Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Na kogo oddam swój głos?

573 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~mam pomysl~

~mam pomysl~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:18:37

Mam propozycję, żeby od następnej kadencji funkcja radnego była funkcją społeczna ( darmowa)jak to kiedyś bywało. Jestem ciekaw czy nadal byłoby tylu chetnych hahahaha..darmozjady

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:18:42

..a jakież on ma zasługi , że aż do powiatu?? chyba , że ma plecy u Gruchy

Oto zasługi
Dołączona grafika

#43 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:21:57

..a jakież on ma zasługi , że aż do powiatu?? chyba , że ma plecy u Gruchy

Grucha od złomowca startuje od Szredera przecież.

#44 ~haahahha~

~haahahha~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:28:26

Oto zasługi
Dołączona grafika

Taki jak się do żłobu dosadzi ni kija go stamtad wywalić, ot pazerniacy.Oni po "'kuroniówke" nie staną w kolejke jak Ci inni co prace stracili. Jedna wielka klika.

#45 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:29:39

cz mnie słuch nie myli, ale czy jest prawdą że radny z powiatu lęborskiego powiedział o innych politykach i samorządowcach, że mają ryje lub mordy. Kto to taki i jak może tak mówić o innych niezależnie od orientacji politycznej. Czy ta osoba dalej chce być radnym, chyba nie, bo dla takiego języka i zachowania nie powinno być miejsca w polityce. Cz ktoś wie jak ta osoba się nazywa.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:34:29

cz mnie słuch nie myli, ale czy jest prawdą że radny z powiatu lęborskiego powiedział o innych politykach i samorządowcach, że mają ryje lub mordy. Kto to taki i jak może tak mówić o innych niezależnie od orientacji politycznej. Czy ta osoba dalej chce być radnym, chyba nie, bo dla takiego języka i zachowania nie powinno być miejsca w polityce. Cz ktoś wie jak ta osoba się nazywa.

To spewnością wulgarny i agresywny Andrzej Dziembowski

#47 ~koles~

~koles~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:34:57

Grucha od złomowca startuje od Szredera przecież.

Nie kłam !!! na liscie u Szredera Gruszczynskiego nie mam. Pam Szreder by się nie poniżyl wstawiajac ta persone no grate.

#48 ~Betlejem~

~Betlejem~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:35:52

Oto zasługi
Dołączona grafika

Prosimy o pielgrzymke śladem obwodnicy, od nas z Betlejem skazanych na wykończenie,plebania na kaszubskiej to samo,Mosty to samo,choć ty łotrze.

#49 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:41:36

Prosimy o pielgrzymke śladem obwodnicy, od nas z Betlejem skazanych na wykończenie,plebania na kaszubskiej to samo,Mosty to samo,choć ty łotrze.

#50 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:42:19

[quote name='Gość' timestamp='1288376322' post='469263']
Oto zasługi
Dołączona grafika
[Odpowiedni facet n/quote Odpowiedni facet w odpowiednim towarzystwie. :P:P:P :P :P

#51 ~:):):)~

~:):):)~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:47:48

Taki jak się do żłobu dosadzi ni kija go stamtad wywalić, ot pazerniacy.Oni po "'kuroniówke" nie staną w kolejke jak Ci inni co prace stracili. Jedna wielka klika.

Dokąd podążasz P. W..ta i z jaką misją maszerujsz???. Oj Wy święci, święci na pokaz tylko po to ,żęby byc u władzy i to zawszelką cene, smutne to ale prawdziwe.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:51:05

[Odpowiedni facet n/quote Odpowiedni facet w odpowiednim towarzystwie. :P:P:P :P :P
[/quote]
Ale elektorat ma i to murowany :lol:

#53 ~-----~

~-----~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:53:13

Mam propozycję, żeby od następnej kadencji funkcja radnego była funkcją społeczna ( darmowa)jak to kiedyś bywało. Jestem ciekaw czy nadal byłoby tylu chetnych hahahaha..darmozjady

I tu sie z Toba zgadzam. Radni powinni byc społecznikami oddanymi dla miasta i ich probblemow a takze osoby bedace na emeryturach. Za pieniądze ludzie podli, za pieniądze ksiadz sie modli.

#54 ~dobromil~

~dobromil~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 20:04:20

I tu sie z Toba zgadzam. Radni powinni byc społecznikami oddanymi dla miasta i ich probblemow a takze osoby bedace na emeryturach. Za pieniądze ludzie podli, za pieniądze ksiadz sie modli.

Kto jest za tym , żeby radni pracowali w czynie społecznym?? Głosujmy -za --podnosimy prawa rękę---- kto przeciw -- lewą a kto się wstrzymał

#55 ~naiwny~

~naiwny~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 20:21:30

Kto jest za tym , żeby radni pracowali w czynie społecznym?? Głosujmy -za --podnosimy prawa rękę---- kto przeciw -- lewą a kto się wstrzymał

Naiwny sądząc, że ktoś podniesie ręke cha cha cha cha jak znam zycie tylko kasa sie liczy.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 20:25:13

Zgadzam się

żeby Radni pracowali w czynie społecznym,bo teraz jest tak,jak wygrają,to biorą na raty auto i miasto za to płaci.(diety)

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 20:28:50

Na kogo więc głosować.Który radny zasługuje na zakreślenie kratki.
No pytam się.Nie piszcie że z tylu osób nie ma żadnego porządnego

#58 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 20:37:00

Na kogo więc głosować.Który radny zasługuje na zakreślenie kratki.
No pytam się.Nie piszcie że z tylu osób nie ma żadnego porządnego

Na Pana Wójcika,to poważny kandydat.

#59 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 21:02:24

Na Pana Wójcika,to poważny kandydat.

Ludzie czy wy poszaleliście? Ten pan powinien mieć na imię korupcja a na nazwisko przekręty. W dodatku niczego nie robi porządnie. Jego firma to przekręt na brata bo sam jest i pozostaje bankrutem!

#60 ~Lęborszczanian~

~Lęborszczanian~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 21:47:28

O kim mowa , bo ten najbardziej "zasłużony w takich praktykach , tym razem chyba nie startuje.

Mowa o Wiesiu ochroniarzu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych