Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nabór do służby wojskowej [zdjęcia] :: zobacz komentowany artykuł

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 19:50:08

Nabór na wartownika, a jakie wymagania! Starej ekipie pewnie kończą się kontrakty i poszli w odstawkę!

#2 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 05:51:27

mam 50 lat /prawie/ chory kręgosłup/ale uwierzcie ,że lepiej bym przeszedł ten ""tor przeszkód"

Chyba że oni też są w moim wieku?/zachowują się tak jakby pierwszy raz tam byli

#3 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2017 - 15:39:28

Jakich czasów dożyłam? W czasach mojej młodości ,większość kolegów kombinowała, aby otrzymać kategorię D, dziś młodzi chłopcy pchają się drzwiami i oknami...  Przywróćmy powszechny obowiązek służby i po sprawie. Obawiam się tylko ,że połowa z poborowych , maminsynków i  lebiodek sportowych załamałaby się na starcie. Pozdrawiam wszystkich czynnych żołnierzy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 12:52:02

Jakich czasów dożyłam? W czasach mojej młodości ,większość kolegów kombinowała, aby otrzymać kategorię D, dziś młodzi chłopcy pchają się drzwiami i oknami...  Przywróćmy powszechny obowiązek służby i po sprawie. Obawiam się tylko ,że połowa z poborowych , maminsynków i  lebiodek sportowych załamałaby się na starcie. Pozdrawiam wszystkich czynnych żołnierzy.

A co ja takiego złego zrobiłem, żeby Polska dziada ze mnie zrobiła? Półtora roku roboty w delegacji, 24 na dobę za 150 zł miesięcznie? Jak tym kredyt spłacę, rachunki, czynsz, nakarmię rodzinę? Przez półtora roku mają żyć na śmietniku bo się komuś ubzdurało jakaś powszechny obowiązek? Żołnierz to nie pospolite ruszenie. Niech idą ci co się do tego nadają i chcą. Mnie zabawa w dzieci wojny nie bawi, poza tym ktoś musi zarobić na ten cyrk i od zawsze jest to cywil. Więc czego się czepiasz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych