Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

87 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~lilak~

~lilak~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 17:47:31

Taka prawda że tam klika rządzi i nikt nic nie zrobi bo się boją .Wychowawczynie w śród dzieci mają swoich ulubieńców a reszta jest do zgnojenia i niema nic do powiedzenia.Tam trafiają nie tylko dzieci które są młodocianymi przestępcami ale i takie które z winy rodziców i ich zaniedbania życie skierowało na niewłaściwą drogę.

co Ty bredzisz MOS w Ustce to fajne dzieciaki ,bo często je widuję Nie zauważyłem aby byli terroryzowani przez wychowawców.Do niektórych wołają ciocia czy wujek .To świadczy chyba o tym że nie jest tam żle .A że jest dyscyplina...no cóż w domu jej zabrakło więc dzieci są tu gdzie są .To nie wina dzieci ,a nieudolność rodziców.Dzieci nie rodzą się złe.To my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za to jakie są w przyszłości .W tym ośrodku jest sporo osób które sobie nie radziły ,bo rodzice zajęci byli sobą,karierą itp a dla dziecka czasu zabrakło

#82 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 00:36:01

Ja mam syna w ośrodku socjoterapii i nie narzeka tylko sąsiedzi wykrzykują że dziecko do więzienia oddałam

ADA GDZIE TEN ODRODEK ??? Który to bo ja swoje dziecko tez chce wysłać . Mam samsame problemy z nim. A chce go wyprowadzić na ludzi , sama już nie daje rady

#83 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 07:20:48

jak tu czytam niektóre komentarze to włos się jeży... wiele jest rodzin gdzie jest przemoc alkohol i poniżanie i o dziwię dzieci są grzeczne... więc to nie jest tak że dzieci są nie wychowane. Jak się ma dziecko z adhd i wychowuje samemu to lekko nie jest. A te katyńskie komentarze to piszą zapewne mało zdolni ludzie do komunikacji z innymi. Masz grzeczne dzieci to gratuluję. Gratuluję braku problemów. Bo takiemu rodziców co ma problemy wychowawcze serce pęka. Jak nie wie już co ma zrobić

#84 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 19:22:35

jak tu czytam niektóre komentarze to włos się jeży... wiele jest rodzin gdzie jest przemoc alkohol i poniżanie i o dziwię dzieci są grzeczne... więc to nie jest tak że dzieci są nie wychowane. Jak się ma dziecko z adhd i wychowuje samemu to lekko nie jest. A te katyńskie komentarze to piszą zapewne mało zdolni ludzie do komunikacji z innymi. Masz grzeczne dzieci to gratuluję. Gratuluję braku problemów. Bo takiemu rodziców co ma problemy wychowawcze serce pęka. Jak nie wie już co ma zrobić

Droga Patrycjo, a może by tak do SP.  wieczorowej wrócić i dać dzieciom przykład. Człowiek uczy się całe życie /pisownia/.

Pozdrawiam. B)

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 20:32:35

Droga Patrycjo, a może by tak do SP.  wieczorowej wrócić i dać dzieciom przykład. Człowiek uczy się całe życie /pisownia/.

Pozdrawiam. B)

I ty piszesz o /pisowni/?

#86 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 14:01:47

Byłam wychowanka w MOSie w ustce polecam... Nie jest źle :)

#87 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 05:24:51

Siemmmaaaa ludzie jak sie mozna dodzwonic do tego osrodka?
Dzwonie I nikt nie odbiera.A potrzebuje informarmacji.Dziewczyne mi wsadzili tam,I nie mam z nia kontaktu wgl od miesiac.Jakby sie zapadla pod ziemie ....

#88 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 11:30:45

Arek, w takich ośrodkach w ramach ukarania, któregoś z wychowanków za jego wybryki potrafią do odpowiedzialności pociągnąć wszystkich czyli tzw. odpowiedzialność zbiorowa i zakazać wszystkim czegoś tu może być to np. telefon, który w takim miejscu dla kazdego jest chyba najwiecej wart gdyż daje kontakt z „normalnym światem” można na chwile zapomnieć gdzie się jest. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych