Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 14:46:57

A ja nic z tego artykułu nie rozumiem.
Kto powierzył opiekę nad dziećmi 13letniemu dziecku?
Bo to może chyba zrobić tylko sąd.
No i jeszcze jedno.
Jak zwykle dyżurny komuch pyta gdzie był ksiądz?
W d..pie.
GDZIE BYŁO PAŃSTWO POLSKIE?

:) naucz się czytać ze zrozumieniem
jak to kto? ksiądz

#22 ~aleksiunia~

~aleksiunia~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 16:19:40

TYLKO UKAMIENOWAĆ TE WSZYSTKIE KANALIE!!!!!!!
TAKICH STWORÓW NIE DA SIĘ PORÓWNAĆ DO NAJGORSZEGO ZWIERZĘCIA, BO UBLIŻY SIĘ TEMU ZWIERZĘCIU!!!!!!!!!!!!

#23 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 16:59:38

Dlaczego w naszym państwie pedofili i zboczeńców głaszcze się po tyłkach?... Dożywocie dla całej bandy!!!

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 18:20:06

sory ale czegos nie rozumie moze zaraz oskarzy sie te trzy siostry bo pedofile pod ochrona ci nasi sedziowie sa bez wyobrazni chyba sami dzieci nie maja wiec rodzicielskich uczuc brak ,zawsze jakies "zalet" sie dopatrza u takiego marginesu społeczestwa pora zeby skonczyla sie taryfa ulgowa a zaczela kara adekwatna do czynu bez ulg!

#25 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 19:13:25

Kilka dni temu byłem w sklepie, stanąłem w kolejce do kasy a przede mną stała jakaś kobieta z dzieckiem w wózku. Dzieciaczek mnie zauważył i coś tam gaworzył i machał do mnie rączkami. Ojcem tego dziecka z pewnością nie jestem, bo różnica lat między mamą tego smyka a mną jest z pewnością dosyć duża (a może jeszcze większa). Zastanawiałem się nad tym, czy temu brzdącowi nie dać coś ze słodyczy, bo miałem ich trochę w koszyku (oczywiście bym w kasie za to zapłacił), ale zastanowiłem się czy przypadkiem nie będzie to w innych oczach podchodziło pod molestowanie.I tak się skończyła sklepowa przygoda z bardzo miłym i wesołym dzieciaczkiem.

#26 ~Mala~

~Mala~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 23:40:06

Czegos tutaj nie rozumiem, skoro i ofiary i sprawcy byli wtedy maloletni to nie moze byc tu mowa o pedofili!
A jedynie o seksie maloletnich.Co innego jesli bylo tez znecanie a sprawcy osiagneli juz wiek karalny.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 08:20:21

Jak zwykle dyżurny komuch pyta gdzie był ksiądz?
Odpowiedz mi w takim razie obrońco kleru, gdzie jest sens i logika spowiedzi, skoro dziecko nie miało odwagi powiedzieć o wszystkim księdzu? To po co te szopki ze spowiedzią, czemu i komu one one służą?

Na powyższe twoje pytania ktoś już tutaj udzielił ci odpowiedzi- trzeba czytać ze zrozumieniem (ale to, to już chyba na maturze).

#28 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 19:05:19

NIE NO PARANOJA!DZIECI PRZESZŁY PIEKŁO I CAŁE ŻYCIE ZNISZCZONE! JAK TO MOŻLIWE ŻE PRAWO ICH CHRONI TYCH GNOI? SAMA BYM WYMIERZYŁA IM SPRAWIEDLIWOŚĆ I TO W BARDZO KRÓTKIM CZASIE- RAZ CIACH I NIECH GNIJĄ DZIADY !!! A TAK APROPOS TO JAK TO SIĘ STAŁO ŻE DZIECI TRAFIŁY DO TYCH OSÓB(NIBY RODZINY) ? NIECH TERAZ BEKNĄ CI URZĘDASY KTÓRZY SKIEROWALI DZIEWCZYNKI DO TEGO RODZINNEGO PIEKŁA!!!

#29 ~DIIA~

~DIIA~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 11:38:16

Mieć 13 lat i gwałcić? Chore..

#30 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 23:31:18

Kto wie jak zakończyła się ta sprawa?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0