Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 13:23:14

Szkoda że nie zmienia stawek godzinowych...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 13:28:45

W Gdansku mają specjalistów od myślenia a w Duninowie i Strzelinie tanich koni od zapier***ania.

#3 ~karta tarota~

~karta tarota~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 13:41:39

W Gdansku mają specjalistów od myślenia a w Duninowie i Strzelinie tanich koni od zapier***ania.

to sie zwolnij jak nie pasuje. pracuje w duninowie lekko nie jest  czasem ogien ale 3,5 na reke jest

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 14:22:15

3.5 na reke ? haha dobre 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 18:07:58

Skończyłeś studia wyższe, dokształciłeś się, znasz języki obce, bądź masz po prostu szczególne kompetencje pozwalające na wykonywanie specjalistycznych zadań?

Jeżeli tak- to wykorzystaj to, zarządzaj innymi, wpływaj na kierunek rozwoju firmy, szukaj rynków zbytu, itp itd.

Jeżeli nie- to nie marudź, tylko zapier***aj. Tak jest świat urządzony.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 19:04:37

Skończyłeś studia wyższe, dokształciłeś się, znasz języki obce, bądź masz po prostu szczególne kompetencje pozwalające na wykonywanie specjalistycznych zadań?

Jeżeli tak- to wykorzystaj to, zarządzaj innymi, wpływaj na kierunek rozwoju firmy, szukaj rynków zbytu, itp itd.

Jeżeli nie- to nie marudź, tylko zapier***aj. Tak jest świat urządzony.

Przyjdzie rewolucja i zmienicie wszystko,

a zacznie od takich sqv. jak ty :) - bo tak ma w zwyczaju. 

#7 ~Regina~

~Regina~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 19:46:12

Lubię wędzonego łososia.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 20:01:27

Gdybyś znał historię, to byś wiedział że rewolucja pożera swoje dzieci, "rewolucjonisto" :D

#9 ~rótkofski~

~rótkofski~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 20:48:15

3.5 na reke ? haha dobre 

prawidziwe.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 22:22:26

Siedzi Janusz i mówi "przyjdom to zrobiom porzondek z tym wszystkim, bedzie sprawiedliwie i bedem za pakowanie ryby zarabiał wincyj niż te inżyniery, rewolucji tylko trza!"

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 22:32:31

Siedzi Janusz i mówi "przyjdom to zrobiom porzondek z tym wszystkim, bedzie sprawiedliwie i bedem za pakowanie ryby zarabiał wincyj niż te inżyniery, rewolucji tylko trza!"

Co ten miejscowy głupek Ireneusz za bzdury wypisuje

#12 ~konsul~

~konsul~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 23:26:34

Szkoda. To była fajna nazwa. Żywiłem do niej sentyment. W mojej ocenie to już drugi błąd Norwegów w tym roku. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 23:49:58

Szkoda. To była fajna nazwa. Żywiłem do niej sentyment. W mojej ocenie to już drugi błąd Norwegów w tym roku.

A ten pierwszy?
Zmiana nazwy jest dokładnie przemyślana, wynika z opracowanej strategii marketingowej. Nasze sentymenty nic tutaj nie zmienią.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 00:33:58

A ten pierwszy?
Zmiana nazwy jest dokładnie przemyślana, wynika z opracowanej strategii marketingowej. Nasze sentymenty nic tutaj nie zmienią.

Zmienią o tyle, że ludzie sentymentalni, jak my, już tego kupować nie będą, bo nie będą wiedzieć, co to mowi.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 01:18:29

Zmienią o tyle, że ludzie sentymentalni, jak my, już tego kupować nie będą, bo nie będą wiedzieć, co to mowi.

#16 ~ryba~

~ryba~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 06:54:42

to sie zwolnij jak nie pasuje. pracuje w duninowie lekko nie jest  czasem ogien ale 3,5 na reke jest

Hehe i jebie odemnie jak z giera,ale 3,5 jest za 250 godzin,hehe biali murzyni!

#17 ~kasa a nieba~

~kasa a nieba~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 06:59:43

Moj szwagier też ma 3,5 na ręke za 260 godzin i też jebie z daleka od niego jak z giera,hehe!

#18 ~Iks~

~Iks~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 07:38:42

3500zl na rękę z nadgodzinami nie no to juz lepiej dzieci robic i kasa sama leci.
Ludzie!!! szanujcie sie zacznijcie strajkowac jak wszyscy inni nauczyciele,policja,lekarze itp.i wszyscy cos wywalczyli.
A w przemysle dalej jest wyscig szczorow typu ,szefie szefie? Ja to zrobie szybciej,lepiej i taniej.
Za zlotowke to sie dacie w pupsko wyrżnąć.
A szefostwo pozniej na bankiecie drze łacha z takich jak wy.
I mowia miedzy soba tak:
Dalem Marianowi premie wyzsza bo z nocki w piatek został na 1wsza zmiane w sobotę to 100% platne patrz nie spał i daje rade.
Dobry murzyn.

#19 ~Pracująca~

~Pracująca~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 08:47:27

Przydałby się taki zakład pracy w SŁAWNIE...!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 08:51:47

ja mam do 2700 na reke na trzy zmiany po osiem godzin z sobotą a jak dwie soboty to może wyjdzie trzy na reke

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych