Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Montaż instalacji gazowych w Słupsku

202 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 12:27:26

No to ten, lpg ptak w Kobylnicy dobrze robi. Mi tam mojego citroena dobrze podrasowali. Miałem już instalację, ale chodził gorzej niż źle. Wywaliłem tyle szmalu w innym warsztacie, a mogłem od razu tu przyjść i mieć dobrze. Ale no nic, grunt, że auto wreszcie chodzi i nie ma z nim co chwila problemów.

#202 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 12:27:43

No to ten, lpg ptak w Kobylnicy dobrze robi. Mi tam mojego citroena dobrze podrasowali. Miałem już instalację, ale chodził gorzej niż źle. Wywaliłem tyle szmalu w innym warsztacie, a mogłem od razu tu przyjść i mieć dobrze. Ale no nic, grunt, że auto wreszcie chodzi i nie ma z nim co chwila problemów.

#203 ~bro~

~bro~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 11:25:24

Miałem styczność z tą firmą. Faktycznie są dobrzy. Niektórzy mówią, że u nich drogo, ale jak dla mnie ceny mają bardzo konkurencyjne, a robią od razu jak trzeba. Powiem tak, poleciłem szwagrowi i też był zadowolony, więc to nie kwestia przypadku. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych