Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Montaż instalacji gazowych w Słupsku

203 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mlody~

~mlody~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 15:40:32

Odradzam IRENE w KOBYLNICY, oni sa tylko nastawieni aby jak najwiecej wydusic z klienta

#22 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 maj 2010 - 10:39:36

Na ul. Leśnej są najlepsi tani i nie oszuści jak reszta

#23 ~ROB~

~ROB~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 22:30:26

A ja polecam Warszkowo. Wprawdzie to nie Słupsk, ale usługa bez uwag. Zero problemów z instalacją. Człowiek doskonale zorientowany w temacie. Ceny przystępne. A robiłem tam już niejednokrotnie. Polecam.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 13:48:32

Odradzam IRENE w KOBYLNICY, oni sa tylko nastawieni aby jak najwiecej wydusic z klienta

To się zgadza, ceny za ich usługi są tak wysokie jak w Niemczech .

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 16:15:01

firma mgg ul borchardta - najlepszy fachowiec w miescie.

KOlega ma 100% racji, natomiast złodzieja na Prof. Poznańskiego jakieś tam Irene
zapomnijmy o tym zakładzie.

#26 ~Borek~

~Borek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 18:54:03

ponoc w kobylnicy najlepiej robia, bo na portowej lipa...tak slyszalem

też tak słyszałem

#27 ~korsarz~

~korsarz~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 08:06:59

...gdzie znajde rafgel...czy wydaja tez papiery na niemcy?

#28 ~Mate~

~Mate~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 11:28:59

na witomińskiej w kobylnicy montują instalację BRC za 2900 zł. Też słyszałem, że to dobry specjalista. Instalacja BRC ma gwarancje i serwis w całej europie bo się dowiadywałem

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 13:32:53

czy ktoś może podzielić się swoimi opiniami na temat warsztatu w Warszkowie?

#30 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 16:31:51

na witomińskiej w kobylnicy montują instalację BRC za 2900 zł. Też słyszałem, że to dobry specjalista. Instalacja BRC ma gwarancje i serwis w całej europie bo się dowiadywałem

Na Widzińkiej jak już ( za kościołem w prawo jadąc w strone Miastka) Dobry specjalista. Lepiej dołożyć i mieć spokój.

#31 ~mate~

~mate~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 19:49:15

ja miałem na myśli właśnie ulicę Widzińską, a nie Witomińską :)

#32 ~Tominio~

~Tominio~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 22:13:57

A ja polecam WALDGAZ, co prawda są zarobieni, ale zawsze znajdą chwilę aby doradzić. Za regulację zapłaciłem ostatnio 10 zł, a ten złodziej na Borchardta skasował mnie wcześniej za to samo 40zł i zbył jak psa, mimo że dalej chodził nerówno. Poza tym kiedyś byłem na Borchardta z innym problemem i to samo - próba wyłudzenia kasy za nic, dobrze że się wcześniej zapytałem o cene, choć kolesiowi ciężko było sie zebrać żeby powiedzieć ile - myślał ze znowu naciągnie. Może dla znajomków robi dobrze, bo tez słyszałem o nim dobre opinie, ale widocznie dla nieznajomych, tak jak ja jest tragiczny.
źle słyszałem o WALDGAZIE ale jak narazie z mojego doświadczenia są w porządku.
Teraz chce założyć gaz do auta i sprubuje w Kobylnicy na Poznańskiego, bo tam z tego co się dowiadywałem do mojego auta maja najtaniej, choć trochę się obawiam bo nigdy tam jeszcze nie byłemmm...

#33 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 19:59:04

A ja polecam WALDGAZ, co prawda są zarobieni, ale zawsze znajdą chwilę aby doradzić. Za regulację zapłaciłem ostatnio 10 zł, a ten złodziej na Borchardta skasował mnie wcześniej za to samo 40zł i zbył jak psa, mimo że dalej chodził nerówno. Poza tym kiedyś byłem na Borchardta z innym problemem i to samo - próba wyłudzenia kasy za nic, dobrze że się wcześniej zapytałem o cene, choć kolesiowi ciężko było sie zebrać żeby powiedzieć ile - myślał ze znowu naciągnie. Może dla znajomków robi dobrze, bo tez słyszałem o nim dobre opinie, ale widocznie dla nieznajomych, tak jak ja jest tragiczny.
Teraz chce założyć gaz do auta i sprubuje w Kobylnicy na Poznańskiego, bo tam z tego co się dowiadywałem do mojego auta maja najtaniej, choć trochę się obawiam bo nigdy tam jeszcze nie byłemmm...

O WALDGAZIE NIE MA O CZYM ROZMAWIAĆ, A TYM BARDZIEJ O PSIE NA PROF.POZNAŃSKIEGO.
Te zakłady to tylko krótko mówiąc wielka żenada.

#34 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 07:08:58

czy ktoś może podzielić się swoimi opiniami na temat warsztatu w Warszkowie?

#35 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 07:16:09

Witam. Ja montowałem instalacje BRC SQ24 w Warszkowie. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim ten warsztat, profesjonalna obsługa. Dowiedziałem się od znajomego, ceny lepsze niż w Słupsku i łatwy dojazd przy trasie głównej.
Jakby ktoś chciał nr tel do tego zakładu 505 029 539

#36 ~f~

~f~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 12:22:58

Autoelektronik na Poznańskiej montuje ELPIGAZ. mają certyfikat. ja montowałem do swojego audi a8 4,2

#37 ~11a~

~11a~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 21:22:50

kolego lepiej daj se spokój z Wald gazem ja już walczę z pół roku o usunięcie usterki w ramach gwaranci w BRC podłączają pod kompa i to wszystko i zwalają winę na podzespoły silnika pan wymieni to potem tamto i tak w kółko a instalka miała być super wywaliłem 3000 w błoto mizerny serwis nie polecam

#38 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 11:46:49

Zakładałem ten temat szukając dobrych monterów. W koncu pojechałem do waldgazu. był to marzaec 2010. Do tej pory wszystko działa. Więc ja mogę polecić.

#39 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 15:28:58

BORCHARDTA ulica, ten mały zakładzik to gówno. Własciciel cyniczny, pewny siebie cwaniaczek i złodziej. Uważajcie na tego goscia i mijajcie z daleka. Ode mnie też chciał wyłudzic kasę, sume chyba wziął z kosmosu!
Załadałem gaz do swojego w Kobylnicy RAFGEL, mam juz 15.000 przejechane i narazie odpukac nic się nie dzieje, chodzi równiutko, oby tak dalej, narazie moge polecić

#40 ~:)ale w koło jest wesoło~

~:)ale w koło jest wesoło~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 10:27:36

W Słupsku tylko jedna firma ma papiery (szkolenia, papiery itp) na zakładanie gazowni ELPIGAZ- firmy, którd daje 5 letnią gwarancję. Namiar w necie, na stronach ELPIGAZU.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych