Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

113 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~fater~

~fater~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 21:24:26

posyłam dzieciaka do szkoły i mam to w d```````pie macie go godnie wykształcić. nie rozumiem jednak dlaczego ciało samorządowe toleruje proceder pijaństwa w szkole, szkołach. Od paru lat słyszymy o tym gościu o owym, że bierze był gdzieś tam widziany karany, ktos kogos zamknął. Ludzie sami wybieracie taki chłam polityków, którzy się tylko przyglądają nic nie robią lub sami swoich wybierają na stanowiska. Są wybory zrobcie coś wybierzcie innych radnych bo ci już teraz dali du`````y są bez jaj

#102 ~zen~

~zen~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 21:28:08

Gdzie te orliki w gminie,chodniki oświetlenie

#103 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 09:38:27

posyłam dzieciaka do szkoły i mam to w d```````pie macie go godnie wykształcić. nie rozumiem jednak dlaczego ciało samorządowe toleruje proceder pijaństwa w szkole, szkołach. Od paru lat słyszymy o tym gościu o owym, że bierze był gdzieś tam widziany karany, ktos kogos zamknął. Ludzie sami wybieracie taki chłam polityków, którzy się tylko przyglądają nic nie robią lub sami swoich wybierają na stanowiska. Są wybory zrobcie coś wybierzcie innych radnych bo ci już teraz dali du`````y są bez jaj

#104 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 15:18:16

jakoś cicho ... jakby nic się nie stało ... i tak to się pewnie zakończy

cisza......

#105 ~C~

~C~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 16:46:33

cisza......

#106 ~dokopacz~

~dokopacz~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 16:50:38

Chyba na ostatniej sesji poinformowano radnych jaka jest decyzja - będzie konkurs!!

#107 ~tata~

~tata~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 20:37:03

Chyba na ostatniej sesji poinformowano radnych jaka jest decyzja - będzie konkurs!!

Aczy w sprawie karanych nauczycieli boska rada gminna zdecydowala cos czy czekają na niewiadomo co

#108 ~rodzic sąsiad~

~rodzic sąsiad~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 20:47:44

Aczy w sprawie karanych nauczycieli boska rada gminna zdecydowala cos czy czekają na niewiadomo co

Pan W ma to w głębokim ppoważaniu te decyzje zazdrościcie ludziom wszystkirgo donosicie kablujecie każdy ma swoje słabości tego czlowieka akurat nie zlamiecie oleje was i pewnie znowu kupi sobie nowy ciągnik a wy ,ty dajej będziesz rumunem

#109 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 19:44:28

Pan W ma to w głębokim ppoważaniu te decyzje zazdrościcie ludziom wszystkirgo donosicie kablujecie każdy ma swoje słabości tego czlowieka akurat nie zlamiecie oleje was i pewnie znowu kupi sobie nowy ciągnik a wy ,ty dajej będziesz rumunem

a kto kandyduje teraz na dyrektora szkoły w Stowięcinie ? a Pan W. będzie dalej nauczycielem w tej szkole ... czy jest zawieszony przez komisję dyscyplinarna przy Kuratorium ?

#110 ~sms~

~sms~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 11:59:19

#111 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 08:23:17

Myśle ze pan wekwert jest fajnym człowiekiem i nie powinien być karalny ale pan godnicz itak jest lepszy

#112 ~bonsaj~

~bonsaj~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 07:30:02

żal
nastepny wkreci swoja rodzinę poczekamy zobaczymy

#113 ~anty~

~anty~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 21:27:42

Napiszcie cos jeszcze,fajnie sie czyta.

A co myslicie o  proboszczu? Ten to ma dopiero władzę absolutna.Dziwie się ,ze ludzie jeszcze nie zbojkotowali mszy niedzielnych.

#114 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 23:20:25

Ja pisze i nie wiem czy to ma sens . jest rok 2018 ta wieś się wyludnia musimy być zgrani , ludzie wracajcie , ja jestem w Holandii ale zamierzam wrócić , jeśli ktokolwiek to przeczyta niech da znać na forum albo na numer tel 695009972.

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych