54

Moze temat juz przeterminowany ale byc moze komus innemu sie przyda.osobiscie polecam ELGRANIT na Piusudskiego.zamawialam tam nagrobek(biorac pod uwage ze poprzez internet i telefon,bo niema mnie na miejscu).jestem bardzo zadowolona.fachowo i profesionalnie.niewiem jak cenowo to sie przedstawia bo nie sprawdzalam w innych zakladach i zakladzikach,wybralam ten ktory ma swietna opinie i wieloletnie doswiadczenie.

Użytkownik monica edytował ten post 09 kwiecień 2011 - 10:24:51

#6 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2011 - 14:14:14

Derwil róg ul. Kilińskiego obok myjni za nagrobek ok 1.3tys

#7 ~monica~

~monica~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2011 - 20:26:56

uwazam ze jak stawiac nagrobek to na lata,a jesli na lata to dobry,jakosc to cena....mozna rowniez kupic uzywany jesli chodzi tylko o cene..ale taki lub tani trzeba bedzie wymienic za jakis czas,wiec poco wydawac pieniadze dwa razy:)..

#8 ~ibiza~

~ibiza~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 13:54:10

Mogę polecić Pracownię Rzeźbiarsko-Kamieniarską BAZALT. Wykonują piękne pomniki w konkurencyjnych cenach.
To ich strona: www.bazalt.info

#9 ~ISKIERKA~

~ISKIERKA~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 14:24:58

Ostatnio również szukałam takiej firmy.Nagrobek dla dziecka kosztował mnie 1900 zł ,ale można też zamówić kurierem i samemu postawić (podobno postawi go każdy dobry budowlaniec),wtedy koszt wynosi 1500 zł.Jeśli oferta nadal jest aktualna,zapraszam na pw,podam namiary na firmę.

#10 ~iwo~

~iwo~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 11:24:19

Ostatnio również szukałam takiej firmy.Nagrobek dla dziecka kosztował mnie 1900 zł ,ale można też zamówić kurierem i samemu postawić (podobno postawi go każdy dobry budowlaniec),wtedy koszt wynosi 1500 zł.Jeśli oferta nadal jest aktualna,zapraszam na pw,podam namiary na firmę.

Tylko czekać jak juz w markatach będą sprzedawać!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 18:12:23

Co do zakładu kamieniarskiego polecam firme Pani Groblewskiej na ul SPORTOWEJ 33B,korzystałam dwa razy z tej firmy naprawde miła obsługa,solidny montaz az do przesady jak to powiedział moj mąz ,cena dla dorosłej osoby taniej niz wszedzie o kilkaset zł,polece kazdemu kto zapyta jeszczev raz

#12 ~Dbajcie o żyjących~

~Dbajcie o żyjących~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 18:40:32

Co do zakładu kamieniarskiego polecam firme Pani Groblewskiej na ul SPORTOWEJ 33B,korzystałam dwa razy z tej firmy naprawde miła obsługa,solidny montaz az do przesady jak to powiedział moj mąz ,cena dla dorosłej osoby taniej niz wszedzie o kilkaset zł,polece kazdemu kto zapyta jeszczev raz

..?..to się nazywa wciskanie kitu..a raczej kamienia ;) Umarłym nie są potrzebne marmurowe nagrobki, tylko trochę życzliwości za życia. Im droższy nagrobek, tym większe wyrzuty sumienia,że nie zadbało się o bliskiego człowieka.

#13 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 20:13:09

Polecam zakład w Bierkowie .Ceny może i nie najniższe ale za to solidna robota. Fakt że był "mały pośizg" w czasie ale w ogólnym rozrachunku pozytywnie. Nawet Mamusia mojego męża nie narzekała :) a potrafi być marudna i upierdliwa aż do przesady, więc dobrze to o nich świadczy. www.korejwo.slupsk.pl tam ich znalazłam

#14 ~mateusz~

~mateusz~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 12:49:04

zachęcam w Krakowie http://aniolgrobow.pl/

#15 ~MARZENA~

~MARZENA~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 20:45:46

www.nagrobkigroblewska.pl

#16 Stone_Broker

Stone_Broker

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2013 - 10:20:48

Jeśli szukasz taniego nagrobka... warto zajrzeć na tę stronę - link : gotowe nagrobki
Bezpłatnie uzyskasz tam informację o możliwej najniższej cenie nagrobka jaki Cię interesuje.

Firma zajmuje się kompleksową obsługą, od wyboru nagrobka, sprowadzenia go, załatwienia formalności na cmentarzu, oraz zlecenie montażu w lokalnym zakładzie kamieniarskim.

Warto dowiedzieć się więcej na temat nagrobków, jeśli decydujesz się na ich postawienie.

Pozdrawiam

#17 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 10:17:45

Ja osobiście zamawiałam w firmie Madex. Tutaj możesz obejrzeć ich nagrobki granitowe

#18 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 08:29:07

http://nagrobki-golebiewski.pl/

Oni są naprawde tani i solidni,zamawiałem u nich nagrobek na cmentarz północny w Warszawie

#19 ~marcelina~

~marcelina~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 11:44:40

Zamawialam z mężem na Sportowej. U Pana Groblewskiego.Bardzo oddany swojej profesji.niewciska kitu tym bardziej ze byłam gramysna co do wzoru.montaż jak określił mąż super. Prawdziwy fundament tak to się chyba nazywa.a świadczy o tym ze postawiliśmy po 3 miesiącach i stoi jak dzwon.a co do ceny to myślę że normalne.

#20 ~ADAM~

~ADAM~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2015 - 11:58:20

Zamawialam z mężem na Sportowej. U Pana Groblewskiego.Bardzo oddany swojej profesji.niewciska kitu tym bardziej ze byłam gramysna co do wzoru.montaż jak określił mąż super. Prawdziwy fundament tak to się chyba nazywa.a świadczy o tym ze postawiliśmy po 3 miesiącach i stoi jak dzwon.a co do ceny to myślę że normalne.

tak,to jest prawda,po wielu przebojach z firmami NA UL KASZUBSKIEJ KOŁO KOSCIOLA GDZIE ZAMOWILEM NAGROBEK I NIEMOGLEM SIE DOCZEKAC REALIZACJI ,ORAZ TRUDNO BYŁO WYRWAC ZALICZKE ,,,POL ROKU,JAK I WIELKA PRZEPRAWA Z FIRMA MOZAIKĄ GDZIE CHCIALA WCISNAC MI CHINSKIE BADZIEWIE TRAFILEM DO FIRMY NA SPORTOWA ,WLACICIEL ZAJAL SIE TEMATEM RZETELNIE,UDALEM SIE DO NIEGO Z WYBRANYM WCZESNIE MATERIALEM ,A OWY GOSC ODMOWIL WYKONANIA Z TEGO NAGROBKA KAMIENIA PONIEWAZ STWIERDZIL ZE TO KAMIEN JEST BARDZO NISKEJ KLASY ,GDZIE INNE ZAKŁADY TEGO NIE OWIEDZIAŁY,DLATEGO SZANUJE TEA FIRMA ZE JEST UCZCIWA,MONTAZ NAPRAWDE SOLIDNY,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych