Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Na jakie cele MIASTO przeznaczyło kwotę 5 milionów złotych, które darował Pan Malek Ustce.

honor Burmistrz Ustka darowizna.

67 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~IQ 150~

~IQ 150~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 21:15:28

Po pierwsze Ustka piszemy z wielkiej litery.

Po drugie temat nie jest o Jerzym Malku.

Jak nie, jak tak - to po drugie.

A po pierwsze: O tym, czy Ustka ma być PISana wielką literą, czy małą, zadecyduje wkrótce Pan Jerzy Malek, a nie jakaś pisowska ortografia.

Po trzecie: w przeciwieństwie do najemników tu aktywnych piszę co myślę, a nie to, co mam napisać. Nie bój się, katosmerfie, nie jestem konkurencją.

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 21:41:37

A po pierwsze: O tym, czy Ustka ma być PISana wielką literą, czy małą, zadecyduje wkrótce Pan Jerzy Malek, a nie jakaś pisowska ortografia.

Po trzecie: w przeciwieństwie do najemników tu aktywnych piszę co myślę, a nie to, co mam napisać. Nie bój się, katosmerfie, nie jestem konkurencją.

w nawiązaniu do najbliższych wyborów, przekazów podprogowych i kontynuując retorykę Kat-olika - POszli w PiSdu.

#23 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 21:42:10

To "Widać, słychać i czuć", z czuciem i słyszeniem może przesadziłem, ale z resztą?

Jak zaczniesz odróżniać wpisy, to napisz.

Nie porównuj mnie więcej do Smerfa, bo mój bóg dawno zszedł z chmur i jest gdzieś teraz, przy "Wielkim wybuchu", "Rozumis", "Wis". :D  :D  :D

#24 ~tech.łącz.~

~tech.łącz.~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 21:49:44

To "Widać, słychać i czuć", z czuciem i słyszeniem może przesadziłem, ale z resztą?

Jak zaczniesz odróżniać wpisy, to napisz.

Nie porównuj mnie więcej do Smerfa, bo mój bóg dawno zszedł z chmur i jest gdzieś teraz, przy "Wielkim wybuchu", "Rozumis", "Wis". :D  :D  :D

Bud.  ci rozkrad. part. i złodz.! Zroz.? A jak nie zroz., to z dup. zrob. jesien sredniowiecza.

#25 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 21:52:01

w nawiązaniu do najbliższych wyborów, przekazów podprogowych i kontynuując retorykę Kat-olika - POszli w PiSdu.

Pewnie będzie trudno przy takich kolokwium, ale nasze dzieci doczekają, mam taką nadzieję. :D  :D  :D

#26 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 21:59:37

Bud.  ci rozkrad. part. i złodz.! Zroz.? A jak nie zroz., to z dup. zrob. jesien sredniowiecza.

Boli P. kier. i powinno, takich partaczy "To ci u nas dostatek". :D

Słyszałeś  o nagrywaniu?, to teraz już "Wis".

"Sowa i przyjaciele"

#27 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 22:34:39

Bud.  ci rozkrad. part. i złodz.! Zroz.? A jak nie , to z dup.  jesien zroz.sredniowiecza.zrob.

Może tak czas odstawić alkohol za "Larsen", wpisy na złomie pozostały. Ustka-Słupsk ul. Grunwaldzka, no cóż?, pewnie się spotkamy. :D :D :D

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 23:22:01

Może tak czas odstawić alkohol za "Larsen", wpisy na złomie pozostały. Ustka-Słupsk ul. Grunwaldzka, no cóż?, pewnie się spotkamy. :D :D :D

Ja już cię znam!

#29 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 05:49:26

Ja już cię znam!

No i co? "Patałachu".miałeś już nieprzyjemność poznać, to tym razem nie zawiodę, okradłeś nie to miasto.

Ja tu rzadko ale mieszkam, mamy swoich złomiarzy "Dom dziecka" i wystarczy.

Pazerność ludzka nie zna granic, na oczach cam. jesteśmy okradani. a może się mylę?

#30 ~Ustczanin~

~Ustczanin~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 20:09:57

Co to jest "cam."?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 20:43:45

może cum? jeśli katolik to faktycznie Charamsa to wszystko by się zgadzało.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 13:01:31

Tak można mówić o bilansie po sprzedaży działki. A czy jest  w ofercie miasta? Czy jest wycena?

p ozmianie mpzetow dzialka ma byc atrakcyjniejsza cena to ok 20 mln zl... jesli wierzyc zapowiedziom ze cena wzrosnie dwukrotnie

#33 ~Patałach~

~Patałach~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 18:09:46

No i co? "Patałachu".miałeś już nieprzyjemność poznać, to tym razem nie zawiodę, okradłeś nie to miasto.

Ja tu rzadko ale mieszkam, mamy swoich złomiarzy "Dom dziecka" i wystarczy.

Pazerność ludzka nie zna granic, na oczach cam. jesteśmy okradani. a może się mylę?

Jak się ma z takim mat. do czynienia, to czł. pęka ze śmiechu! Roz. ci zryło juz tak, że w zbior. gł. masz już pewnie zkisłe piwo z biedr. zamiast mózgu, Artku. Wracaj już z tej bud. W ustce tyle się buduje, że musisz być skończoną fajtłapą jako inż. bud. skoro nie znalazłes tu rob. 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 19:43:46

5 mln zajumał radny jumacz

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 19:59:22

Spotkała mnie dzisiaj miła niespodzianka. Idę sobie ustecką ulicą, a tu z naprzeciwka nadchodzę Ja we własnej osobie. Porozmawialiśmy sobie, było miło i sympatycznie. Wato było poświęcić swój cenny czas na rozmowę z kimś inteligentnym. Mało tera takich ludzi w Ustce.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 22:17:49

Spotkała mnie dzisiaj miła niespodzianka. Idę sobie ustecką ulicą, a tu z naprzeciwka nadchodzę Ja we własnej osobie. Porozmawialiśmy sobie, było miło i sympatycznie. Wato było poświęcić swój cenny czas na rozmowę z kimś inteligentnym. Mało tera takich ludzi w Ustce.

założę się że Janczewski nie zakumał ;)

#37 ~budowlaniec~

~budowlaniec~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 22:58:05

Wlasnie za te inteligencje, AUTOIRONIE I brak obrazliwych slow bardzo siebie sza uje i lubiem.

#38 ~!!!~

~!!!~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 14:01:06

Wlasnie za te inteligencje, AUTOIRONIE I brak obrazliwych slow bardzo siebie sza uje i lubiem.

budowlaniec POLONISTA :D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 17:29:06

Still better language skills than blacksmith :P.

Ten temat jest idiotyczny, nijak związany z rzeczywistością, jest wymysłem czyjejś wybujałej wyobraźni. Najlepiej żeby moderator go zamknął. 

#40 ~Rysia~

~Rysia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 17:13:06

p ozmianie mpzetow dzialka ma byc atrakcyjniejsza cena to ok 20 mln zl... jesli wierzyc zapowiedziom ze cena wzrosnie dwukrotnie

Jak będzie chętny.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: honor, Burmistrz, Ustka, darowizna.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych