Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

87 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 14:31:29

Witam
Mój syn też trafił do ośrodka Sąsiedzi też wykrzykują że oddałam dziecko do więzienia zaczynam mieć wszystkiego dość
socjoterapia to nie więzienie Bynajmniej mój syn nie powtarzał klasy zdarzały mu się wagary bo miał konflikty z nauczycielami syn ma stwierdzone adhd szanowni nauczyciele wyzywali go od daunów deb***i niedorobionych gnojów ale cóż to funkcjonariusz publiczny i wszystko mu można Tylko jak mój syn wyzwał nauczycielkę od szmat to skierowano go do ośrodka Kochani nauczyciele więcej szacunku do dzieci bo wy sami uczycie dzieci ponizania i krytykowania

#22 ~dora~

~dora~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 23:14:38

Ja mam syna w ośrodku socjoterapii i nie narzeka tylko sąsiedzi wykrzykują że dziecko do więzienia oddałam

#23 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 23:19:18

Mieszkam w mazowieckim. Proszę napiszcie coś pozytywnego o środkach socjoterapeutycznych. Szczególnie interesuje mnie zdanie rodziców których dzieci tam przebywają

#24 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 11:20:02

pozytywne jest że są - na tym koniec kadra co wnich robi w nocy ? gdyby prokurator wiedział dawno zamknał by te placówki. To są "historie" co opowiadają sami pracujący tam.

#25 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 21:06:32

sąd skierował mi syna do ośrodka w bielsko-białej on sam nie chce prosze o napisanie opini rodzica lub syna ktury tam przebywa

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 09:04:30

on sam nie chce

chyba za cos tam jedzie prawda ? mogl sie zachowywac.

#27 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 17:55:16

chyba za cos tam jedzie prawda ? mogl sie zachowywac.

#28 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 21:22:16

sąd skierował mi syna do ośrodka w bielsko-białej on sam nie chce prosze o napisanie opini rodzica lub syna ktury tam przebywa

Tam dopiero dostanie wycisk.Wychowawcy są bardzo srodzy.Zrobią z niego anioła.Wszystkiego mu się odechce.

#29 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 18:25:35

Witam.
Napiszcie proszę co myślicie o Ośrodku przy ul.Wróblewskiego. Wszystko co możecie. Pozdrawiam

Witam.
Napiszcie proszę co myślicie o Ośrodku przy ul.Wróblewskiego. Wszystko co możecie. Pozdrawiam

Jestem matką jednego wychowanka mos-u w Ustce , powiem jedno nie jest zle, mój syn jest tam już pół roku i właśnie tam chce skończyć gimnazjum więc coś to cyba oznacza?

#30 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 18:46:47

dla mnie to banda deb***i .jedni zganiaja na drugich .i tak nie dowiedziałam sie nic o tym osrodku . mam tez problem z synem i nie jestem jask to piszecie rodzina patologiczna ,ma wszystko .a ciagle mu mało .chciałab go oddac tam zeby nauczył się szacunku do ludzi ,do pracy ,i skonczył gimnazjum bo u nas w miescie tego nie zrobi jest wpływowy i to co koledzy kaza to on robi .u nas w gimnazjum jest ponizanie nauczycieli .dragi itp .obawiam sie o własne dziecko wiec prosze o odpowiedz konkretna czy dzieci tam moga sie zresocjalizowac czy tez nie

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 13:24:30

raczej nie. rano sie wyglada jak po imprezie mlodzi na to patrza i ucza sie.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 13:24:44

raczej nie. rano sie wyglada jak po imprezie mlodzi na to patrza i ucza sie.

#33 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 16:09:02

Oooooooooo wypowiedzial sie jakis grzeczny chlopiec ktorego tak bardzo krzywdza dotosli... ojojoj... pewnie wzorowy uczen przez przypadek zamkniety w takim osrodku... Do nauki lenie... to nie kolonia... a na ustce nikt was nie chce bo to samo PATO.... i kryminaly... tam powinno byc jak w wiezieni.. kraty i do kamieniolomow to moze sie czegos naucza...

DOKŁADNIE TEZ TAK MYŚLE!!!GNOJKI CO MYŚLĄ ŻE IM WSZYSTKO WOLNO I ŻE NIBY TACY DOROŚLI SĄ I MOGĄ ROBIĆ CO CHCĄ!!!!ŚMIERDZĄCE LENIE I PASOŻYTY MYŚLĄ ŻE IM WSZYSTKO SIĘ NALEŻY I NIC NIE MUSZĄ DAWAĆ OD SIEBIE I POMAGAĆ RODZICOM!!!! TYLKO BY SIEDZIELI NA INTERNECIE LUB PISALI GODZINAMI W TELEFONIE ALE ZA NAUKĘ TO NIE ŁASKA SIĘ WZIĄĆ I ŻEBY COŚ W DOMU ZROBIĆ!!!! POZDRAWIAM MAMA TAKIEGO LENIA!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 17:33:11

dla mnie to banda deb***i .jedni zganiaja na drugich .i tak nie dowiedziałam sie nic o tym osrodku . mam tez problem z synem i nie jestem jask to piszecie rodzina patologiczna ,ma wszystko .a ciagle mu mało .chciałab go oddac tam zeby nauczył się szacunku do ludzi ,do pracy ,i skonczył gimnazjum bo u nas w miescie tego nie zrobi jest wpływowy i to co koledzy kaza to on robi .u nas w gimnazjum jest ponizanie nauczycieli .dragi itp .obawiam sie o własne dziecko wiec prosze o odpowiedz konkretna czy dzieci tam moga sie zresocjalizowac czy tez nie

Jak chcesz żeby wyszedł na ludzi nabrał do nich i do pracy szacunku to... po prostu go nie rozpieszczaj bo to psuje. Piszesz, że ma wszystko a chce więcej, więc na pewno ma za dużo. Przykręć mu śrubę, daj tylko minimum bez żadnego ulegania, ustępstw i wyjątków to po jakimś czasie zacznie pewne rzeczy doceniać. Z twojego postu wynika, że chcesz go wysłać do ośrodka żeby go zwyczajnie za ciebie nauczyli rozumu i wychowali. To zwykłe rodzicielskie lenistwo i próba zrzucania swoich obowiązków i odpowiedzialności na innych. Jeśli sama nie włożysz pracy wychowawczej w swojego dzieciaka to nikt i nic go nie wychowa i żaden tego typu ośrodek mu nie pomoże.

#35 ~derda~

~derda~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 19:43:56

Jestem matką jednego wychowanka mos-u w Ustce , powiem jedno nie jest zle, mój syn jest tam już pół roku i właśnie tam chce skończyć gimnazjum więc coś to cyba oznacza?

Ma synuś ambicje! ! !

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 20:43:25

DOKŁADNIE TEZ TAK MYŚLE!!!GNOJKI CO MYŚLĄ ŻE IM WSZYSTKO WOLNO I ŻE NIBY TACY DOROŚLI SĄ I MOGĄ ROBIĆ CO CHCĄ!!!!ŚMIERDZĄCE LENIE I PASOŻYTY MYŚLĄ ŻE IM WSZYSTKO SIĘ NALEŻY I NIC NIE MUSZĄ DAWAĆ OD SIEBIE I POMAGAĆ RODZICOM!!!! TYLKO BY SIEDZIELI NA INTERNECIE LUB PISALI GODZINAMI W TELEFONIE ALE ZA NAUKĘ TO NIE ŁASKA SIĘ WZIĄĆ I ŻEBY COŚ W DOMU ZROBIĆ!!!! POZDRAWIAM MAMA TAKIEGO LENIA!

nie masz racji , te" gnojki" to nie lenie, ktorzy biednym rodzicom nie chcą pomagac, tylko przewaznie dzieciaki skrzywdzone i skrzywione przez "rodzicow", ktorzy od dziecinstwa zafundowli im patologie. szczescie, ze sady te dzieciaki wyrywaja z ich chorych srodowisk. nieszczescie, ze czesto tam powracaja i znowu sa ciagniete w dol...... takim rodzicom sie nie pomaga, od takich powinno sie uciekac jak najdalej

#37 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 13:06:41

Ja mam syna w ośrodku socjoterapii i nie narzeka tylko sąsiedzi wykrzykują że dziecko do więzienia oddałam

a gdzie jest dobry ośrodek socjoterapii? szukam dla syna gimazjalisty

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 18:09:51

Czarne, Wronki, Sztum, Iława...

#39 ~STACHU~

~STACHU~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 07:58:43

Na SYBERII mają bardzo luksusowe Ośrodki.Tylko trochę za daleko jechac.

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 10:23:01

Takich to trzeba izolować od spoleczenstwa, wazne ze zaczeli walczyc z ta patologia juz za mlodu. Nie wiem, czy czasem nie za pozno juz, Syberia i dzikie zakatki kamczatki to idealne miejsca dla takich ludzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych