Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nad Ustką zaobserwowano UFO :: zobacz komentowany artykuł

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 11:47:14

Biedroń przyleciał sprawdzić czy Ustka jest przygotowana na przyjęcie "Wiosny".To co zobaczył tak go przeraziło,że wcisnął nie ten guzik i popędził w złym kierunku.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 12:11:28

Coś Pan pił?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 12:30:15

Biedroń przyleciał sprawdzić czy Ustka jest przygotowana na przyjęcie "Wiosny".To co zobaczył tak go przeraziło,że wcisnął nie ten guzik i popędził w złym kierunku.

Widać ,że Ireneusz ,Smerf itd.całkiem odleciał w stronę kina

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 12:30:52

Po denaturacie mogą pojawić się halucynacje.

#5 ~K+PAX~

~K+PAX~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 12:52:09

Pokolenie zapatrzone pod nogi i w smartfony.Akurat ja często gapie się w niebo.I nie raz widziałem różne rzeczy.I nie były to lampiony.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 13:43:16

Pokolenie zapatrzone pod nogi i w smartfony.Akurat ja często gapie się w niebo.I nie raz widziałem różne rzeczy.I nie były to lampiony.

Pewnie grzybki zadzialały

#7 ~Jony~

~Jony~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 14:26:53

Obcy będą się nami interesować bo powstaje u nas tarcza antyrakietowa. Wtajemniczeni wiedzą o czym piszę. Malkontenci będą kpić. Ale prawda jest taka ,że obcy muszą się nami interesować z powodu naszych "wojennych.zabawek"  abyśmy sami sobie i ziemi krzywdy nie zrobili.

#8 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 14:31:51

Też coś widziałem, wieczorem ale w ......Potęgowie 26.02.br.. Leciało pionowo i znikło, jak ognik.   PS. NIE  PIŁEM dopiero wracałem z Biedronki z browarem ;-)

#9 ~Anunaki~

~Anunaki~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 14:43:06

Może Perseida ? może fotomontaż ? Odległość na filmie, pokonana jest błyskawicznie i sugeruje że obiekt znajdujący się bardzo wysoko przecina niebo zmieniając kolory bo zmienia się jego temperatura. Oglądałem ten film na ultra Slow i dużym powiększeniu.

#10 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 27 luty 2019 - 15:56:56

Zwykły bolid, w latach 70 widziałem lepszy. 

#11 Użytkownik usunięty

Użytkownik usunięty

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów

Napisano 27 luty 2019 - 16:02:29

Nie wiem co wy palicie w tym GP24 ale dla was jest to zdecydowanie za mocne  :D

#12 ~gruzin~

~gruzin~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 16:03:21

Coś Pan pił?

i co ? pan pił a telefon nagrał bo tez pił ? bardzieb bzdurnego komentarza nie czytałem.

#13 ~Siwa~

~Siwa~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 16:06:01

Zwykły bolid, w latach 70 widziałem lepszy. 

Ile masz klas podstawówki ? Każdy głupi wie że bolidy nie zmieniają trajektorii lotu. i nie świecą swiatłami jakby miały okna. W Golęcinie widziałam podobne zjawisko i identyczny odgłos

#14 ~Obserwator nieba~

~Obserwator nieba~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 17:21:50

Śmieszne jest kiedy największe anonimowe autorytety uważają ze Ùfo to odrazu kosmici. A to poprostu coś czego nie mozna określić żadną nazwą znaną z katalogu maszyn latających. Zgodzę się że bolid tak nie wygląda. Bo bolid spala się coraz mocniej aż ciągnie za sobą ogon ognia. A tu tego nie widać. Bolid spada w dół, a nie leci poziomo. Warto się czasem zastanowić nad tym co się pisze. Bolid to jedno światło, a nie 3 punkty w kształt trójkąta. Gdyby to nagrano profesjonalną kamerą jaką sądząc po materiałach na kanale to nagrano, pewnie bylo by więcej szczegółów.

#15 ~KD9692~

~KD9692~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 19:24:38

Potwierdzam, dziś 27.02.2019 koło godziny 19.15 widziałam jak to leciało nad wioska Starkowo, ok. 10km od Ustki.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 19:35:02

Zeby potwierdzic musialbys to widziec wczoraj o podobnej porze

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 20:56:51

Przylecieli bo:

- chcieli do siebie zabrać Najlepszego z Menadżerów, żeby zbudował im w końcu nowoczesność, bo zmęczył ich już kosmiczny skansen,

- szukali też Marudy, bo jego sława Specjalisty W Dziedzinach Wszystkich dotarła do najdalszych krańców wszechświata. Podobno trwają międzygwiezdne konflikty i wojny o to, kto go pierwszy ściągnie na swoją planetę i dzięki jego światłym radom zbuduje prawdziwe kosmiczne imperium.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 21:28:40

Gdyby to nagrano profesjonalną kamerą jaką sądząc po materiałach na kanale to nagrano

że co?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 21:29:05

widzialam to troche wczesniej przed 18 lecialo wolniej ale dynamicznie na wysokosci Rowów w kieruku Czołpina

#20 ~RR~

~RR~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 21:52:32

Nie pamietam czy to byl rok 1985 ale cos kolo tego. Widzialem cos podobnego w Slupsku, ale w kierunku Rowow. Wysyko na niebie wisial obiekt okolo 5 do 10 minut, byl troche wiekszy niz gwiazdy i jasniejszy. Na poczatku myslalem, ze to raca, balon itp... Ale ten obiekt w pewnym momencie odlecial z ogromna predkoscia w kierunku gwiazd. Cos podobnego widzi sie nieraz na filmach, ale niestety to  nie byl film. Oprocz mnie to widzial moj ojciec. Do tej pory zastanawiam sie co to bylo, zaden ziemski obiekt nie lecialby w strone gwiazd tylko raczej za horyzont. No i ta predkosc. Nie pilem wtedy jeszcze mialem za malo lat :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych