Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

87 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mam jednego z chłopcow~

~Mam jednego z chłopcow~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 22:20:38

Nie wierzcie  w bzdury jakie piszą że ta szkoła taka dobra. Tu sie łamie prawa dziecka jakie by nie były te dzieci to tylko dzieci. Łamie prawa znam to z autopsji. Ale jak tu walczyć z systemem jak system sam nie w porządku. Mam nadzieję ze za kłamstwa jakich używają pewni nauczyciele tej placówki i sposób postępowania kiedyś się zemści na nich samych Jak to mówią ,,Pan Bug Widzi Czyja Krzywda".Prawdę mówiąc nie wielu wychowawców tej placówki powinno zmienić zawody bo nie zawsze dają 2 lub 3 fakultety pokończone.  Nie posiadając własnych dzieci lub mieć malutkie to jak można wychowywać nastolatków. Prawdę mówiąc  praktyka nigdy nie idzie z teorią w praktyce. Dobra rada dla co niektórych wychowawców Zacznijcie słuchać DZIECI a nie ich tylko karcić albo do więzienia wypychać bo to nie metody. Znam wielu wychowanków tej placówki którzy wypowiadali się że bycie tak to nie koszmar tylko wychowawcy są okropni i beznadziejni Popieram ich zdanie. Gdybym mogła cofnąć czas nigdy bym syna nie dala do tej placówki .rozżalona matka pozdrawiam. Wiec następnym razem Mamy tródnych dzieci zastanówcie się gdzie dzieci posyłaćie. pozdrawiam

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 10:30:03

BÓG i TRUDNO rożalona mamo

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 21:07:17

to patologia żeby utrzymywać takie ośrodki na dzieci z biednych rodzin które chcą się uczyć brakuje kasy a na tych co nie chcą wydaje się kupę pieniędzy

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 11:49:40

Teraz widac PEJA PASOZYT, POPEK, JAKIEŚ HEMP GRU, SZCZERBATE OSŁY, to wina muzyki która jako pierwsza demoralizuje młodocianych. Dziesięciolatki chodza po ulicach słuchajac marnej jakości piosenek o nienawiści do policji, o tym że narkotyki sa cool, w ich wieku łatwo sie pogubić. Rodzice kupują płyty CD pod choinke bo przecież muzyka łagodzi obyczaje. Wszystko zaczyna sie od niewiedzy rodziców, i ich przyzwolenia na to czego nie znają. Brak kar typu spranie pasem dupy, nauczyciel nie może krzyknąc naucznia ? No to niech łazi z kubłem na śmieci. Nauczyciele którzy niczego nie widzą albo nie chcą widzieć.

Poźniej powstaje taki młody czlowiek który czuje tylko presje posiadania i bycia na bieżąco z trendami to rodzi kolejne napięcia i frustracje.

popek2_YT.jpg

#45 ~Paulaa~

~Paulaa~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 22:54:03

Witam.
Napiszcie proszę co myślicie o Ośrodku przy ul.Wróblewskiego. Wszystko co możecie. Pozdrawiam

Powiem tak : ten ośrodek wcale nie zmienia młodzieży na dobre lecz wręcz przeciwnie .!

#46 ~walczaca z wiatrakami sysu~

~walczaca z wiatrakami sysu~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 08:53:15

Takich to trzeba izolować od spoleczenstwa, wazne ze zaczeli walczyc z ta patologia juz za mlodu. Nie wiem, czy czasem nie za pozno juz, Syberia i dzikie zakatki kamczatki to idealne miejsca dla takich ludzi.

Człowieku sam się tam przejedź, może coś dobrego jeszcze z ciebie będzie. A prawda jest taka, że to nauczyciele chcieli gimnazja aby było wiecej miejsc pracy. Teraz nie mogą sobie dac rady z uczniami, bo "zbieranina" z różnych szkół jest za duża do ogarnięcia. Kiedyś było 8 klas, trudny wiek dojrzewania mijał we " własnym", znanym gronie i było ok. Jakiś baran stworzył te gimnazja, a teraz winą obarcza się tylko rodziców!!!!!!!

To jest paranoja!!!!!! Państwo ma w nosie młodych ludzi, a  w ośrodkach można zarabiać i dobrze się bawić czyimś nieszczęściem. Naród rośnie w siłę i dzięki naszym rządzącym wyrosną młodzi gniewni. Wrócmy do systemu 8- klasowego a większość problemów z młodzieżą poprostu zniknie.!!!!!

#47 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 22:28:36

spokojnie mam Syna od 4 m-cy i wiadomo ze jest trudno bo to rozlaka ale co tydzien u nego jestem lub przyjezdza do domu.Z tego co zauwazylem i co mi mowi to jest naprawde niezle,wiadomo rygor,dyscyplina ale mam na dzieje ze wyjdzie na ludzi.

Z wychowawcami mam b.dobry kontakt i nic niepokojacego nie zaobserwowalem ale najwazniejsze ze Syn wychpdzi na ludzi:)

#48 ~jas~

~jas~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 14:49:33

spokojnie mam Syna od 4 m-cy i wiadomo ze jest trudno bo to rozlaka ale co tydzien u nego jestem lub przyjezdza do domu.Z tego co zauwazylem i co mi mowi to jest naprawde niezle,wiadomo rygor,dyscyplina ale mam na dzieje ze wyjdzie na ludzi.

Z wychowawcami mam b.dobry kontakt i nic niepokojacego nie zaobserwowalem ale najwazniejsze ze Syn wychpdzi na ludzi:)

tez mam Syna od 4m-cy i powiem tak...podobnie jak przedmowcy  kontakt z Synem mamy bardzo dobry alebo jestesmu u niego co tydzien lub przyjezdza na weekendy do domu.Widac bardzo duza zmiane u Syna i to pozytywna,jest szacunek,jest milosc,i wiele innych rzeczy ktorych brakowalo do tej pory.Rowniez wychowacy sa normalni,rozmawiam z nimi duzo i moge naprawde wiele pozytywnego powiedziec.Oczywiscie nikt tam nie jest w nagrode,sa dzieciaki z roznych srodowisk ale widze ze sa efekty ze mozna z dzieciakow zrobic normalnych ludzi,dyscyplina,porzadek i opieka wychowacow sprawiaja ze naprawde dzieciaki czuja sie bezpieczni wiec nie piszcie glupot o tej patologi bo kazdy moze sie pogubic w zyciu ale najwazniejsze zeby wiedziec ze mozna wyjsc na ludzi!!!

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 15:37:40

zastanow sie co piszesz pjacu chyba tobie jest potrzebny jakis Osrodek!!! tam wiekszosc wychodzi na ludzi wiec zamilcz jak nie wiesz!

#50 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 10:01:04

slyszalem ze wychowawczynie puszczaja sie na nockach.czy to  prawda?

#51 ~jas~

~jas~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 12:14:06

sluchaj dalej zalecam specjaliste dobrego,za ten wpis grozi sad...

#52 ~sierota~

~sierota~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 22:16:03

Moja córka jest w ośrodku i sami wychowawcy mówią ze w ustce dostawsla by w pie.... I nie poradzila by sobie

#53 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 23:47:30

Mam pytanie otóż dlaczego córka tak strasznie się zmieniła ,jezdziłam rza w miesiącu do niej i tylko raz miała zezwolenie jechać ze mną na urlopowanie ,a święta wielkanocna prosiła że chce u taty .Na tą porę trwa sprawa o podział majątku i nie mogę wrócić do domu mieszkać były mąż nadal kombinuje bym wróciła do niego a ja wręcz się go boję mieszkać pod jednym dachem .Nawet zrezygnowałam z pracy bo nie miałam ani pieniędzy na wynajem ani na dłuższe przebywanie w miejcu naszego domu .Więc i Boże Narodzenie spędziła z ojcem ona strasznie na niego najeżdżała i płakała teraz będęm do taty chce teraz dowiaduje się że wychowawca pisze do sądu o pozbawienie mnie praw rodzicielskich .Dlaczego tak postanowił -gdzie miałam być na dworcu w święta żeby tylko być z córką może i tak powinnam zrobić ....nie wiem ale jeśli tak postanowił to ja jako matka zakończę tą batalię o miejsce na tej ziem .Kocham córkę choć jej postępowania nie rozumię wogóle ale jeśli córka powiedziała swoją wersję nie biorąc pod uwagę przez kogo jest taka sytuacja i ciągle jestem ja atakowana ja zejdę z tego świata dobrowolnie proszę jedynie o to żeby sprawa o podział majątku i sprawę którą złożyłam w prokuraturze za stalking i nękanie przez byłego męża się jak najszybciej zaczęła bo ja jestrem już psychicznie zmęczona boli mnie serce że musi dojść do dramatu za czym co kolwiek ktoś mi pomoże to tyle ode mnie .Nie dokońca wzięto pod uwagę naszą sytuację materialną a jestem bezrobotną i daleko od domu daleko od córki i coraz dalej ,

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 00:09:00

Mam pytanie otóż dlaczego córka tak strasznie się zmieniła ,jezdziłam rza w miesiącu do niej i tylko raz miała zezwolenie jechać ze mną na urlopowanie ,a święta wielkanocna prosiła że chce u taty .Na tą porę trwa sprawa o podział majątku i nie mogę wrócić do domu mieszkać były mąż nadal kombinuje bym wróciła do niego a ja wręcz się go boję mieszkać pod jednym dachem .Nawet zrezygnowałam z pracy bo nie miałam ani pieniędzy na wynajem ani na dłuższe przebywanie w miejcu naszego domu .Więc i Boże Narodzenie spędziła z ojcem ona strasznie na niego najeżdżała i płakała teraz będęm do taty chce teraz dowiaduje się że wychowawca pisze do sądu o pozbawienie mnie praw rodzicielskich .Dlaczego tak postanowił -gdzie miałam być na dworcu w święta żeby tylko być z córką może i tak powinnam zrobić ....nie wiem ale jeśli tak postanowił to ja jako matka zakończę tą batalię o miejsce na tej ziem .Kocham córkę choć jej postępowania nie rozumię wogóle ale jeśli córka powiedziała swoją wersję nie biorąc pod uwagę przez kogo jest taka sytuacja i ciągle jestem ja atakowana ja zejdę z tego świata dobrowolnie proszę jedynie o to żeby sprawa o podział majątku i sprawę którą złożyłam w prokuraturze za stalking i nękanie przez byłego męża się jak najszybciej zaczęła bo ja jestrem już psychicznie zmęczona boli mnie serce że musi dojść do dramatu za czym co kolwiek ktoś mi pomoże to tyle ode mnie .Nie dokońca wzięto pod uwagę naszą sytuację materialną a jestem bezrobotną i daleko od domu daleko od córki i coraz dalej ,

Nie oskarżając i obrażając nikogo jestem osobą już zdesperowaną ,gdy moja córka prosi Mamo zrób z ojcem porządek bo już dłużej tak nie mogę ?wstydzę się go gdy chodzi pijany i interwencje policji itp.Więdz zdobyłam się na odwagę rozwód otrzymałam z orzeczeniem o winie byłego męża była córka szczęśliwa i wogóle .A teraz tak przed świętami mówi mi że chciałaby żebym wróciła do taty ? tyle przykrości ten człowiek mi zrobił tyle problemów z których wyciągałam go bo się wstydziłam dalszych konsekwencji ,teraz córce się odwidziło te sprawy są poważne i chciałam żeby miała spokój by nie mósiała się wstydzić miłość moja wygasła do jej taty .Ja nie wrócę do tego koszmaru i tyrania na niego .Jest mi przykro ,że nawet w ośrodku gdzie nie miałam złego zdania nie birą tam wszystkich argumentów ze strony rodzica .Córka kiedyś będzie szła swoją drogą ale niech nie myśli że będzie łatwa -bo nie będzie .Boli mnie też ten fakt ,że jeśli mnie nienawidzi bo tak wszystkich informuje to dlaczego wpisała sobie moje nazwisko a nie nosi jak w dokumentach nazwisko tatusia ?Nie zabronie jej kochać i szanować drugiego rodzca ale na litość  Boską niech mnie nie rani ........................robi  to prawie na każdym kroku

#55 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 14:49:43

Dziękuj za pomoc i wysłuchanie .Ja byłam i będę miała dobre zdanie na temat podejścia do tej trudnaj młodzieży przez profesjonalistów czyli nauczycieli i całej kadry tego Ośrodka w Ustce.

#56 ~Były wychowanek~

~Były wychowanek~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 10:36:40

Ten ośrodek to dno naprawde wychowawcy nic na to nie zrobią wiem bo tam byłem ale sie wypisałem bo tego cholerstwa nie mogłem znieść grupa ok 53 osoby chłopaki 42 osoby a na to jeden wychowawca albo dwóch na szkole gruba ok 53 osoby 1 wychowawca do godz 14 no co to jest masakra normalnie przemycają zielsko wszystko straszna patologia pisze to do rodziców którzy chcą wysłać tam swoje dzieci ale prosze zastanówcie się jest na to inne rozwiązanie dziecko wróci zdemoralizowane bardziej niż było naprawde to jest jakaś kur*** masakra co tam sie dzieje byłem swiadkiem jak wychowawca zabiera tyton i bibułki po wyjazdach komuś a zaraz mu to oddaje i rozdaje jego szlugi no to jest jakaś masakra naprawde zastanówcie sie 

#57 ~mania~

~mania~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 17:57:51

Witam mam syna tam wyslas z tego co czytam to masakra. Poważnie AZ tak złe tam jest?

#58 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 12:58:33

zwroccie uwwage do kogo macie pretensje? kochani rodzice , a co wy takiego zrobiliscie dla swych dzieci,ze siedzs w osrodkach. winicc to mozecie tylko siebie ze dzieci nie umiecie wychowac. beszczelosi ludzkie graic nie maja

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 10:45:33

ja bylam w osrodku w ustce w 2007 2008 roku wszystko to prawda mam obecnie 25 lat mieszkam w de mam rodzine ale do dzisiaj mam koszmary ...

#60 ~o_Onufry~

~o_Onufry~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 12:57:16

Najbardziej powalony jest ksiądz wikary od katechezy. Ostatnio nachlał się i walnąl swoja toyotą babę w dupę mercedesa. Jak się ujawniło że nachlany wsiadł i uciekł.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych