Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Morawiecki - zabrać bogatym !

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 21:47:33

G.Bierecki... :)

...a co to za jeden?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 21:50:07

...a co to za jeden?

Polecam Wiki :) po co mam robić copy :)

#23 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 21:55:55

Tak myśleć nie wolno, albowiem tylko dla odważnych świat stoi otworem, a taki jeden ojciec z Torunia to co,  za mały naprzykład ? ^_^

Myślę, ze to jeden tylko, ale za to konkretny ! :D

Bardzo dobry przykład B) ... ale nie jestem pewna czy się kwalifikuje? :D

#24 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 21:57:03

Polecam Wiki :) po co mam robić copy :)

Zrób... a co Ci szkodzi?... będzie punkt wyjścia do dyskusji :)

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 08:54:22

Zrób... a co Ci szkodzi?... będzie punkt wyjścia do dyskusji :)

Problem w tym,że on nawet nie wart dyskusji.
Mam cofkę na samo wspomnienie

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 13:50:56

Oglądam właśnie spotkanie premiera M.Morawieckiego w Węgrowie.To rzeczywiscie bajkopisarz-gawędziarz.Miałki człowiek w obliczu problemów.Teoretyk :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 14:01:58

Błahahahaha zadłużamy Polskę bo przeznaczamy pieniądze na inwestycje :) :) :) a óne gdzie ?
"Niech Bóg pana prowadzi " to było na zakończenie :)

#28 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:10:34

Problem w tym,że on nawet nie wart dyskusji.
Mam cofkę na samo wspomnienie

... no ale dlaczego? :o
Z tego co przeczytałam... to ten pan ma  wspaniały cały życiorys.
... oprócz wielu zalet...rzuciło mi się w oczy, że jest dobry w finansach...
... i że ciężko pracuje głową.
Idealny człowiek!
... myślę, że ma dobre serce i sam z siebie.. dobrowolnie i z chęcią odpali jeden,  albo dwa miliony dla potrzebujących. :)

#29 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:51:41

... no ale dlaczego? :o
Z tego co przeczytałam... to ten pan ma  wspaniały cały życiorys.
... oprócz wielu zalet...rzuciło mi się w oczy, że jest dobry w finansach...
... i że ciężko pracuje głową.
Idealny człowiek!
... myślę, że ma dobre serce i sam z siebie.. dobrowolnie i z chęcią odpali jeden,  albo dwa miliony dla potrzebujących. :)

Uleńko, wszyscy ministrowie - pod naciskiem pewnego pana - "dobrowolnie" oddali swoje nagrody.  :o

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:16:40

Gratuluję Kubusiu dobrej pamięci... :D
...bo właśnie tych "przedsiębiorczych", ciężko zarobionych, bogatych ludzi miałam na myśli,
... i nie widzę nic zdrożnego w tym, aby teraz podzielili się swoim majątkiem, z potrzebującymi...

Widzisz bura ssuko wszystkim zazdrościsz co mają więcej niż ty , a ty chuuja masz .

Pomyśl , podmyj się i zacznij zarabiać na doopie . :D

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:29:40

Napisano 21 kwiecień 2018 - 09:02:39

zakładko,  wystąpiliśmy kiedyś jako Trzej Muszkieterowie. To był temat na Forum. Wystąpiła również Ula. Niezwykle dzielna i bojowa. Wykonaliśmy nawet film. Ale przepadł. Posiadamy wspaniałe wspomnienia:  SANDIEGO, anna.zet.,  oszustmatrymonialny....

No i zostaliśmy wszyscy wykluczeni.

SANDIEGO  na zawsze do końca życia.

anna.zet. jako Moderatorka społeczna poprosiła o usunięcie swojego konta.

oszustmatrymonialny zablokowany poprosił Redakcję o chwilowe odblokowanie bo rozmawiał na Forum z dziennikarzem i musiał dokończyć  rozmowę.   :)  

Trzej Muszkieterowie 

oszustmatrymonialny-Andrzej Wilczyński (zielonogórski osiedlowy pijus)

anna-zet - Anna Zielińska

SANDIEGO - Stefan Olesiński

TRZEJ MUSZKIETEROWIE :lol: :lol: :lol:

#32 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 10:44:47

Uleńko, wszyscy ministrowie - pod naciskiem pewnego pana - "dobrowolnie" oddali swoje nagrody.  :o

Obecny1 :) ... jeżeli nawet nie dobrowolnie... to z pełnym zrozumieniem powagi sytuacji...
... a sytuacja przedstawiała się mniej więcej tak:

...Prezes dał im wybór..w tą albo albo w tamtą...a gdy oni uświadomili co Prezes miał na myśli... wybrali słuszną drogę...
...tzn tą, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy.
Prezes w pierwszej chwili chciał te premie oddać do Caritasu na cele społeczne, jednak jeszcze się nad tym zastanawia i być może pójdą one na spełnienie jednego z postulatów  protestujących w Sejmie...
Nie należy też zapominać, że budżet zasili trochę pieniędzy z zapowiadanych 20% obniżek wynagrodzeń posłów i senatorów...
Podsumowując.. B)
Prezes zrobił co mógł... a nad brakującą resztą niech główkuje Premier, który na każdym kroku chwali się, że nasz Kraj już jest krainą miodem płynącą... a jak Elektorat da mu szansę... no to sorry... cholerka... normalnie brak mi słów :blush:

...a weź i sam sobie dokończ! :rolleyes:

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 13:16:49

Miłego dnia Uleńko :)

#34 ~Finał~

~Finał~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:25:37

Bogatemu  nie ubędą przecież, dlaczego takie protesty są tych mam przed sejmem?,czyżby kobiety były przekręcone przez bogatych. Przecież to dla nich te pieniądze będą, co one tak się denerwują, czyżby kontynuacja protestów z opozycji. pani Jakubowska ma rację

Bądź uprzejma i miej chociaż minimum honoru - nie obrażaj tych matek

#35 ~cd nie nastapi ....~

~cd nie nastapi ....~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 13:06:03

Wydaje mi się żeś troche zagalopował się, hola hola, jeżeli to jest obraza to współczuje tobie inteligencji, Oani Aleksandra dobrze powiedziała w artykule na temat mam okupujących sejm.Nie uważam że to jakies zło że troche dostaną z podatków, dużo just jest udogodnien dla niepelnosprawnych ,trzeba tylko sięgnąc po pieniądze które sa im dane od urzędników a nie rząd okupywać

Mnie nie musisz współczuć, wystarczy, że sama sobie współczujesz przecież,satysfakcja gwarantowana <_<

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 13:44:23

Mnie nie musisz współczuć, wystarczy, że sama sobie współczujesz przecież,satysfakcja gwarantowana <_<

Oj współczuje sobie że urodziłam się jako Polka i muszę przeżywać takie niesprawiedliwosci :(,masz racje, to ci przyznam ze sobie współczuje :(.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 13:54:57

Wiesz powiem ci tak ,ja jestem Polka ale taka prawdziwa, bo są tacy co nahapali się kosztem innym i uważają się za super Polaków, hełbia Lewandowskiego, takiego moim zdaniem cwaniaczka, jeżdzą na te mecze, ale zauważ że sami bogaci tacy co gardzą innymi Polakami takimi jak ja i moje dzueci, ten Lewandowski to taki cwaniak ze az przykro , lansy na całego, i on uważ się za nirmalnego Polaka jak potrafi z pogarda patrzeć razem z tą jego żonką na innych, pokazuja ile maja kasy, a tak naprawde to prawdziwy Polak to m szacunek dla pieniędzy ,dla ludzi a przedewszystkim dla rodaka a on niestety nie ma i ci co mu aprobaty dają, więc wybacz że ja jako Polka musze utożsamiac się z cwaniaczkami "polskimi"co nie szanują i obrażają PiS a tym samym mnie także Polki.A le co się dziwic jak nauczycielemami są tacy co nie mają szacunku dla POLAÓW slowaninów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych