Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Na jakie cele MIASTO przeznaczyło kwotę 5 milionów złotych, które darował Pan Malek Ustce.

honor Burmistrz Ustka darowizna.

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~reysren~

~reysren~
 • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 19:48:15

Nie ma co mówić, jeden wielki syf sie z tego zrobił ;/ przykre, że liczą się układy i układziki....

piterS nigdy nie było inaczej hehe#62 Asiaczek87

Asiaczek87

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 107 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 13:22:57

piterS nigdy nie było inaczej hehe

A powinno być. Pamiętajcie o tym przy wyborach!!#63 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 21:09:29

Jak to zwykle bywa, mądrzejemy dopiero po tym jak już jest źle ;/#64 ~Marek Janczewski~

~Marek Janczewski~
 • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 17:37:20

Gdyby te 5 milionów przeznaczono na przykład; naprawę kładki, uatrakcyjnienie sezonu, została by jeszcze całkiem spora sumka do dobrego zagospodarowania.

 #65 ~durnota kowalska~

~durnota kowalska~
 • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 19:14:29

Pomimo tego, że wielokrotnie, różne osoby już o tym na forum napisała, do do głowy kowala bez matury nadal nie dociera, że ANI ZŁOTÓWKA Z TYCH DAROWANYCH 5 MLN. NIE TRAFIŁA DO BUDŻETU MIASTA od Malka. Po prostu miasto musi oddać o 5 banie mniej i ma o 5 mln. złotych mniejszy DŁUG,. Nadal ma DŁUG i nadam musi miliony Malkowi zwrócić (czy już zwróciła nie wiem?). 

 

Postaram się wytłumaczyć to tak, żeby nawet kowal bez matury to zrozumiał. Jak się ma tysiąc złotych na rok, a do tego dług 1500 złotych, a ktoś daruje ci 500 złotych z tego długu, to jak można te 500 złotych na coś przeznaczyć, skoro nadal się ma dług i nadal trzeba tysiąc złotych oddać i ani złotówki z tych 500 złotych nie dostaniesz do portfela, a i tak trzeba oddać 500 zł. Tak samo jest z 5 mln Malka. Paimaju kowalu?

 #66 ~Marek Janczewski~

~Marek Janczewski~
 • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 19:40:15

Gdyby te 5 milionów przeznaczono na przykład; naprawę kładki, uatrakcyjnienie sezonu, została by jeszcze całkiem spora sumka do dobrego zagospodarowania.

Zapomniał bym! Ta spora sumka pozwoliła by na skuteczne rozwiązanie problemów usteckiej służby zdrowia.Całkowite zagospodarowanie po przejęciu naszego budynku szpitala i przeznaczenie go na wzorowy Ośrodek Zdrowia, ze wszystkimi specjalistami na miejscu. Wystarczy cofnąc się do programu Wyborczego ,,PRZEBUDZ SIĘ USTKO'' tam dokładnie jest to ujęte.#67 ~Marek Janczewski~

~Marek Janczewski~
 • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 19:45:40

Czyli nie masz pojęcia skąd na to wziąć pieniądze. Ma być i tyle, ale jak to sfinansować i skąd to już nie wiadomo... Pytanie czy Ustkę stać na utrzymanie szpitala, kiedy musi spłacić Malka i naprawić kładkę? Chyba jednak zdecydowanie nie, szpital w tej formie, i to teraz to dziura w budżecie i to gigantyczna, kto ją będzie spłacał i z czego? Dla dziadków ważny jest szpital, dla młodych miejsca pracy, pytanie co się nam bardziej opłaci, inwestować w szpital i zadłużać miasto, czy dla młodych porobić jakieś rozwiązania, żeby tutaj zakładali firmy i ich podatki zasilały budżet miasta i wtedy zbudować szpital?

 

Zapomniał bym! Ta spora sumka pozwoliła by na skuteczne rozwiązanie problemów usteckiej służby zdrowia.Całkowite zagospodarowanie po przejęciu naszego budynku szpitala i przeznaczenie go na wzorowy Ośrodek Zdrowia, ze wszystkimi specjalistami na miejscu. Wystarczy cofnąc się do programu Wyborczego ,,PRZEBUDZ SIĘ USTKO'' tam dokładnie jest to ujęte.

Niedobry ten Malek. Naobiecywał 5 milionów, a grosza nawet nie dał.#68 Trzepator

Trzepator

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 173 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 20:29:34

Niedobry ten Malek. Naobiecywał 5 milionów, a grosza nawet nie dał.

Nie obiecał, że da miastu 5 milionów, tylko zgodził się na to, żeby miasto mu oddało o 5 milionów mniej. To jest różnica.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: honor, Burmistrz, Ustka, darowizna.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych