Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MORPOL DUNINOWO

82 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~morpolanin~

~morpolanin~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 20:46:12

Czy tylko mnie się wydaje, że coś jest nie tak z naszymi urlopami w Morpolu? Niby na umowie mam 26 dni wypoczynkowego płatnego urlopu, należne w roku kalendarzowym, a jak kadry jakoś sobie to poprzeliczają, przemnożą te dni przez 10,5 godziny jakie pracuję na zmianie, to wychodzi, że mam tylko 20 dni!!

Co to za przeliczniki? To jest zgodne z Kodeksem Pracy? Nikt w kadrach nie chce mi tego wytłumaczyć, a mnie się wydaje, że mam 6 dni urlopu mniej.

U was też na innych działach tak jest? Ludzie się boją mówić, to może tu na forum ktoś mi odpowie.

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 23:41:51

napewno zgodne z prawem bo może maja regulamin wewnetrzny i można im ggggg zrobić.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 08:30:31

Kodeks pracy obowiązuje też w Morpolu, a więc urlop powinien być 26dni.Zależy to od stazu pracy. Mozna anonimowo zasięgnąć porady tel. w Inspekcji Pracy.Trzeba walczyć z " bandą oszustow"

#4 ~inna kadrowa~

~inna kadrowa~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 11:17:06

Jeżeli w umowie o prace masz napisane , że twój czas pracy dziennie wynosi 10,5 godz. to dobrze Pani w kadrach Cię poinformowała. Urlop wypoczynkowy liczy się w godz. 1 dzień = 8 godz.  Tylko urlopy okolicznościowe liczy sie w dniach. Jeżeli ktoś pracuje po 12 godz. dziennie a za to ma inny dzień wolny i idzie na jeden dzień urlopu to mu wychodzi 1,5 dnia urlopowego. Niestety tak jest w kodeksie pracy i Pani w kadrach ma racje!

#5 ~dsaxz~

~dsaxz~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 21:08:21

Kogo wy tam zatrudniacie na produkcji , ćpunów i pijakow ze słupska dokładnie ćpuny i pijaki z osiedla niepodległości ulica andersa , ćpają po klatkach schodowych piją szczają do smietnika bezzębne kloszardy a potem do pracy przy zywności no ładnie , jak się postaram to podam tu nazwiska albo fotki , przyjedzie taki 0 20 z pracy i szaleje ćpa pije  i cholera wie co jeszcze , zróbcie cos z tym tak mają pracownicy reprezentowac soba firme po pracy? ładnie ładnie jakis kodeks chyba w tej firmie obowiązuje co?

#6 ~CER~

~CER~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 14:54:26

To co ludzie robią po pracy g*wno kogoś powinno obchodzić, Tobie nikt nie zagląda do mieszkania czy srasz na dywan czy do kibla?

#7 ~MIMI~

~MIMI~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 19:10:19

CO TAM CIEKAWEGO SIĘ DZIEJE CZY POZWALNIALI LUDZI W STYCZNIU ? CZY WYSYŁAJĄ NA URLOPY ?

#8 ~była_linowa~

~była_linowa~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 22:43:05

najlepsze jest to,że brygadziści swoich pupilków czyli przydupasa co siedzi z nim po godzinach pracy i piją razem piwko, potrafi wcisnąć na miejsce innej Bogu winnej osoby, która naprawdę się stara i staje na rzęsach,żeby na linii wszystko było O.k, to zamiast niej postawi swojego je....nego pupilka, co gó......no umie i wszystko p.....doli, bo przecież z nią i jej fagasem spotykają się po pracy na piwko co jakiś czas. To jest dopiero numer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#9 ~slicna anecka~

~slicna anecka~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 16:25:54

Czy tylko mnie się wydaje, że coś jest nie tak z naszymi urlopami w Morpolu? Niby na umowie mam 26 dni wypoczynkowego płatnego urlopu, należne w roku kalendarzowym, a jak kadry jakoś sobie to poprzeliczają, przemnożą te dni przez 10,5 godziny jakie pracuję na zmianie, to wychodzi, że mam tylko 20 dni!!

Co to za przeliczniki? To jest zgodne z Kodeksem Pracy? Nikt w kadrach nie chce mi tego wytłumaczyć, a mnie się wydaje, że mam 6 dni urlopu mniej.

U was też na innych działach tak jest? Ludzie się boją mówić, to może tu na forum ktoś mi odpowie.

Powiecta mnie kuhani co mmojim morplu syhac.

Jakiemsiem zwulnila po ukunceniu skoluf com jus kidys pisolom to niwim co u mojih kulezaneckof syhowac .scygulni brak mnie blont elusi coto dojezdzala i s kartuf wruzyla loj to bya guronca kobzita jakem mnie lopowiadala o sfojih bodbojah mnilosenyh  aze mnje ciory po plycah psehudzily s tygo podnjicynja.

takje suhy sysalam ze sje ustatkowala lale jom guronco pozdrowiom.

morpol Anka 

#10 ~non~

~non~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 11:25:03

Kogo wy tam zatrudniacie na produkcji , ćpunów i pijakow ze słupska dokładnie ćpuny i pijaki z osiedla niepodległości ulica andersa , ćpają po klatkach schodowych piją szczają do smietnika bezzębne kloszardy a potem do pracy przy zywności no ładnie , jak się postaram to podam tu nazwiska albo fotki , przyjedzie taki 0 20 z pracy i szaleje ćpa pije  i cholera wie co jeszcze , zróbcie cos z tym tak mają pracownicy reprezentowac soba firme po pracy? ładnie ładnie jakis kodeks chyba w tej firmie obowiązuje co? 

porzadni ludzie tez pracuja [i stoi taki śmierdziel [on ona ] koło ciebie cały dzień ,to tylko sanepid zawołac ]

brudasy ,śmierdziele -do pracy nie powinni być wpuszczani

#11 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 21:23:24

dzisiaj ponoc strajk byl? ktos cos wie?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 10:27:22

A co to księżna Firkowska powróciła do Mariny? Co za wstyd. Buahaha. Widać że łojtek z moskami już się miesza.

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 19:45:04

morpol to jeb..a patologia su.i odbily sie od nedzy troche i kur.y szpanuja az sie zygac chce na to wszystko, niby sezon a nawet nie dadza zarobic darmozjady jeba.e .

#14 ~aaaaa~

~aaaaa~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 20:17:41

morpol to jeb..a patologia su.i odbily sie od nedzy troche i kur.y szpanuja az sie zygac chce na to wszystko, niby sezon a nawet nie dadza zarobic darmozjady jeba.e .

Jak Ci nie pasuje to się zwolnij :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 19:02:33

Ma ktoś nowy link do filmu sprzed świąt gdzie nagrali tego grubego mechanika jak walił konia w kiblu ? Na youtube usunięty został ale pewnie gdzie nowy jest wstawiony.

#16 ~Brygida~

~Brygida~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 05:50:46

najlepsze jest to,że brygadziści swoich pupilków czyli przydupasa co siedzi z nim po godzinach pracy i piją razem piwko, potrafi wcisnąć na miejsce innej Bogu winnej osoby, która naprawdę się stara i staje na rzęsach,żeby na linii wszystko było O.k, to zamiast niej postawi swojego je....nego pupilka, co gó......no umie i wszystko p.....doli, bo przecież z nią i jej fagasem spotykają się po pracy na piwko co jakiś czas. To jest dopiero numer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~stasia~

~stasia~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 07:39:25

Ma ktoś nowy link do filmu sprzed świąt gdzie nagrali tego grubego mechanika jak walił konia w kiblu ? Na youtube usunięty został ale pewnie gdzie nowy jest wstawiony.

Lepiej tak nisz miał jakomś zgwałcić w robocie.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 15:55:13

Jak dla mnie to niedopuszczalne, aby tak oszukiwac ludzi... klamanie w zywe oczy.

#19 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 17:34:18

Wielkie pieniądze i taki gigantyczny biznes jak morpol musiały skądś się wziąć. ^^

#20 deemnjj

deemnjj

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 18:09:19

Morpol to zbrodnicza firma!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych