Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Muzyka, to moje drugie imię...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
440 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nora~

~Nora~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 07:53:35

Ponieważ na wątku muzycznym można zamieszczać tylko jeden utwór, postanowiłam wyjść naprzeciw kochającym muzykę, którzy będą mogli zamieszczać tutaj drugi utwór, przynajmniej w karnawale - BAWMY SIĘ... :) Ruch i taniec mają działanie zdrowotne, a wydzielające wtedy endorfiny czynią człowieka szczęśliwym. :D

Na początek zacznijmy spokojnie, ponieważ jest ranek - dobrego dnia wszystkim życzę. :)

#2 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 12:18:48

Korzystając z przysługującego mi dziennego limitu pragnę podzielić się radością Karnawału. Przedstawiam składankę fajnych utworów.   :)

#3 Velvet

Velvet

Zacznij żyć już DZIŚ...jest o wiele później, niż Ci się wydaje

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 16:27:09

Ponieważ na wątku muzycznym można zamieszczać tylko jeden utwór, postanowiłam wyjść naprzeciw kochającym muzykę, którzy będą mogli zamieszczać tutaj drugi utwór, przynajmniej w karnawale - BAWMY SIĘ... :) Ruch i taniec mają działanie zdrowotne, a wydzielające wtedy endorfiny czynią człowieka szczęśliwym. :D

O, i to jest myśl :D

A więc bawmy się! :) :) :)

#4 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 19:18:37

Przepiękna radosna muzyka. Ten taniec wykonywałem w Młodzieżowym Zespole Ludowym. Posiadam niezwykle miłe wspomnienia. Czasem spotykam na deptaku dziewczyny z którymi tańczyłem. Są już babciami. Ale odwzajemniają uśmiech tak samo jak wiele lat temu.   :)

#5 ~Nora~

~Nora~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 07:36:14

[...]

Utwór przypomina mi moją wycieczkę do Grecji, do Aten...- piękne wspomnienia. :wub:

Cieszę się Velvet, że mój pomysł się Tobie spodobał, będziemy mogły zamieszczać bez ryzyka po dwa utwory, nie zrozumie tego ten, kto nie kocha muzyki... :wacko:

Bardzo lubię Anię Dąbrowską, zaproponuję jeden z nowszych Jej utworów, który przypadł mi do gustu, na wieczór odezwę się na drugim wątku... :P  :D

Miłej niedzieli. :)

#6 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 08:55:57

W kwestii formalnej do założycielki tematu: Pragnę zapytać jaki jest dobowy limit dla Użytkownika zaprezentowania teledysku w danym temacie. Krążą różne legendy. Chodzi o to aby Użytkownik wiedział. Bo przykładowo ile Użytkownik może umieścić w ciągu doby postów w temacie o Iwonie. W temacie o Iwonie również występują nieporozumienia związane z usuwaniem postów. 

Serwer posiada swoją określoną pojemność. Występują przeciążenia powodujące całkowite zamknięcie Forum. Usuwany post również wiąże się z pracą serwera. 

Jestem za tym aby Użytkownik mógł w temacie muzycznym zaprezentować dobowo dwa teledyski. Jednak komentarze do tych teledysków również nie powinny przekraczać granic rozsądku. Ja na przykład bardzo lubię tworzyć długie posty. Lubię po prostu pisać. Ale ograniczam się. Tak być powinno.  :)

#7 ~Nora~

~Nora~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 10:05:22

W kwestii formalnej do założycielki tematu: Pragnę zapytać jaki jest dobowy limit dla Użytkownika zaprezentowania teledysku w danym temacie. Krążą różne legendy. Chodzi o to aby Użytkownik wiedział. Bo przykładowo ile Użytkownik może umieścić w ciągu doby postów w temacie o Iwonie. W temacie o Iwonie również występują nieporozumienia związane z usuwaniem postów. 

Serwer posiada swoją określoną pojemność. Występują przeciążenia powodujące całkowite zamknięcie Forum. Usuwany post również wiąże się z pracą serwera. 

Jestem za tym aby Użytkownik mógł w temacie muzycznym zaprezentować dobowo dwa teledyski. Jednak komentarze do tych teledysków również nie powinny przekraczać granic rozsądku. Ja na przykład bardzo lubię tworzyć długie posty. Lubię po prostu pisać. Ale ograniczam się. Tak być powinno.  :)

Nie będę komentowała poczynań moderatorów publicznie, moim zadaniem jest się podporządkować do ich wymagań... ;)

Z tego, co się domyślam, to jeden utwór na dobę.

Jednak z tym zapytaniem zwróć się Pszczółko do moderatora, też bym chciała poznać jasne reguły gry, a przede wszystkim cieszyć się ze sprawiedliwości w ocenie użytkowników forum. :)

Użytkownik Nora edytował ten post 28 styczeń 2018 - 10:06:54

#8 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 10:28:50

Nie będę komentowała poczynań moderatorów publicznie, moim zadaniem jest się podporządkować do ich wymagań... ;)

Z tego, co się domyślam, to jeden utwór na dobę.

Jednak z tym zapytaniem zwróć się Pszczółko do moderatora, też bym chciała poznać jasne reguły gry, a przede wszystkim cieszyć się ze sprawiedliwości w ocenie użytkowników forum. :)

Nora, ja myślę że moderator również w tej kwestii nie wypowie się jednoznacznie czy można wprowadzić jeden czy dwa teledyski. Moderatorowi głównie chodzi o rozsądek. Powiedzmy że niech to będą nawet dwa teledyski na dobę ale powinny być przeplatane dyskusją na temat samego utworu muzycznego jak i na przykład jego kompozytora i wykonawcy. W takiej dyskusji mile widziane byłyby wypowiedzi co chciał przekazać tym teledyskiem Użytkownik. Jakimi motywami kierował się. Jeśli chodzi o limit, ja chętnie przekażę Tobie mój. Jeden teledysk na dobę masz ode mnie. 

W You Tube zarejestrowałem  ponad 100 moich teledysków.  Około 500 kolejnych posiadam w swoich zasobach gotowych do rejestracji. W You Tube nie ma limitów. Można przedstawiać dowolną ilość teledysków.

Forum jednak posiada charakter dyskusyjny. Korzystając z tego, dyskutuję sobie. Oklasków nie oczekuję. Jestem skromnym Użytkownikiem.  :)

#9 Velvet

Velvet

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 12:26:17

Utwór przypomina mi moją wycieczkę do Grecji, do Aten...- piękne wspomnienia. :wub:

Cieszę się Velvet, że mój pomysł się Tobie spodobał, będziemy mogły zamieszczać bez ryzyka po dwa utwory, nie zrozumie tego ten, kto nie kocha muzyki... :wacko:

Bardzo lubię Anię Dąbrowską, zaproponuję jeden z nowszych Jej utworów, który przypadł mi do gustu, na wieczór odezwę się na drugim wątku... :P  :D

Miłej niedzieli. :)

Mam jedną ulubioną piosenkę Ani, wrzucę innym razem, żeby było m"różnorodniej" ;)

Dziś spokojniej, klimat górski :)

Miłego dnia!

#10 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 12:51:08

Myślę, że ten temat będzie wzorem do naśladowania w jaki sposób można dyskutować w temacie muzycznym. Przedstawiłem swój pogląd. Nie wszyscy muszą się z moim poglądem zgadzać. Ale mam satysfakcję, że wniosłem coś pozytywnego.   :)

#11 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 04:05:46

Ja też spróbuję...  :rolleyes:

Chris Norman - "Gypsy Queen".  :)

#12 ~Nora~

~Nora~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 08:53:03

Klasyka, którą kocham i która jest mi niezwykle bliska...wraz z pozdrowieniami. :)  :wub:

#13 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 09:31:57

Na powitanie nowego tygodnia :

#14 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 09:56:08

Również z piosenką  na ustach rozpocząłem nowy dzień.  :)

#15 Velvet

Velvet

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:35:07

A ode mnie na dzisiejszy wieczór wspaniała Urszula :wub:

#16 Chimera

Chimera

Swojak

• PipPipPipPip
  • 829 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 01:10:50

A ode mnie na dzisiejszy wieczór wspaniała Urszula :wub:

W takim razie ode mnie:

Dzieła Romualda Lipko - genialne w obu przypadkach

Użytkownik Chimera edytował ten post 30 styczeń 2018 - 10:11:06

#17 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 03:38:03

Little Tony (Antonio Ciacci), którego nazywano "włoskim Elvisem"...  :rolleyes:

Utwór - "Cuore Matto"

Użytkownik Obecny1 edytował ten post 30 styczeń 2018 - 03:40:11

#18 ~Nora~

~Nora~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 09:21:32

Kolejna piosenka Ani Dąbrowskiej... :)

#19 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 09:48:01

Tą zapomnianą piosenkę pragnę zadedykować dzisiaj mojej miłości...   :wub:

#20 Chimera

Chimera

Swojak

• PipPipPipPip
  • 829 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 10:15:47

Little Tony (Antonio Ciacci), którego nazywano "włoskim Elvisem"...  :rolleyes:

Utwór - "Cuore Matto"

Piosenka włoska - źródło niewyczerpane i naprawdę trudno zdecydować się na  jeden utwór.

Dla wszystkich miłośników, a także tych jeszcze nieprzekonanych:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych