Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MOPS

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 21:06:53

chama i prostaka poznać, bo nawet ortografii nie zna, po polsku pisać nie uczono, tylko wyzywać, zafajdana gnida innym ubliża, a sam niemota , cep pewno w podstawówce klasy powtarzał i teraz kompleksy rozum odebrały, idź się lecz matole, bo do żadnej pracy pewniakim się nie nadajesz ino robót publicznych, a twoje marudzenie i chamstwo innyni mają głęboko w poważaniu!

Wiesz ja w porównaniu do ciebie to czasu nie mam na pisanie, wiec nie określaj kogoś po szybkim pisaniu. Jak wyżej już pisze to nie dorastasz mi do pięt ze swoim głupolskim rozumkiem, Boże co za badziewiarze znajdują swoje ujścia na forum. :D, a dzieci to przystawka do alkoholu, podaj do wózka prostaku wódke to ci zaśnie twój bahor.

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 06:35:31

Wiesz ja w porównaniu do ciebie to czasu nie mam na pisanie, wiec nie określaj kogoś po szybkim pisaniu. Jak wyżej już pisze to nie dorastasz mi do pięt ze swoim głupolskim rozumkiem, Boże co za badziewiarze znajdują swoje ujścia na forum. :D, a dzieci to przystawka do alkoholu, podaj do wózka prostaku wódke to ci zaśnie twój bahor.

bachor to sam jesteś, bo jakaś menda cię uchowała, od innych wara, stara, obleśna rajfuro powiatowa, masz koze..kiedy ślub animalsie, żadna kobitka cie nie chce obleśny buraku, jape drzesz na forach, w realu siedzisz u starej pijaczki pod stołem , tchórzu , śmierdzący. zal dupę ściska cwelowi :lol:  :lol:  :lol:

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 08:14:17

Sama patola tu pisze

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 05:17:00

Mops -korupcja, zgłosić do CBA, całe miasteczko jedno dziadostwo na urzędach, same kumotry

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 09:32:12

Mops -korupcja, zgłosić do CBA, całe miasteczko jedno dziadostwo na urzędach, same kumotry

W Lęborku uczciwi ludzie płacą podatki, menele i żule oraz lekarz i nauczyciel  za korepetycje i prywatne wizyty nie płaci, to złodzieje.

Dlaczego tego nikt nie ściga, nie ścigają pospolitych złodziei, a dziadostwo jeszcze strajkuje.

Na domiar złego uczciwy człowiek robi remonty na swój koszt, a tu władza funduje menelom na gdańskiej remont całego budynku, oraz wymiane okien za frico, za nasze pieniądze, tak się wspiera patologie, i gdzie teraz smrody z kod, dlaczego władza daje na remonty zulom, którzy nigdzie nie pracują i żyją na koszt podatnika, a uczciwi ludzie ponoszą koszty.

Ponadto minie miesiąc..i ten element co tam mieszka doprowadzi to wszystko do ruiny, czy państwo, władze Lęborka są po to by wspierać pijaków i meneli, czy pomagać prawym obywatelom?

#26 ~zet~

~zet~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:06:57

mops-korupcja, zwłaszcza z gwarantem, fikcyjne zlecenia i pijaczki, złodziejki i rózny element chodzi do chorych.

A szefowa nawet oświadczenie majątkowe napisała nieprawdziwe, oszukane!

Kocie wiary nienawidzą ludzi, a zwłaszcza rude-fałszywe!

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:13:42

mops-korupcja, zwłaszcza z gwarantem, fikcyjne zlecenia i pijaczki, złodziejki i rózny element chodzi do chorych.

A szefowa nawet oświadczenie majątkowe napisała nieprawdziwe, oszukane!

Kocie wiary nienawidzą ludzi, a zwłaszcza rude-fałszywe!

tam robi jedna szczególnie walnięta, obleśna i stara a do tego kretynka, nijaka pa, lub ma czykowska

#28 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:20:13

tam robi jedna szczególnie walnięta, obleśna i stara a do tego kretynka, nijaka pa, lub ma czykowska

kwaczykowska -paranoja.

Gwarant dwie obleśne, wredne,tępe i głupie baby

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 16:58:18

W Lęborku uczciwi ludzie płacą podatki, menele i żule oraz lekarz i nauczyciel  za korepetycje i prywatne wizyty nie płaci, to złodzieje.

Dlaczego tego nikt nie ściga, nie ścigają pospolitych złodziei, a dziadostwo jeszcze strajkuje.

Na domiar złego uczciwy człowiek robi remonty na swój koszt, a tu władza funduje menelom na gdańskiej remont całego budynku, oraz wymiane okien za frico, za nasze pieniądze, tak się wspiera patologie, i gdzie teraz smrody z kod, dlaczego władza daje na remonty zulom, którzy nigdzie nie pracują i żyją na koszt podatnika, a uczciwi ludzie ponoszą koszty.

Ponadto minie miesiąc..i ten element co tam mieszka doprowadzi to wszystko do ruiny, czy państwo, władze Lęborka są po to by wspierać pijaków i meneli, czy pomagać prawym obywatelom?

Słyszałem o  takiej jednej "nauczycielce" niby to leczy się u Kabzy, stały pacjent, ale dla udzielania korepetycji to zdrowiusieńka na 100%. Pieniążki pobiera, podatku do Urzędu Skarbowego ? .................... Ojczyzna nie zbiednieje.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 18:39:47

Słyszałem o  takiej jednej "nauczycielce" niby to leczy się u Kabzy, stały pacjent, ale dla udzielania korepetycji to zdrowiusieńka na 100%. Pieniążki pobiera, podatku do Urzędu Skarbowego ? .................... Ojczyzna nie zbiednieje.

Masz na myśli taką w czarnej peruce, grubej tuszy??

Przecierz ona nmauczycielką była wieki temu. 

Wszędzie miała konflikty towarzyskie, nawet ponoć w SP w  M\aszewie, 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 08:38:00

od dzis menelom 500 na 1 dziecko, krowy domowe z PO pierwsze grabie wyciągają!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 07:03

100/100 mafia, tchórze i konfidenci

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych