Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Montaż instalacji gazowych w Słupsku

203 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gerard~

~gerard~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 23:48:05

A ja polecam WALDGAZ, co prawda są zarobieni, ale zawsze znajdą chwilę aby doradzić. Za regulację zapłaciłem ostatnio 10 zł, a ten złodziej na Borchardta skasował mnie wcześniej za to samo 40zł i zbył jak psa, mimo że dalej chodził nerówno. Poza tym kiedyś byłem na Borchardta z innym problemem i to samo - próba wyłudzenia kasy za nic, dobrze że się wcześniej zapytałem o cene, choć kolesiowi ciężko było sie zebrać żeby powiedzieć ile - myślał ze znowu naciągnie. Może dla znajomków robi dobrze, bo tez słyszałem o nim dobre opinie, ale widocznie dla nieznajomych, tak jak ja jest tragiczny.
źle słyszałem o WALDGAZIE ale jak narazie z mojego doświadczenia są w porządku.
Teraz chce założyć gaz do auta i sprubuje w Kobylnicy na Poznańskiego, bo tam z tego co się dowiadywałem do mojego auta maja najtaniej, choć trochę się obawiam bo nigdy tam jeszcze nie byłemmm...

#42 ~gerard~

~gerard~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 23:50:06

To już więcej tego dziada nikomu nie polecaj !!!!!!!!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 20:20:51

W Słupsku tylko jedna firma ma papiery (szkolenia, papiery itp) na zakładanie gazowni ELPIGAZ- firmy, którd daje 5 letnią gwarancję. Namiar w necie, na stronach ELPIGAZU.

to niby kto ma doświadczenie i wie jak serwisowac elpigaz???? jestem zainteresowany bo taką instalke posiadam:)

#44 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 08:11:43

ja chcesz prawdziwą instalację bez polskich elementów to polecam Irene w Kobylnicy, największy i najstarszy warsztat. www.irene.tp2.pl 598475200 jestem przedstawicielem handlowym zrobiłem 3 lata 150tys.km ! wymieniałem 10 razy filtry i nic sie nigdy nie działo.Marek Chrysler Voyager 3,8

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 13:45:05

to niby kto ma doświadczenie i wie jak serwisowac elpigaz???? jestem zainteresowany bo taką instalke posiadam:)

59/840 26 17 od poniedziałku do piątku od 8 do 16
zakład ma licencję Elpigaz

#46 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 00:13:37

ja chcesz prawdziwą instalację bez polskich elementów to polecam Irene w Kobylnicy, największy i najstarszy warsztat. www.irene.tp2.pl 598475200 jestem przedstawicielem handlowym zrobiłem 3 lata 150tys.km ! wymieniałem 10 razy filtry i nic sie nigdy nie działo.Marek Chrysler Voyager 3,8

Drogi kolego,nie opowiadaj bredni o prawdziwych instalacjach
tym bardziej u tego nieudacznika i cwaniaka !

#47 ~rafii~

~rafii~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 20:00:41

Drogi kolego,nie opowiadaj bredni o prawdziwych instalacjach
tym bardziej u tego nieudacznika i cwaniaka !

#48 ~fafii~

~fafii~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 21:05:15

a ja znam warsztat w którym niedoją z kasy i zawsze pomogą jest taki ale nie w Słupsku a niedaleko..w Kępicach..Profesionalny w ciągu 6lat zrobiłem u niego 3 auta chodzily super i jak wiem dalej jeżdżą..Ma uczciwe ceny nie tak złodziejskie jak w Słupsku..Nawet dojedzie do klienta jak ma problem z autem..W montażu instalacji gratis pełna diagnostyka komputerowa..silnika hamulcuw itp.Naprawdę polecam...p.s.za za Audi 6cyl.ugadałem 2700zl.dobra cena jak na autoryzowany warsztat co?

#49 ~boni~

~boni~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 21:54:19

a ja znam warsztat w którym niedoją z kasy i zawsze pomogą jest taki ale nie w Słupsku a niedaleko..w Kępicach..Profesionalny w ciągu 6lat zrobiłem u niego 3 auta chodzily super i jak wiem dalej jeżdżą..Ma uczciwe ceny nie tak złodziejskie jak w Słupsku..Nawet dojedzie do klienta jak ma problem z autem..W montażu instalacji gratis pełna diagnostyka komputerowa..silnika hamulcuw itp.Naprawdę polecam...p.s.za za Audi 6cyl.ugadałem 2700zl.dobra cena jak na autoryzowany warsztat co?

W kępicach?? człowieku kogo ty polecasz bombermana? tego co u nas w miastku zakładał instalki?Nawet złej teściowej bym go nie polecił

#50 ~fafii~

~fafii~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 13:29:28

W kępicach?? człowieku kogo ty polecasz bombermana? tego co u nas w miastku zakładał instalki?Nawet złej teściowej bym go nie polecił

a co? może mu jakiegoś grata do roboty dałeś to nawet najlepszym się nieuda zrobić...bombermana?zastanów się zanim kogoś obrazisz..ja jestem zadowolony i zawsze będę go polecał..aha jeżeli swojej teściowej nieszanujesz to co dopiero obcych..ja swoja teściową chwalę i nienarzekam..widocznie z ciebie taki człowiek..pozdrawiam... :)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 15:41:39

a co? może mu jakiegoś grata do roboty dałeś to nawet najlepszym się nieuda zrobić...bombermana?zastanów się zanim kogoś obrazisz..ja jestem zadowolony i zawsze będę go polecał..aha jeżeli swojej teściowej nieszanujesz to co dopiero obcych..ja swoja teściową chwalę i nienarzekam..widocznie z ciebie taki człowiek..pozdrawiam... :)

Jeżeli taki dobry to powinien mu powiedzieć ,że samochód szrot i instalacji nie wkłada się bo może być BUM . A tak opinia idzie. Dzięki,ale ja kępice bedę omijał szerokim kołem!!!! Jak dla mnie to ten ktoś to papudrak i cwaniak i tylko Tobie może wkładać instalacje do audi!

#52 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 12:57:27

A ja polecam WALDGAZ, co prawda są zarobieni, ale zawsze znajdą chwilę aby doradzić. Za regulację zapłaciłem ostatnio 10 zł, a ten złodziej na Borchardta skasował mnie wcześniej za to samo 40zł i zbył jak psa, mimo że dalej chodził nerówno. Poza tym kiedyś byłem na Borchardta z innym problemem i to samo - próba wyłudzenia kasy za nic, dobrze że się wcześniej zapytałem o cene, choć kolesiowi ciężko było sie zebrać żeby powiedzieć ile - myślał ze znowu naciągnie. Może dla znajomków robi dobrze, bo tez słyszałem o nim dobre opinie, ale widocznie dla nieznajomych, tak jak ja jest tragiczny.
źle słyszałem o WALDGAZIE ale jak narazie z mojego doświadczenia są w porządku.
Teraz chce założyć gaz do auta i sprubuje w Kobylnicy na Poznańskiego, bo tam z tego co się dowiadywałem do mojego auta maja najtaniej, choć trochę się obawiam bo nigdy tam jeszcze nie byłemmm...

#53 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 12:59:33

Kolego , nie polecaj nikomu więcęj tego dziada z Waldgazu !!!

#54 ~lpg~

~lpg~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 14:57:50

odświezam temat. mam do wymiany filtry przy instalce gazowej oraz ew. regulacja. instalka 2-gen (Lovato). gdzie robic w SŁupsku?
ostatnio przejezdzałem przez Sławno i przy ul. Sempołowskiej (koło cmentarza) jest jakiś nowy duży zakład gdzie wstawiają i serwisują LPG. robił ktoś tam instalkę i może coś wiecej powiedzieć na ten temat? jakieś namiary?

#55 ~lpg~

~lpg~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 15:03:22

to chyba nie ulica Sempołowskiej ale Gdańska w Sławnie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 18:05:58

A ja polecam mimo wszystko Waldgaz.Wstawiałem gaz prawie we wszystkich swoich samochodach, i zawsze jestem dobrze obsłużony i co najważniejsze samochody lataja po dziś dzień.Jak jest jakis problem to nigdy nikt mi tam nie odmówił poprawki/regulacji czy serwisu. A jak wstawiałem u kogoś innego (nie będę robił nikomu antyreklamy) to finał był taki,że chłopaki z wladgazu ratowali mi samochód. Tak więc tylko Waldgaz

#57 ~rexio~

~rexio~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 21:27:13

tylko ze w Waldgazie nie chca sie zajmowac samochodami, w ktorych oni nie wstawiali instalki. i to jest problem.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 15:49:45

tylko ze w Waldgazie nie chca sie zajmowac samochodami, w ktorych oni nie wstawiali instalki. i to jest problem.

Dlaczego nie? wszystko jest kwestią $$$.

#59 ~gazmen~

~gazmen~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 00:09:24

i dlatego nie są warci uwagi!

a propo: podpowiedzcie co ile serwisuje się instalację gazową? chodzi mi o to co trzeba i co ile wymienić? są tam jakieś filtry w instalacji gazowej do wymiany?

#60 ~gazownik~

~gazownik~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 07:41:51

To zależy jaką posiadasz jnstalację w starego typu powinien być jeden filtr fazy ciekłej wymiana po ok.20tyś..zresztą zależy, może być sytuacja że zatankujesz coś niedobrego a filtr to wyłapie to wcześniej ale ogólnie to rzadki przypadek..auto niema mocy..Co do instalacji sekwencyjnych są 2 filtry fazy ciekłej i lotnej ten pierwszy to jak wspomniałem a drugi po ok 25-30tyś.jest poprostu mniej narażony na zanieczyszczenia..proszę niesłuchać jakiś dziwnych opini na ten temat najwięcej piszą ci co niemają wogóle pojęcia o temacie .służę pomocą mam pewne doświadczenia..pozdrawiam..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych