Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Młynek do kawy

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stewie44

Stewie44

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 11:44:55

Co myślicie o pomyśle zakupu młynka do kawy? Pamiętam z dzieciństwa aromat mielonej kawy, roznoszący się po całym domu. Ktoś z was ma taki sprzęt i go używa?

#2 Stewie44

Stewie44

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 18:59:47

W jednym ze sklepów znalazłem taki: http://sklep.unoespr...do-kawy-concept Co o nim myślicie?

Użytkownik Stewie44 edytował ten post 22 czerwiec 2015 - 19:03:38

#3 ~Hieronim~

~Hieronim~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 14:19:04

Moim zdaniem wydanie ponad 300zł na młynek to lekka przesada i możesz znaleźć coś tańszego. Z drugiej strony z tego co słyszałem Concept robi dość solidny sprze i w takim młynku można mielić też przyprawy, więc jeżeli cię stać to czemu nie?

#4 oleczka

oleczka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 14:35:58

zapach z młynka obłędny :)

#5 carmena27

carmena27

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 24 lipiec 2015 - 00:11:38

Mam w domu taki klasyczny, ręczny młynek do kawy. Kawa z niego jest grubo zmielona, a zapachy jakie się rozchodzą po całym domu są obłędne. No i kawa jak smakuje :) Może ktoś chciałby poczytać na temat młynka do kawy? http://radoscodkrywa...wa-na-zawolanie - historia młynka, rodzaje, ciekawostki :)

#6 ~Heniutek~

~Heniutek~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 18:20:28

Jak już jesteśmy w temacie kawy to możecie mi poradzić jaką kawę kupic na parapetówkę siostry? Ona pija takie z górnej półki.

#7 ~antoni88~

~antoni88~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 14:20:32

Moim zdaniem dobrym prezentem może być kawa CARRARO Tazza d'Oro. Ma bardzo delikatny smak i bogaty aromat.

#8 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 21:40:12

Możesz kupić młynek ręczny, jeśłi lubisz samermu mielić kawę, ale zajmuje to więcej czasu niż zmielenie kawy w elektrycznym. Są również młynki udarowe oraz żarnowe. Tutaj masz je opisane morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-mlynek-do-kawy-ktory-kupic/1352

#9 Madzialenka

Madzialenka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 15 październik 2015 - 22:27:03

Myślę że to zdecydowanie za duża kwota, ja kupiłam na http://dukapolska.com/ za trochę ponad 100 i jest super ;) 

#10 ~roksi~

~roksi~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 14:48:23

kawę uwielbiamy! To napój bogów ;D Kupiłam ekspres do kawy z młynkiem na electro.pl i teraz nie dość że kawa jest pyszna, to zapach świezo mielonej kawy to zapach naszego domu ;D Mąż się śmieje, że nam odświeżacze nie potrzebne- wystarczy kawę zmielić ;D

#11 ~butela~

~butela~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 21:17:36

ja to nie wiem czy lepiej ekspres przelewowy czy ciśnieniowy, na avans.pl są różne opinie, są zwolennicy i przeciwnicy, ciśnieniowy się podobno źle czyści a przelewowy zaś jest hałaśliwy i ma mniej możliwości,  jakieś doświadczenia?

#12 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 21:34:23

Jak już jesteśmy w temacie kawy to możecie mi poradzić jaką kawę kupic na parapetówkę siostry? Ona pija takie z górnej półki.

Taką za 5 zet /  250 g postawionej na górnej półce ?

#13 alficzka

alficzka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 20:44:51

Czasy PRL-u to zapach mielonej kawy... i ten głośny dźwięk włączonego młynka... wspomnienia na całe życie! ;)

#14 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 14:29:53

Młynek do kawy to genialna sprawa, ale jeszcze ważniejszą według mnie jest dobry ekspres do kawy, ostatnio dość długo szukałem takiego i wpadłem na ekspresy Saeco http://www.ekspresys...presy-do-biura/ sami poczytajcie o funkcjonalności i żywotności tych ekspresów, u mnie działa już ponad rok i jestem z niego bardzo zadowolony.

#15 Radosław91

Radosław91

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 13:48:39

Myślę, że jest to wyśmienity pomysł. Zapach świeżo zmielonej kawy jest rozkoszny i nie może się z niczym równać. Ja używam młynka elektrycznego (markę zachowam dla siebie) od jakiegoś roku i nie wypiję kawy zaparzonej z kawy mielonej ze sklepu. Po prostu tamta prawie w ogóle nie pachnie. Jeśli lubisz ciekawe przedmioty, to możesz też kupić młynek manualny (nie elektryczny), który nie tylko zmieli kawę, ale i ozdobi wnętrze kuchni. Nie wiem tylko, czy taki młynek mieli równie dokładnie co elektryczny, ale warto to sprawdzić.

#16 ~wyban~

~wyban~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 23:19:58

hej kawosze, apropo, bo byłem wczoraj u lekarza z bólem kolana. Też jestem maniakiem kawy, wypijam conajmniej 2 dziennie, smaku nie lubię, ale zapach i to jak pobudza, coś fantastycznego, ale korzystajac z okazji chciałem napisać żebyście jak pijacie kawe uzupełniali magnez. A jeśli do tej pory tego nie robiliście to przejdzie kuracje arthroblock żeby odbudować stawy, które organizm sam wyniszcza pobierając z nich wypłukany z organizmu magnez. Poczytajcie o tym, ja się wczoraj kawosze nasłuchałem. 

#17 mistamarek

mistamarek

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:52:55

Świetny pomysł! Chyba zainspirowałeś mnie również do tego, aby zakupić taki młynek!

#18 ~mex~

~mex~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 15:48:52

a ja zapłaciłem za towar 14-04- jest 18-04  zero odp. ma maile i zero towaru w dodatku jak wpisuje nip i i regon tego podejrzanego sklepu to sie okazuje ze nie istnieją w KRS!!! ani w GUS !!! boję się że zostałem oszukany:( może ktoś coś wie o tym sklepie mediamark24..?

#19 ~baha~

~baha~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 21:24:50

a ja zapłaciłem za towar 14-04- jest 18-04  zero odp. ma maile i zero towaru w dodatku jak wpisuje nip i i regon tego podejrzanego sklepu to sie okazuje ze nie istnieją w KRS!!! ani w GUS !!! boję się że zostałem oszukany:( może ktoś coś wie o tym sklepie mediamark24..?

czy otrzymałeś swój towar? Dla mnie też ten sklep jest dziwnie podejrzany, nie ma telefonów, NIP i REGON też jest błędny. Mam zamówiony towar, odpisali że nie można płacić kartą bo z powodu wysokich prowizji  musieli zrezygnować...  i każą mi płacić przelewem... napisz proszę czy dostałeś towar i czy masz z nimi kontakt, bo waham się czy mam za to płacić...

#20 ~Łucja~

~Łucja~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 16:08:58

Witam, ja zakupiłam towar 15,04, do tej pory nie otrzymałam towaru, masakra, a wszędzie takie dobre opinie są, może sami je sobie wystawiają... Może znajdzie się ktoś, kto już wcześniej miał do czynienia z tą firmą?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych