Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ilmaza87~

~ilmaza87~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 06:44:29

Mieć 13 lat i gwałcić? Chore..

#2 ~Kicia posuń się!~

~Kicia posuń się!~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 07:06:45

Paranoja!!!

#3 ~Erazm~

~Erazm~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 07:27:37

Czy coś to k*rwa zmienia. W tym chorym kraju chyba tak ....

#4 ~xxz~

~xxz~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 07:57:30

Droga Prokuraturo!
Apeluje!proszę porządznie zawalić baranka w ścianę!w du**ach się już wam poprzewracało, ciekawi mnie czy jakby wasze dzieci były molestowane to byście zwarzali na to czy pedofil ma 13....15...20....35 lat, coooo?
skoro ten dramat ciągnął się przez 6 lat, a ten łamamga miał wtedy 13 to siłą rzeczy po dodaniu tych lat 6 ma/miał 19, czyli jest juz osoba pelnoletnia.
nie rozumiem takiego postępowania, to tylko w naszym chorym kraju moga dziac sie takie rzeczy, czasami wstyd mi za to, że jestem tej narodowości:/

#5 ~ALICJA~

~ALICJA~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 08:00:21

Ciekawa jestem, czy w tej gminie zrobiono coś,żeby chociaż po tej strasznej tragedii w jakiejś malutkiej części pomóc tym dziewczynkom?! Choćby przekazać fundusze na pomoc psychologiczną (której będą potrzebowały do końca życia), na jakąś kolonię, czy obóz. Myślę, że wszyscy, którzy w jakimś stopniu ponoszą winę za to, co się stało, powinni chociaż zacząć zbierać na to pieniądze, począwszy od wójta w gminie, po zbiórkę w szkole i w kościele.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 08:04:00

A w gminie sprawa przycichła, (...)- potwory dalej sobie spokojnie mieszkają, a sąsiedzi mówią im grzecznie ''dzień dobry'', nic się nie stało...

#7 ~tony~

~tony~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 08:19:42

jak dla mnie prosta sprawa kula w łeb i do gnoju.

#8 ~eeee~

~eeee~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 09:05:49

NIE NO PARANOJA!DZIECI PRZESZŁY PIEKŁO I CAŁE ŻYCIE ZNISZCZONE! JAK TO MOŻLIWE ŻE PRAWO ICH CHRONI TYCH GNOI? SAMA BYM WYMIERZYŁA IM SPRAWIEDLIWOŚĆ I TO W BARDZO KRÓTKIM CZASIE- RAZ CIACH I NIECH GNIJĄ DZIADY !!! A TAK APROPOS TO JAK TO SIĘ STAŁO ŻE DZIECI TRAFIŁY DO TYCH OSÓB(NIBY RODZINY) ? NIECH TERAZ BEKNĄ CI URZĘDASY KTÓRZY SKIEROWALI DZIEWCZYNKI DO TEGO RODZINNEGO PIEKŁA!!!

#9 ~szaryKowalski~

~szaryKowalski~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 09:51:41

Ciekawa jestem, czy w tej gminie zrobiono coś,żeby chociaż po tej strasznej tragedii w jakiejś malutkiej części pomóc tym dziewczynkom?! Choćby przekazać fundusze na pomoc psychologiczną (której będą potrzebowały do końca życia), na jakąś kolonię, czy obóz. Myślę, że wszyscy, którzy w jakimś stopniu ponoszą winę za to, co się stało, powinni chociaż zacząć zbierać na to pieniądze, począwszy od wójta w gminie, po zbiórkę w szkole i w kościele.

Jeszcze tego brakowało. PAŃSTWO JEST OD TEGO ŻEBY ZAPEWNIĆ PEŁNĄ REKONWALESCENCJĘ TYM DZIEWCZYNKOM. Widzę, że nauczyliśmy już państwo (a raczej państwo nauczyło ludzi), że oprócz tego, że zabierają nam połowę pensji, drugą połowę zabierają na fotoradarach, to dodatkowo chętnie będziemy społecznie zbierać pieniądze na coś co powinno z naszej krwawicy opłacić i zapewnić państwo. Dziewczynkom opieka psychologa należy się jak psu buda. Dzięki Bogu, że dziewczynki trafiły do fachowej mamy zastępczej. Jedyna nadzieja, że ona poradzi sobie z tym bagażem doświadczeń dziewczynek i uda jej się wychować porządnie dziewczynki, żeby nie stworzyły kolejnych patologicznych rodzin.
To tej mamie zastępczej należy się nagroda, za to że potrafiła nawiązać na tyle bliskie relacje, że dziewczynki się przed nią otworzyły. Dla mamy zastępczej prawdziwy wielki SZACUN i RESPECT i cokolwiek powinno jeszcze być. A dla urzędasów jak zwykle pozdrowienie środkowym palcem.
Jeśli zbierać pieniądze to na prawników, którzy ukarają bezdusznych urzędników, żeby płacili do końca życia renty, a nie my "znowu" będziemy w czynie społecznym zbierać. Może niech urzędnicy w czynie społecznym zaczną zbierać. Dobry kawał prawda ? Nikomu nawet do głowy by nie przyszło, żeby urzędnicy coś w "czynie społecznym" robili. Prawda jest taka, że ten 'fach' cieszy się u nas - szarych Kowalskich - słabnącym szacunkiem i jeśli usłyszałbym że urzędnicy coś takiego robią to pierwsza myśl by była "ciekawe który z nich na tym zarobi".

#10 ~LILA6~

~LILA6~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 10:09:10

TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI ALE TAKIE JEST PRAWO W NASZYM KRAJU

#11 ~K.K~

~K.K~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 10:13:38

Wiecie co ja uwazam? Chore jest to, że nikt tego nie widzial przez tyle lat??Jak to się w ogole stało, ze te dzieci trafiły do takiej rodziny i nie podlegala ona jakiejś kontroli przez chociazby opieke Spoleczną, czy inną instytucję, ktora zobowiazania jest kontrolowac w jakich warunkach mieszkają dzieci po adopcji , czy te, ktore sa w rodzinach zastępczych.. NIE rozumiem postawy tych Urzędnikow, oślepli, czy szkoda bylo wydac pare zl na paliwo by tam pojechac i zorientowac się w sprawie? przeciez dobry psycholog zauwazyl by niepokojące objawy z zachowaniach dzieci molestowanych na pewno!!! Nieraz widac golym okiem, ze coś się dzieje, mimo ze ja nie jestem psychologiem, a prawnikiem to UWAZAM ze dzieci molestowane zachowują się w specyficzny, inny sposób niż dzieci , ktore mają normalne zycie rodzinne.
Niestety to prawda, że dziecko ponizej 13 r.z , ktore dopuscilo się czyny zabronionego, bez wzgledu na kaliber nie odpowiada za swoj czyn. Ale skoro ciagnlo se to latami i w momencie wykrycia sprawcy byli juz pełnoletni , tzn pow 17 lat, nie rozumiem dlaczego chca zwolnić ich z aresztu... Moze dlatego, ze brak wystarczających dowodow by dopuszczali się tych czynow po ukonczeniu owych 17 lat . Ale moim zdaniem skoro robili to majac 13, i te dzieci wciąz tam byly, wydaje mi się ze NAGLE nie przestali tego robic majac 17 lat, bo niby po co mieliby przestac i dlaczego. Uwazam ze zwolnieie ich z aresztu byłoby wielce niestsownym posunięciem. Mysle ze jednak tam pozostana, bo sami nie beda wiedziec raczej jakich uzyc argumentow, by umozliwic sobie wyjscie na wolnosc, wiedzial by to adwokat, ale chyba go nie mają, bo nic o tym nie piszecie, wiec marne szanse by wyszli z aresztu .

#12 ~ALICJA~

~ALICJA~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 10:18:39

Nie zrozumiałeś mnie do końca, chociaż zgadzam się z tobą we wszystkim co piszesz. Dla mnie właśnie współwinnymi w tym całym koszmarze właśnie są ci urzędnicy, którzy nie zadali sobie najmniejszego trudu, by odpowiednio wcześnie objąć opieką tą rodzinę: wójt, któremu podlega gops, szkoła (dyrektorka, wychowawczyni). Zdaje się, że to właśnie pracownicy socjalni, nauczyciele powinni mieć szczególe baczenie na takie rodziny, to za to dostają pieniądze. Więc, jeśli w porę tego nie wychwycono, to niech chociaż teraz coś zrobią!

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 10:27:30

A ja chciałabym zapytać, czy ktoś z opieki społecznej, której podlegała przecież ta rodzina, poniósł jakieś konsekwencje za ten straszny koszmar?! A w szkole?Też wszyscy śpią spokojnie?!Szanowny ksiądz proboszcz spowiadał te dziewczynki (zapewne do I Komunii tak)

#14 ~K.K~

~K.K~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 10:32:24

No na pewno księdza do odpowiedzialnosci nie da się pociągnac, bo nie jestesmy w zaen sposob udowodnić mu co i czy w ogole cos wiedzial, ale pracownika odpowiedzialnego Z opieki Spolecznej jak najbardziej bedzie mozna ukarac, ale trzeba bedzie dlugo dociekac szczegolow.

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 11:28:45

A w gminie sprawa przycichła, (...)- potwory dalej sobie spokojnie mieszkają, a sąsiedzi mówią im grzecznie ''dzień dobry'', nic się nie stało...

on był jest i będzie śmieciem i jago żonka tak samo

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 11:29:53

oni wstydu to już nie mają

#17 ~szaryKowalski~

~szaryKowalski~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 11:51:24

Nie zrozumiałeś mnie do końca, chociaż zgadzam się z tobą we wszystkim co piszesz. Dla mnie właśnie współwinnymi w tym całym koszmarze właśnie są ci urzędnicy, którzy nie zadali sobie najmniejszego trudu, by odpowiednio wcześnie objąć opieką tą rodzinę: wójt, któremu podlega gops, szkoła (dyrektorka, wychowawczyni). Zdaje się, że to właśnie pracownicy socjalni, nauczyciele powinni mieć szczególe baczenie na takie rodziny, to za to dostają pieniądze. Więc, jeśli w porę tego nie wychwycono, to niech chociaż teraz coś zrobią!

Teraz zrozumiałem. Przepraszam, że się uniosłem. Dobijają mnie te klimaty. CZEMU W POLSCE NIE MA KAMIENIOŁOMÓW DLA ZWYRODNIALCÓW ? KOŁEK W DUPĘ NA TYLE LAT ILE MOLESTOWAŁ, JEŚLI GWAŁCIŁ TO x2 I NIECH PRACUJE W KAMIENIOŁOMACH NA KUBEK WODY Z CHLEBEM. Ech, szkoda nerwów. Opadają. Nie daj Boże, żeby się okazało teraz, że gwałciciel jest homo, bo zaraz się okaże, że to on jest poszkodowany w całej sprawie.

#18 ~never06~

~never06~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 12:05:34

A ja nic z tego artykułu nie rozumiem.
Kto powierzył opiekę nad dziećmi 13letniemu dziecku?
Bo to może chyba zrobić tylko sąd.
No i jeszcze jedno.
Jak zwykle dyżurny komuch pyta gdzie był ksiądz?
W d..pie.
GDZIE BYŁO PAŃSTWO POLSKIE?

#19 ~elza~

~elza~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 13:03:07

Państwo prawa. Pewnie, wypusccie ich na wolnosc wszystkich, niech teraz dobija dziewczynki za ich wydanie. Jeny, co czuja te dzieci przesluchiwane naokraglo i pytane o takie wstydliwe rzeczy. Wspolczuje szczerze. Ten uraz i wspomnienia pozostana im do konca zycia. Same sie pod koldre pchaly... o zgrozo!!! Pewnie, 2letnie dziecko chcialo seksu. Wypaczone umysly. Powinno sie ucinac interesy zwyrodnialcom.

#20 ~Uka13~

~Uka13~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 13:44:23

Państwo prawa. Pewnie, wypusccie ich na wolnosc wszystkich, niech teraz dobija dziewczynki za ich wydanie. Jeny, co czuja te dzieci przesluchiwane naokraglo i pytane o takie wstydliwe rzeczy. Wspolczuje szczerze. Ten uraz i wspomnienia pozostana im do konca zycia. Same sie pod koldre pchaly... o zgrozo!!! Pewnie, 2letnie dziecko chcialo seksu. Wypaczone umysly. Powinno sie ucinac interesy zwyrodnialcom.

Naszepanstwo tylko tyle potrafi......bo zajmujący się prawem w kraju to wyjątkowi stosowacze bezprawia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych