Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Moja gmina Dębnica Kaszubska.

Ale temat!

115 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 19:43:40

1.Warkocka 2.Dańczak.3.Spica.Samborski.

#22 ~Jam to ci jest!~

~Jam to ci jest!~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 12:54:23

Komitety juź zgłosiły chęć w wyborach!A które!Warkocka.Dańczak. Samborski.to wiem !?Kto jeszcze?!

#23 ~Jam to ci jest!~

~Jam to ci jest!~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 12:54:54

Komitety juź zgłosiły chęć w wyborach!A które!Warkocka.Dańczak. Samborski.to wiem !?Kto jeszcze?!

#24 ~Prawdziwy Pisior~

~Prawdziwy Pisior~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 18:46:21

A kto to jest ten P. Samborski?

#25 ~Skarszewiak!~

~Skarszewiak!~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 20:00:57

Samborski?według google ma ulice od sobieskiego do drogi dw210 będzie z 5km widocznie ktoś zasłuźony!ha haha!

#26 ~Mieszko~

~Mieszko~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 09:24:46

Coś cicho się zrobiło. Czyżby trwało właśnie przygotowanie do wydrukowania Wieści Gminnych pt. "Jestem piękna i wspaniała, głosuj na mnie bo inaczej na ciebie nakrzycze"? :P

#27 ~śledczy~

~śledczy~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 09:34:39

Jak można wierzyć takiej osobie jak pani wójt. Do połowy lat 90-ych pracując w szkole w Damnicy ukryła brak wyższego wykształcenia i jakich kolwiek kwalifikacji do wykonywania zawodu nauczyciela.Też widocznie uważała że wszystko jest w porządku. Potem sprzedawała polisy ubezpieczeniowe ,a w swojej ulotce wyborczej napisała że była menadżerem w amerykańskej firmie! Ukończyła na raty słabiutką uczelnię -koszalińską BWSH , a uważa że ma ogromne kwalifikacje.Do czego? Dyrektorem małej szkółki w Domaradzu została tylko dzięki dobroci byłego wójta, wbrew opini Rady Gminy i Kuratora Oświaty.Mam nadzieję że mieszkańcy Gminy Damnica dostrzegą jak wielki popełnili bład wybierając taką osobę na tak odpowiedzialne stanowisko.

Coś cicho się zrobiło. Czyżby trwało właśnie przygotowanie do wydrukowania Wieści Gminnych pt. "Jestem piękna i wspaniała, głosuj na mnie bo inaczej na ciebie nakrzycze"? :P

#28 ~Nepotystka~

~Nepotystka~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 09:49:33

TA kobieta będąc Wójtem udowodniła w krótkim czasie,że nie powinna zarządzać niczym,nikim a już na pewno pieniędzmi.Amen

#29 ~Ciekawski~

~Ciekawski~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 16:57:29

Śledczy, o kim piszesz?

#30 ~Jam to ci jest!~

~Jam to ci jest!~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 17:22:50

Myśle źe ktoś pomylił Dębnice K .Z sąsiednią gminą!

#31 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 18:20:58

Myśle źe ktoś pomylił Dębnice K .Z sąsiednią gminą!

Patrz i myśl.Podpowiedż - Gimnazjum w D.K.

#32 ~Jam to ci jest!~

~Jam to ci jest!~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 19:00:49

Zawirowania w oświacie!Nie pomyślałem!Wójtowa toć nauczycielka i tak problem pozostał!

#33 ~nihs~

~nihs~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 20:05:35

Patrz i myśl.Podpowiedż - Gimnazjum w D.K.

Gimnazjum? Po reformie Zalewskiej jest Zespół Szkolno-Przedszkolny.- chyba o to chodzi.

#34 ~Bu bu~

~Bu bu~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 15:23:19

Tam to się cyrki dzieją.. Konserwator zostaje nauczycielem dla naszych brakuje etatów bo zatrudniani są ciotki i pociotki Oj posypia się odszkodowania za pozwy zbiorowe a kto za to zapłaci głupi mieszkaniec podatników bo ktoś ma wizje żeby swoich wykończyć

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 19:33:22

Tam to się cyrki dzieją.. Konserwator zostaje nauczycielem dla naszych brakuje etatów bo zatrudniani są ciotki i pociotki Oj posypia się odszkodowania za pozwy zbiorowe a kto za to zapłaci głupi mieszkaniec podatników bo ktoś ma wizje żeby swoich wykończyć

A o czym ty piszesz. Chłopak ma wykształcenie i chce się w tym realizować i co to komu przeszkadza. To że przez lata był konserwatorem to nie znaczy dożywotnio. A swoją drogą dla całej kadry pedagogicznej naszego kraju przydały by się jakieś coroczne dajmy na to w wakacje badania psychologiczne jak u kierowców. Ta kasta zawodowa jest już tak zadufana w sobie o swojej wiedzy,rozumieniu spraw ekonomicznych jak innych aspektów życia iż ludzie którzy mnie kształcili przewracają się w grobach.Także JEŁOPY PEDAGOGICZNE do pracy edukacyjnej jak i fizycznej bo żadna praca nie hańbi a może przynieść kożyści. :P

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 19:33:40

A o czym ty piszesz. Chłopak ma wykształcenie i chce się w tym realizować i co to komu przeszkadza. To że przez lata był konserwatorem to nie znaczy dożywotnio. A swoją drogą dla całej kadry pedagogicznej naszego kraju przydały by się jakieś coroczne dajmy na to w wakacje badania psychologiczne jak u kierowców. Ta kasta zawodowa jest już tak zadufana w sobie o swojej wiedzy,rozumieniu spraw ekonomicznych jak innych aspektów życia iż ludzie którzy mnie kształcili przewracają się w grobach.Także JEŁOPY PEDAGOGICZNE do pracy edukacyjnej jak i fizycznej bo żadna praca nie hańbi a może przynieść kożyści. :P

#37 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 21:09:00

To ten przydupas naszej imperatorki.

Lizał,lizał aż wylizał.

#38 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 04:51:40

Jazda pod..i wyrok za nią to super sprawa i taki człowiek ma uczyć nasze dzieci.. ?super

#39 ~cap~

~cap~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 06:06:23

#40 ~cap~

~cap~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 06:08:28

Przewracają się podstaw ortografii nie nauczyli słabo słabo trza się cofnąć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych