Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

87 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Senna~

~Senna~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 21:47:52

Witam.
Napiszcie proszę co myślicie o Ośrodku przy ul.Wróblewskiego. Wszystko co możecie. Pozdrawiam

#2 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 22:21:08

Informacji można uzyskać czytając BIP MOSu. To ośrodek dla młodzieży w wieku gimnazjalnym zagrożonej patologią, wdraża do samodzielności, daje sznsę skończenia gimnazjum.

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 19:52:19

Informacji można uzyskać czytając BIP MOSu. To ośrodek dla młodzieży w wieku gimnazjalnym zagrożonej patologią, wdraża do samodzielności, daje sznsę skończenia gimnazjum.

To tam gdzie Bursa ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 10:36:40

w tej bursie niezle jaja sie dzieja. warto sie przyjrzec.

#5 ~paulinka~

~paulinka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 09:02:04

hehe byłam tam i fajnie było. było z kogo beke potoczyć hehe. rok 2007/208 był najlepszy hehe :lol: :rolleyes: hehe

pisała paulina.głombińska hehe pozdro :D

#6 ~pauulnka~

~pauulnka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 09:04:57

i wcale to nie jest ośrodek z osobami z patologii soory/!!! :angry:

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 16:14:40

Jaki wpływ ma MOS na uczniów Gimnazjum, którzy są po sąsiedzku? Swego czasu dyrektor gimnazjum bardzo protestował przeciwko lokalizacji MOS.Czy obawy potwierdziły się?

#8 ~sylwkaaa~

~sylwkaaa~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 20:56:51

Czy sa jacys wporzo wychowawcy? Bo z tego co wiem to sa wymagajacy i powaleni(niektorzy). Ale mam nadzieje ze nie brakuje tam wychowawcow z sercem. Takich do pagadania i pomocy. A ja tego potrzebuje. Prosze o odp. pozdro sylwka

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:59:18

jak sie zakrecisz to i dzoja zajarasz

#10 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 21:32:10

O ku*** Jaka Bk Ten Ośrodek to dno dno dno (Bez pomówień wychowawcy wszyscy co do joty ku*** wszyscy tylko knują wraz z szanowną panią pracodawczynią.. Nie licz.. na pomoc było tam wiele skarg na wychowawców którzy bija dzieciaków w ogóle Tego co tam się dzieje nie da się opisać miałem kolegę którego pobił tam wychowawca kolega dostał pod prysznicem za to ze je***y pewien pan Wych był chyba ku*** zazdrosny o panią wychowawczynie która miał dobry kontakt z tym wychowankiem i wpier***ił sobie film że ma z nią romans. Mimo iż byłem naocznym świadkiem wraz z kolegami a mój kolega założył sprawę to nic nie dało gdyż idą tam grube wałki. każdy broni swojej dupy a w du*** mają dobro dzieciaków zwłaszcza dwóch może trzech wychowawców którzy myślą że są ku*** w wiezieniu klawiszami. I tyrają dzieciaków a na słupsku są szykanowani przez znajomych. Zwykłe Lamusy!! Tym ośrodkiem rządzi jedno wielkie kurewstwo. Na szczęscie pewien wychowawca który chciał iśc do pracy na psa nie został przyjety gdyż oblał test a w ośrodku pracuje gdyż ku*** miała znajomych w robocie np Panią pedagog z którą studiuje...Tak na marginesie Wychowawcy tego ośrodka mogą śmiało powiedzieć ze są tchórzami, Patologią, Zwykłem ku*** Kantem..Piją na nockach z wychowankami Piją ku*** sami na nockach, To co tam się dzieje jest ku*** zabawne Po-prostu zabawne I natomias złego obwinili dzieciaka że miał ku*** romans z wychowawcą a wychowawczynie zdradzają tam swoich mężów z kolegami z pracy..Podkreślam z kolegami z pracy... Pozdrawiam

Całą rade pedagogiczną tego syfu która nie ma za grosz ambicji honoru I TYM PODOBNYCH ZAJEBISTY PRZYKŁAD DAJECIE DZIECIOM NIE TYLKO TYM W OŚRODKU...ALE I SWOIM

#11 ~DON WASYL~

~DON WASYL~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 19:31:46

O ku*** Jaka Bk Ten Ośrodek to dno dno dno (Bez pomówień wychowawcy wszyscy co do joty ku*** wszyscy tylko knują wraz z szanowną panią pracodawczynią.. Nie licz.. na pomoc było tam wiele skarg na wychowawców którzy bija dzieciaków w ogóle Tego co tam się dzieje nie da się opisać miałem kolegę którego pobił tam wychowawca kolega dostał pod prysznicem za to ze je***y pewien pan Wych był chyba ku*** zazdrosny o panią wychowawczynie która miał dobry kontakt z tym wychowankiem i wpier***ił sobie film że ma z nią romans. Mimo iż byłem naocznym świadkiem wraz z kolegami a mój kolega założył sprawę to nic nie dało gdyż idą tam grube wałki. każdy broni swojej dupy a w du*** mają dobro dzieciaków zwłaszcza dwóch może trzech wychowawców którzy myślą że są ku*** w wiezieniu klawiszami. I tyrają dzieciaków a na słupsku są szykanowani przez znajomych. Zwykłe Lamusy!! Tym ośrodkiem rządzi jedno wielkie kurewstwo. Na szczęscie pewien wychowawca który chciał iśc do pracy na psa nie został przyjety gdyż oblał test a w ośrodku pracuje gdyż ku*** miała znajomych w robocie np Panią pedagog z którą studiuje...Tak na marginesie Wychowawcy tego ośrodka mogą śmiało powiedzieć ze są tchórzami, Patologią, Zwykłem ku*** Kantem..Piją na nockach z wychowankami Piją ku*** sami na nockach, To co tam się dzieje jest ku*** zabawne Po-prostu zabawne I natomias złego obwinili dzieciaka że miał ku*** romans z wychowawcą a wychowawczynie zdradzają tam swoich mężów z kolegami z pracy..Podkreślam z kolegami z pracy... Pozdrawiam
To tam dobrze się dzieje.Pomimo niewybrednych epitetów tego młodego człowieka czuje się żal i gorycz.Można i trzeba
się tym zainteresowac,ponieważ jest to jak najbardziej szczere i nader odważne wyznanie.
Całą rade pedagogiczną tego syfu która nie ma za grosz ambicji honoru I TYM PODOBNYCH ZAJEBISTY PRZYKŁAD DAJECIE DZIECIOM NIE TYLKO TYM W OŚRODKU...ALE I SWOIM

#12 ~DON WASYL~

~DON WASYL~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 19:38:16

ZWYCZAJNY SKANDAL!!!Jest to tak dramatyczne wyznanie,że z pewnością jest to prawda.Odpowiednie służby powinne natychmiast zainteresowac całokształtem pracy w tej placówce.

#13 ~DON WASYL~

~DON WASYL~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 19:55:54

Jest to dramatyczne wołanie młodego człowieka,który nie może pogodzic się z tym co dzieje się w tym ośrodku.
W trybie pilnym jest potrzeba zbadania sprawy przez odpowiednie służby.Inną sprawą jest styl tego młodego człowieka
niemniej ,jest duże prawdopodobieństwo ,że jest to prawdą.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 20:18:09

Tym się nikt nie zajmie, bo kogo obchodzą te dzieciaki. Przydała by sie jakas kontrol. Niech sie wypowiedzą nauczyciele i wychowawcy!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 22:17:24

Tym się nikt nie zajmie, bo kogo obchodzą te dzieciaki. Przydała by sie jakas kontrol. Niech sie wypowiedzą nauczyciele i wychowawcy!

zajma się, zajmą

#16 ~DON WASYL~

~DON WASYL~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 08:51:55

Oni lepiej niech się nie wypowiadają! Niech teraz młodzież się wypowie.

#17 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 20:44:33

Oooooooooo wypowiedzial sie jakis grzeczny chlopiec ktorego tak bardzo krzywdza dotosli... ojojoj... pewnie wzorowy uczen przez przypadek zamkniety w takim osrodku... Do nauki lenie... to nie kolonia... a na ustce nikt was nie chce bo to samo PATO.... i kryminaly... tam powinno byc jak w wiezieni.. kraty i do kamieniolomow to moze sie czegos naucza...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 20:41:57

Kolego, spokojnie.
Skoncz gimnazjum, posiadz zdolnosc jasnej i logicznej wypowiedzi, a potem walcz.
Na razie to belkot nieletniego matola.
Moze byc partneren dla Sadu nieletni ale madrzejszy

#19 ~MAJ~

~MAJ~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 11:20:22

Kolego, spokojnie.
Skoncz gimnazjum, posiadz zdolnosc jasnej i logicznej wypowiedzi, a potem walcz.
Na razie to belkot nieletniego matola.
Moze byc partneren dla Sadu nieletni ale madrzejszy

To co przez wiele lat ,kiedy młody człowiek będzie zgłębiał tajniki wiedzy ,to wszystko o czym napisał może
miec miejsce?To że jest to bełkot małolata nic nie znaczy? To co nie może byc partnerem dla sądu.
Miejmy nadzieję ,że nie jesteś jednym z wychowawców.Jeśli nim jesteś jest to DRAMAT.

#20 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 22:49:50

Ja mam syna w ośrodku socjoterapii i nie narzeka tylko sąsiedzi wykrzykują że dziecko do więzienia oddałam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych