Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

113 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 17:30:12

a dlaczego wszystkie dzieci w szkole boją sie ahmadki ?? cos w tym musi byc.

#82 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 22:25:50

Co to za L.A B.B R.L L.A to pewnie babcia ahmad znająca się na rodzinie B.B to pewnie babińska obżerająca się na lekcjach wf a R.L to pewnie lemikowa tyrająca na mężusia

#83 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 09:13:08

Co to za L.A B.B R.L L.A to pewnie babcia ahmad znająca się na rodzinie B.B to pewnie babińska obżerająca się na lekcjach wf a R.L to pewnie lemikowa tyrająca na mężusia

zgadłeś ....

#84 ~wodek~

~wodek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 10:13:57

Są jakieś postępy w sprawie?

#85 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 13:28:57

Są jakieś postępy w sprawie?

jakoś cicho ... jakby nic się nie stało ... i tak to się pewnie zakończy

#86 ~wodek~

~wodek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 15:29:45

bądźmy dobrej nadziei ;)

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 07:37:23

Jaka dyrekcja taka szkola :-) a tak "zle" podobno bylo za Pani F.

#88 ~tata~

~tata~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 08:38:32

Jaka dyrekcja taka szkola :-) a tak "zle" podobno bylo za Pani F.

Może masz racje. Co się stalo z tąąąąąąą szkołąąąą.
Ja sie jednak cieszę , że moje dziecko juz tam chodziło a nie chodzi teraz bo nikt nie ma dobrego zdania o tej szkole w tym wydaniu. Wszystko co najlepsze juz było dzięki charakterowi i stanowczosci Henryki Fugiel, chyba która jako jedyna umiała sie postawić Kosiakowi. Zatrudniła nowych nauczycieli z czego byli bardzo zadowoleni i rodzice i dzieci. Dieciary garnęły się na zajęcia pozalekcyjne do nowych tylko młodych. ja byłem tez zadowolony że nie muszę syna wozić po Lęborkach tu było dosłownie wszystko .dyrektorki z innych szkół podpatrywały i zazdrościly. czyżby Henrykę wykonczyli tym samym sposobem co Franciszka tez zazdrosne niedocenione panie w kapeluszach.
A teraz co. Z czego mają się cieszyć rodzice jaki maja wybór.Powyrzucali młodych niewazne ze mieli kwalifikacje po 5 fakultetów, kto został? więc komu KOMUsię tam ma chcieć pracować emerytom???????
po co??? nic nie ryzykują???? zrobili tak jak chciał kosiak tylko że jego juz prawie nie ma .Kolezanki dyrektorki po podpatrzeniu postawiły na młodych nadal zadtrudniamy a slepe gimnazjum bez wlasnego zdania z nijakim doradcą niestety skończy razem z kosiakiem no i tym elementem , które tak broni. Nie można budować atorytetu szkoły w ten sposób tym bardziej, że my rodzice nie jesteśmmy zadowoleni kto uczy akurat naszeeee dzieci. Zrozumcie to.!!

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 08:46:47

Żadnej sprawy nie ma i nie bedzie. Florkowska przecież na dwie minuty przed wyborami nie będzie podejmowała żadnej decyzji a nic nie mogący jak zwykle radni tym bardziej niczego bez niej nie zrobią. Przeciez wójt na wszystko się wystawił. Nikt zdrowo myślący człowiek nie będzie roztrząsał sie nad taka sprawą przed wyborami a po wyborach wszyscy zapomną. Tym bardziej ona. Kiepski czas na rozkręcanie afery

#90 ~uczen~

~uczen~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 09:01:05

ALE PRZECIESZ TO NORMALNE ZE PANI LUTKO WYSYLA NAS DO SKLEPU PO PALUSZKI, BULKE NA WUEFIE BO PODRODZE MAMY CZY TO COS ZLEGO JEZELI JA KUPIE SOBIE JESZCZE WODE BO ZAWSZE CHCE SIE PIC POWUEFIE. PANI SZYMANIUK TEZ POZWALA PANI
TO JAK MAMY NIE CHODZIC. JEDNI POZWALAJA INNI NIE KOGO SLUCHAC

#91 ~rydy~

~rydy~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 09:10:32

A TAM ZARAZ LEMIKOWA BABINSKA pijaństwo trzeba ukarać raz nazawsze a F.W. będzie ukarany wiem z dobrego zródła

#92 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 09:19:20

W SZKOLE W STOWIĘCINIE PIŁO I PIJE SIĘ DUŻO , DYREKTOR TO MAŁE PIWO A PALACZ , SPRZĄTACZKA ... ITD WYSTARCZY TYLKO WEJŚC TAM Z RANA A CZUC ALKOHOLEM W CAŁEJ SZKOLE ... Z RESZTĄ ZAWSZE TAM BYŁ SMRÓD ALKOHOLU ... BO KRYŚKA TEŻ ZA KOŁNIERZ NIE WYLEWAŁA. A SPÓJRZCIE TEŻ NA GŁÓWCZYCE DYREKTORKA MAY TEŻ NIE POGARDZI ... NIE RAZ JEDZIE NA DWÓCH GAZACH ...A JEJ BRAT TEŻ W SZKOLE CODZIENNIE PIJANY ... STOWIĘCINO I GŁÓWCZYCE TO PRZYKŁAD JAK PIC ŻEBY NIE WPAŚC ... SMUTNE ALE PRAWDZIWE...

W innych szkołach jest tak samo. Nie wiem o co afera. Skoro był na zwolnieniu, to nikt mu nie zabroni leczyć nereczek piwkiem ;)

#93 ~Miejscowy~

~Miejscowy~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 09:24:33

W innych szkołach jest tak samo. Nie wiem o co afera. Skoro był na zwolnieniu, to nikt mu nie zabroni leczyć nereczek piwkiem ;)

A ty skad sie tu wzielas poszla do Slupska

#94 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 09:32:19

A ja tam wcale nie jestem i nie chcę być :P Fajne mieliście kiedyś dyskoteki, a teraz, widzę, imprezy do szkoły się przeniosły :P

#95 ~wodek~

~wodek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 10:17:40

buracwto niestety zostało to samo. niby cywilizacja dotarła, każdy ma w domu internet. ale cóż z tego, skoro większość nie potrafi sklecić zdania po polsku :blink: nie mówię, że jestem jakimś orłem ortograficznym, ale ludzie litości!!!jeśli nie potraficie pisać w ojczystym języku, to lepiej przemilczeć drażniące kwestie. to tylko taka mała dygresja dotycząca co niektórych rzucających świnie postowe przed perły. oczywiście moja uwaga nie dotyczy wszystkich wypowiadających się.
odnośnie tematu: moim zdaniem nikomu (oprócz rodziców) nie jest na rękę, by dać echo tej sprawie. poczekajmy, może czas wszystko rozstrzygnie. pozdrawiam stowięcinian

#96 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 15:21:30

bądźmy dobrej nadziei ;)

Witam nadzieja to matka głupich.:)

#97 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 15:26:26

A ja tam wcale nie jestem i nie chcę być :P Fajne mieliście kiedyś dyskoteki, a teraz, widzę, imprezy do szkoły się przeniosły :P

Witam no tak fajne, i po gębie można było dostać od Leppera.:D:P

#98 ~tata~

~tata~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 21:28:27

czy kiedykolwiek przyszło do ciebie dziecko i powiedziało boję się iść do szkoły, nie chce iść na informatykę bo tam dzieją się cuda każdy robi co chce. Kobieta robi stroikilaurki coś w tym stylu nie patrzy co się dziaje dookoła. Nie wiem czy dyrektor jest głuchy czy nie raz spadł mu kawałek tynku na łeb od dokazywań małolatów na lekcji. Ma w gabinecie zyrandol to niech sprzeda niech się nie buja. Zaniepokojony ojciec

#99 ~find tratcher~

~find tratcher~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:40:55

do Poblocia przeprowadziła sie taka jedna w guwczycach jest dyrektorkom na swienta zawsze dostaje swierzynke ze swini od soltysa jakas kurka wpadnie zeby jego dzieciak pracowal w gimnazjum taka polityka ale mankowski sie tym zajmie zadnego kolesiostwa po wyborach ma niebyc

#100 ~loli~

~loli~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:52:54

nie masz co robić jedź pojeżdzij sobie po obwodnicy albo pochodź po galeriach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych