Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Senna~

~Senna~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 19:47:04

no i super :) nareszcie coś ciekawego się będzie działo na tym osiedlu.

#2 ~jak III sobieski~

~jak III sobieski~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 20:24:17

Informacja dnie !!!!!!!!!!. Po tym artykule na światowych giełdach wyraznie tapnięcie kursu euro i dolary.

#3 ~giedroń~

~giedroń~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 20:57:00

wydaje mi sie ze tytul tego artykulu ma podteks przesmiewczy i kpiacy z ksiedza

#4 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 29 maj 2018 - 21:36:02

wydaje mi sie ze tytul tego artykulu ma podteks przesmiewczy i kpiacy z ksiedza

Przecież ksiądz będzie przebrany za...misia.  :huh:

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 22:16:01

Smakosz do roboty, ale już! :angry:

#6 ~Po co po co poco poco~

~Po co po co poco poco~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 22:19:45

Tytul artykulu ma na celu prowokacje.

#7 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 22:21:50

Smakosz do roboty, ale już! :angry:

Co oczy nie widzą, serce nie boli.

… kilka słów do autora Instrukcji, którą stworzył w celu eliminowania niewygodnych mu Użytkowników…

Smakosz, to co robisz jest dla ciebie smutne, żenujące… pierw wybierasz sobie zarejestrowanych Użytkowników… posiłkując się „anonimowymi gośćmi”, atakujesz, prowokujesz do zachowań naruszających zapisy Regulaminu… a kiedy nie udaje ci się podstępne działanie… tworzysz dekrety ...nowe zasady.

Instrukcja jest tego żywym przykładem.

Zapisy Regulaminu , które jasno określają w których przypadkach możesz ukarać Użytkownika?…nie wystarczają...więc wymyśliłeś obowiązkowe cytowanie… czyli potworka, którym możesz straszyć … i stosować wg swojego widzimisię.

Wydaje ci się, że możesz upominać, ostrzegać, blokować, banować...bez podania uzasadnienia?

Wydaje ci się, że banując konta mądrzejszych, posiadających większą wiedzę, przyzwoitszych,…unicestwiasz tych ludzi?… nic bardziej mylnego.

Po zbanowaniu mojego konta mi nie ubędzie ani mądrości, ani wiedzy, ani przyzwoitości, ani wyobraźni… a tobie z automatu ich nie przybędzie… bo to tak nie działa!

Prosiłam kilkakrotnie o pozwolenie zadania pytań w kwestii stosowania Instrukcji… tyle razy ile prosiłam… tyle razy usuwałeś moje prośby.

Czy już samą prośbę traktujesz jako zagrożenie dla siebie?… dlaczego?…

… bo nie czujesz się na siłach, żeby z własnego konta ...udzielić rzeczowych odpowiedzi?

… czy może dlatego, że to publiczne Forum traktujesz jako średniowieczy folwark?… a Użytkowników Forum… jak pan i władca?

Często podkreślasz, że Forum jest prywatne, w nim obowiązują „zasady”…

Zanim odpowiesz sobie sam na te pytania… przypominam, że Forum jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w Polsce.

… żyjemy w XXI wieku, w demokratycznym Kraju, który posiada Konstytucję, i Prawo.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 22:26:28

Co oczy nie widzą, serce nie boli.

… kilka słów do autora Instrukcji, którą stworzył w celu eliminowania niewygodnych mu Użytkowników…

Smakosz, to co robisz jest dla ciebie smutne, żenujące… pierw wybierasz sobie zarejestrowanych Użytkowników… posiłkując się „anonimowymi gośćmi”, atakujesz, prowokujesz do zachowań naruszających zapisy Regulaminu… a kiedy nie udaje ci się podstępne działanie… tworzysz dekrety ...nowe zasady.

Instrukcja jest tego żywym przykładem.

Zapisy Regulaminu , które jasno określają w których przypadkach możesz ukarać Użytkownika?…nie wystarczają...więc wymyśliłeś obowiązkowe cytowanie… czyli potworka, którym możesz straszyć … i stosować wg swojego widzimisię.

Wydaje ci się, że możesz upominać, ostrzegać, blokować, banować...bez podania uzasadnienia?

Wydaje ci się, że banując konta mądrzejszych, posiadających większą wiedzę, przyzwoitszych,…unicestwiasz tych ludzi?… nic bardziej mylnego.

Po zbanowaniu mojego konta mi nie ubędzie ani mądrości, ani wiedzy, ani przyzwoitości, ani wyobraźni… a tobie z automatu ich nie przybędzie… bo to tak nie działa!

Prosiłam kilkakrotnie o pozwolenie zadania pytań w kwestii stosowania Instrukcji… tyle razy ile prosiłam… tyle razy usuwałeś moje prośby.

Czy już samą prośbę traktujesz jako zagrożenie dla siebie?… dlaczego?…

… bo nie czujesz się na siłach, żeby z własnego konta ...udzielić rzeczowych odpowiedzi?

… czy może dlatego, że to publiczne Forum traktujesz jako średniowieczy folwark?… a Użytkowników Forum… jak pan i władca?

Często podkreślasz, że Forum jest prywatne, w nim obowiązują „zasady”…

Zanim odpowiesz sobie sam na te pytania… przypominam, że Forum jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w Polsce.

… żyjemy w XXI wieku, w demokratycznym Kraju, który posiada Konstytucję, i Prawo.

Obecny ty trollu, przestań oczerniać moderatora.

#9 ~Parafianin~

~Parafianin~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 22:28:47

Przecież ksiądz będzie przebrany za...misia.  :huh:

Wsiadaj w pekaes obecny i przyjeźdźaj na festyn. Kto wie, może wygrasz główną nagrodę, ten rejs statkiem.

#10 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 22:43:20

A jak siostra zakonna przebieżrze się za króliczka, to ja też wsiadam w PKS i przyjeżdżam.

#11 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 30 maj 2018 - 00:03:03

Obecny ty trollu, przestań oczerniać moderatora.

Nikogo trollu nie oczerniam, ty to robisz nagminnie.

#12 ~ada212~

~ada212~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 00:35:58

W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę. 

#13 ~ada212~

~ada212~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 00:36:43

W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę. 

#14 ~biedroniowo~

~biedroniowo~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 02:20:00

Pedobear!!! :)

#15 ~Dżepetto~

~Dżepetto~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 06:15:02

Nikogo trollu nie oczerniam, ty to robisz nagminnie.

Nie kłam Pinokio nie kłam, bo ci nos rośnie.
Jak nie wiesz dlaczego Pinokiowi rósł nos, to sobie poszperaj i poszukaj w internecie, trollu.

#16 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 30 maj 2018 - 18:51:31

Hej dziewczyno
Spójrz na misia
On przypomni, przypomni
Chłopca Ci.
Nieszczęśliwego
Białego misia
Który w oczach ma tylko
Szare łzy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 23:11:53

Glupia prowokacja zony pana mereckiego.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 05:57:36

I dobdze niech sie przebiera

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 19:08:15

Nie kłam Pinokio nie kłam, bo ci nos rośnie.
Jak nie wiesz dlaczego Pinokiowi rósł nos, to sobie poszperaj i poszukaj w internecie, trollu.

Dajcie spokój obecnemu1, to zakomplesiony człowieczek.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 19:09:10

zakompleksiony 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: festyn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych