Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Na jakie cele MIASTO przeznaczyło kwotę 5 milionów złotych, które darował Pan Malek Ustce.

honor Burmistrz Ustka darowizna.

67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marek Janczewski~

~Marek Janczewski~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 22:16:34

Panie burmistrzu prosimy o odpiwiedz, na to arcyciekawe pytanie.

p ozmianie mpzetow dzialka ma byc atrakcyjniejsza cena to ok 20 mln zl... jesli wierzyc zapowiedziom ze cena wzrosnie dwukrotnie

Jeszcze raz. Na jaki cel przeznaczono te 5 milionów.Kto i za ile sprzedał prawa do usteckiej SYRENKI?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 05:20:49

Idz to ratusza się spytać. Masz tam raptem parę kroków! Przy okazji zapytaj o kładkę

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 12:14:56

Idz to ratusza się spytać. Masz tam raptem parę kroków! Przy okazji zapytaj o kładkę

aby być zauważonym trzeba szukać tanich sensacji.

#44 ~Marek Janczewski~

~Marek Janczewski~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 15:27:51

aby być zauważonym trzeba szukać tanich sensacji.

5 mln złotych to tania sensacja? Może dla ciebie, bo dla mnie po prostu wyparowało 5 mln złotych.

#45 ~Marek Janczewski~

~Marek Janczewski~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 15:35:04

Kilka razy próbowałem od podwórka. Jednak bardzo mnie odstraszył zapach świeżo palonej marihuany.Innym razem spróbuję od strony pomocy społecznej.NIE ZNOSZĘ ZAPACHU MARYCHY.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 16:07:38

5 mln złotych to tania sensacja? Może dla ciebie, bo dla mnie po prostu wyparowało 5 mln złotych.

Kto jest podejrzany o odparowanie 5mln? Masz sugestie?

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 16:14:29

Kilka razy próbowałem od podwórka. Jednak bardzo mnie odstraszył zapach świeżo palonej marihuany.Innym razem spróbuję od strony pomocy społecznej.NIE ZNOSZĘ ZAPACHU MARYCHY.

Skąd znasz zapach marihuany?

Do ratusza wchodzi się od drzwi frontowych, a nie bocznymi wejścia, chyba że jest powód dla którego boisz się i nic chcesz wejść głównym wejściem :P . Zastanawiało mnie dlaczego mając parę kroków do ratusza, nie chodzisz na spotkania, rady, itd. Teraz kiedy napisałeś jak wchodzisz tam bocznymi drzwiami wiem już dlaczego :lol: B) .

#48 ~erfik~

~erfik~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 16:29:35

Jarasz trawę?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 20:45:38

Do ratusza wchodzi się od drzwi frontowych, a nie bocznymi wejścia, chyba że jest powód dla którego boisz się i nic chcesz wejść głównym wejściem :P . Zastanawiało mnie dlaczego mając parę kroków do ratusza, nie chodzisz na spotkania, rady, itd. Teraz kiedy napisałeś jak wchodzisz tam bocznymi drzwiami wiem już dlaczego :lol: B) .

piszesz, jakbyś chodził na wszystkie.

#50 ~Marek Janczewski~

~Marek Janczewski~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 22:49:21

Nie mam żadnych powodów, by kogokolwiek się bac. Niech portkami trzęsą ci, którzy mają nieczyste sumienie. Mnie to nie dotyczy. Zapach marihuany znam i to doskonale. Całe lata miałem okazję walczyc z kimś kto jarał i pał aż wreszcie trafił do paki.

#51 Filololo

Filololo

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 22 maj 2016 - 21:44:59

Na pewno nie na naprawę kładki którą przy okazji zepsuli. :)

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 07:21:32

jakie "darował"??? Jaczewski tobie już tłumaczyli, że zmniejszenie długu a darowanie komuś czegoś to dwie różne sprawy!! Nie wiem, czy ktoś próbuje cię skompromitować, czy faktycznie nie pojmujesz prostych rzeczy!

Malek niczego nie dał, niczego nie wręczał, miasto wzięło mniejszy kredyt, żeby go spłacić, pojmij to wreszcie i się nie ośmieszaj!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 07:59:33

jakie "darował"??? Jaczewski tobie już tłumaczyli, że zmniejszenie długu a darowanie komuś czegoś to dwie różne sprawy!! Nie wiem, czy ktoś próbuje cię skompromitować, czy faktycznie nie pojmujesz prostych rzeczy!
Malek niczego nie dał, niczego nie wręczał, miasto wzięło mniejszy kredyt, żeby go spłacić, pojmij to wreszcie i się nie ośmieszaj!

Niestety tu już tak jest, że wiedzy w temacie zero a pomówień bez liku. Radość im sprawia obrzucać błotem innych.

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 08:09:32

To nie jest osoba, która na forum zasłynęłaby wybitnymi walorami intelektualnymi. On napisał to tak, jakby Malek dał miastu 5 mln. a potem miasto musiałoby mu oddać całą sumę :P. To  Janczewski wygląda trochę inaczej. Miasto musi oddać o 5 mln zł mniej, a niczego nie dostało, namacalnie nie dostała od Malka żadnej złotówki, ma wobec niego po prostu o 5 mln złotych mniejsze zobowiązanie spłaty. Wiecie jak ktoś nie ma matury to za dużo od niego nie wymagajcie, trzeba trochę zmniejszyć oczekiwania pojmowania i kojarzenia faktów wobec niego :lol: .

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 08:53:34

To nie jest osoba, która na forum zasłynęłaby wybitnymi walorami intelektualnymi. On napisał to tak, jakby Malek dał miastu 5 mln. a potem miasto musiałoby mu oddać całą sumę :P. To  Janczewski wygląda trochę inaczej. Miasto musi oddać o 5 mln zł mniej, a niczego nie dostało, namacalnie nie dostała od Malka żadnej złotówki, ma wobec niego po prostu o 5 mln złotych mniejsze zobowiązanie spłaty. Wiecie jak ktoś nie ma matury to za dużo od niego nie wymagajcie, trzeba trochę zmniejszyć oczekiwania pojmowania i kojarzenia faktów wobec niego :lol: .

Niestety trzeba wytykać nieuctwo, bo zasrają hejtem wszystko. Nie rzuca się perły między wieprze. Część ludzi chwyta te bzdety wypisywane. Robi się niepotrzebny i niesłuszny zamęt.

#56 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 08:59:52

Czy to nie było tak, że podpisano akt notarialny w którym zapisano m.in. zmniejszenie o 5 mln. kwoty należnej dla Malka w zamian za rezygnację z kandydowania na burmistrza przez Olecha? To taka demokracja w wykonaniu PO i ich bogatych sponsorów.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 10:40:09

Czy to nie było tak, że podpisano akt notarialny w którym zapisano m.in. zmniejszenie o 5 mln. kwoty należnej dla Malka w zamian za rezygnację z kandydowania na burmistrza przez Olecha? To taka demokracja w wykonaniu PO i ich bogatych sponsorów.

To jest inna rzecz, ze w sposób niegodny zaszczuto jednego z kandydatów. Uprzykszano  również mu życie. Wyborca nie jest głupi i przez lata będzie o tym pamiętał. Dzis jest to balast nie do zatarcia.

#58 ~Marek Janczewski~

~Marek Janczewski~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 11:19:43

pokraczne myślenie! jak masz komuś oddać 12 baniek, a on zmniejsza ci dług o 5 milinów to trudno napisać, że nikt nikomu niczego nie dał! Może dla ciebie miasto powinno oddać 12 milionów a Malek łaskawie zwrócić 5 z powrotem? wtedy byłoby ok? analiza na poziomie przedszkolaka!

Właśnie tak dokładnie powinno się odbyc.Może to by was przekonało? Jeszcze najlepiej w reklamówce tej z BIEDRONKI bo mają najmocniejsze.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 12:56:47

Właśnie tak dokładnie powinno się odbyc.Może to by was przekonało? Jeszcze najlepiej w reklamówce tej z BIEDRONKI bo mają najmocniejsze.

Poziom myślenia macie tragiczny według mnie.

#60 piterS

piterS

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 19:31:59

To jest inna rzecz, ze w sposób niegodny zaszczuto jednego z kandydatów. Uprzykszano  również mu życie. Wyborca nie jest głupi i przez lata będzie o tym pamiętał. Dzis jest to balast nie do zatarcia.

Nie ma co mówić, jeden wielki syf sie z tego zrobił ;/ przykre, że liczą się układy i układziki....

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: honor, Burmistrz, Ustka, darowizna.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych