Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Muzeum Marzanny ktoś pamięta?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:24:10

Witam, byłem kiedyś w Muzeum Marzanny, to było chyba w Dębnicy Kaszubskiej albo w okolicach. Ktoś pamięta? Potrzebuję jakichś informacji o tym muzeum, czy jeszcze istnieje? Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:29:48

Witam, byłem kiedyś w Muzeum Marzanny, to było chyba w Dębnicy Kaszubskiej albo w okolicach. Ktoś pamięta? Potrzebuję jakichś informacji o tym muzeum, czy jeszcze istnieje? Pozdrawiam

Kiedyś był "Miś" i zrobiło się protokół zniszczenia itd.

To muzeum podobnie skończyło.

#3 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:22:45

Pierwszy raz slysze o czyms takim.  :)

#4 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:36:07

...ale bylem kiedys w Muzeum Ksiazat Pomorskich w Slupsku...bylo to na przelomie lat siedemdziesiatych / osiemdziesiatych ubieglego stulecia.  :D 
...byla to wyprawa klasowa ze szkoly podstawowej  :) ...pamietam jak przed wejsciem rozdawali kazdemu takie filcowe kapcie...w zasadzie byly to takie podeszwy z filcu na gumkach...ktore zakladalo sie na buty. Cala klasa froterowala podloge az milo, jezdzilismy po tej podlodze niczym na lyzwach wyscigowych.  :D 
...swego czasu tak sie tam rozpedzilem, ze wpadlem z calym impetem na zbroje rycerza, o maly wlos ogromny miecz ktory stal przed ta zbroja prawie sie przewrocil, dobrze ze tak sie nie stalo, bo ten miecz mial chyba prawie 2 metry i musial wazyc chyba ze 100 kilogramow...jakby tak na mnie sie przewrocil, to roznie mogloby sie to skonczyc.  :) 
...no ale jakos wyszedlem z tego calo i nastepnie udalismy sie cala klasa ( trzecia B  ^_^) obok, do tego mlynu, gdzie ogladalismy kaszubskie stroje ludowe ...i inne ciekawe rzeczy.  :D 
P.S.
W zwiazku z powyzszym mam pytanie, czy tam w tym muzeum nadal sa obowiazkowe filcowe kapcie ? ...bo chcialbym tam sie udac z cala rodzina, powspominac swoje dzieciece zwariowane czasy...no i poszusowac sobie na tych filcakach troszku.  :D  

#5 ~Pantero Ty wariacie !~

~Pantero Ty wariacie !~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 23:39:55

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: 
Pantero Ty wariacie !

#6 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 00:20:14

:D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 09:42:47

Kiedyś był "Miś" i zrobiło się protokół zniszczenia itd.

To muzeum podobnie skończyło.

Ale to było w tej wsi?Dobrze pamiętam?

#8 pablek

pablek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 10:16:07

Ale to było w tej wsi?Dobrze pamiętam?

Mi się wydaje, że tak ale pewny nie jestem. Jeżeli jest inaczej to niech ktoś mnie poprawi :)

#9 Marek448

Marek448

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 14:57:18

Tak naprawdę to ja tego wątku w ogóle nie znam.Może ktoś wreszcie wytłumaczy mi o co w tym wszystkim chodzi.

ślub i wesele

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 12:06:43

Tak było takie muzeum w Podolu Małym a mieściło się w wiejskiej świetlicy czy jeszcze coś pozostało nie wiem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych