Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mirko głobino

283 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 21:29:55

no nie doceniają az za bardzo:(

#22 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 21:30:26

no nie doceniają az za bardzo:(

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 10:56:53

witam pracowałam tam 2 tygodnie i uciekłam jak najdalej praca jak w kołchozie zakład nie przystosowany do takiej ilosci zamówień i tyle przyjmują wszystkich jak leci w szatniach wszystko ginie buty bluzki nie wspomne ze kanapki i kawe trzeba chowac bo nawet to kradną kierowniczka produkcji iwona chyba cos bierze bo łazi po hali w spowolnonym tepie jak kukła nie wiem po co ona tam jest tylko łazi i łazi jak za kare udaje wielka dame jak jej mamusia brygadzistka od 7 bolesci

#24 ~weteranka Mirko~

~weteranka Mirko~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 20:52:26

Bez przesady może jest ciężko ale za kradzieże i brak higieny są winne pracownice nie kierownictwo wiem bo już kilkanaście lat tam pracuję i nigdy nie byłyśmy tak okradane jak teraz kiedy przyszło wiele nowych kobiet które wchodzą bez czepków na halę palą papierosy po wc nigdy wcześniej takiego burdelu tam nie było a faktem jest że zarobki niskie

#25 ~koreczek~

~koreczek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 11:28:20

Bez przesady może jest ciężko ale za kradzieże i brak higieny są winne pracownice nie kierownictwo wiem bo już kilkanaście lat tam pracuję i nigdy nie byłyśmy tak okradane jak teraz kiedy przyszło wiele nowych kobiet które wchodzą bez czepków na halę palą papierosy po wc nigdy wcześniej takiego burdelu tam nie było a faktem jest że zarobki niskie

a ja mysle ze to jednak wina kierownictwa ze na takie cos pozwoliła jaki pracodawca taki pracownik sami tego nie ogarniaja w morpolu tego nie ma jest higiena i dyscyplina wiem bo pracowałam w jednym i drugim zakładzie w morpolu za papierosa sa kary a w mirko co jest za jedna idiotke co pali po kiblach wszystkie maja ograniczenia i to jest sprawiedliwe praca sama w sobie nie jest bardzo ciezka tylko monotonna a zarobki smieszne najgorsze sa wyzwiska i smiechy w autobusie to upakarzajace dla kobiet zakład powinien zapewnic transport zeby uniknac takich sytuacji

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 17:01:13

A ja tak z innej beczki krecenie koreczków to jedno ale w mirko sie robi tez inny asortyment i nie jest łatwe robienie słoików czy róznych zawijanców z dodatkami to nie morpol ze kładiesz na tacke i gotowe trzeba naprawde miec cierpliwosc i zdolnosci zeby to wszystko zapamietac i jeszcze szybko robic łatwiej jest w sklepie pracowac wiem cos o tym takze docencie te kobiety bo naprawde pracuja za grosze i nie jest to łatwa praca

#27 ~mikołaj~

~mikołaj~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 17:54:55

a bony na swieta daja to zadzieram kiece i lece

#28 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 22:08:38

Mirko to najładnijeszy zakład rybny na pomorzu. Chyba dość dobrze zarządzany skoro ma takie zamowienia i wciąż zatrudnia ludzi, w przeciwnieństwie do innych. Oczywiście narzekajcie - nikt was nie zmusza abyście przyszli tu do pracy. Wiem,że przyjmują ludzi, ale też nierobów zwalniają - co wiadac na tym forum. moja siostra tam pracuje i gdybym tylko mogła też bym tam poszła.(jestem w ciąży). Dla mnie słedziki z Mirko są najsmaczniejsze, zawsze dzięki siostrze jemy je na święta. Dziwię się waszym komentarzom, ale w sumie chyba zawsze ludzie wolą narzekac niż powiedziec prawdę - nie chce im sie pracować, wolą całe życie narzekać.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 22:12:30

a ja mysle ze to jednak wina kierownictwa ze na takie cos pozwoliła jaki pracodawca taki pracownik sami tego nie ogarniaja w morpolu tego nie ma jest higiena i dyscyplina wiem bo pracowałam w jednym i drugim zakładzie w morpolu za papierosa sa kary a w mirko co jest za jedna idiotke co pali po kiblach wszystkie maja ograniczenia i to jest sprawiedliwe praca sama w sobie nie jest bardzo ciezka tylko monotonna a zarobki smieszne najgorsze sa wyzwiska i smiechy w autobusie to upakarzajace dla kobiet zakład powinien zapewnic transport zeby uniknac takich sytuacji

A nie możesz się umyc po pracy pod prysznicem? Moze byłoby to łatwiejsze niż załatwienie autobusu. Myślę, też, że kierownictwo ma inną rolę niż ganiać ludzi po toaletach.

#30 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 22:14:39

POLECAM!!!
3 miesiace szukałam pracy. Moja wypłata - 1600 zł!!!!
z nadgodzinami :(, ale mam!!!!!

#31 ~zainteresowana~

~zainteresowana~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 22:35:24

A nie możesz się umyc po pracy pod prysznicem? Moze byłoby to łatwiejsze niż załatwienie autobusu. Myślę, też, że kierownictwo ma inną rolę niż ganiać ludzi po toaletach.

zapewne każdy pracownik by się umył gdyby była ciepła woda pod prysznicem. jednak co to da jeśli ciuchy w których przychodzi się do pracy wisza i przechodzą zapachem ryb. dla niektórych to śmieszne że ludzie pracują w takich warunkach zastanawia mnie tylko dlaczego? jeśli ktoś tam pracuje to otrzymuje wypłatę. problemem jest organizacja pracy. a Iwona to zapomniała już jak koreczki robiła. trochę uprzejmości z jej strony nie zaszkodzi. praca po 15-16 godzin i nie doceniane własnych ludzi, to jest największy problem. dzięki tym ludziom ma pracę jako brygadzistka.więc warto zastanowić się nad własnym zachowaniem szanowna p. Iwono

#32 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 17:17:55

sprostowanie:
max 12 godzin przed świętami Wigilii. Woda ciepła w kranach zawsze jest. Tylko ludzie tak się spieszą, że o prysznicu nie myślą - czyja to wina?
O porządek w szatni ciągle walczą technolodzy - niewiele daje. czyja wina?
Ciuchy białe prane są w pralni i kazdy dostaje czyste i świeże. Co potem z tym robią ludzie - różnie. Takich łazienek niektórzy nawet w domu nie mają. Pracuję w biurze w Mirko. Ludze na produkcji są różni. Część super, częśc szkoda gadać. Ja się cieszę że mam pracę. Zarobki jak na Slupsk ok, pewnie, ze mogłoby byc lepiej, ale nie narzekam. Szefostwo ludzkie i normalne. Wymagają ale jak trzeba pomogą. Wiem, że zarobki na pordukcji równe - od 1200 - do 2500 zł pakowaczki. Ile kto skręci to ma. Pewnie krzycza najwiecej cI co wolą pogdac niż pracować.

#33 ~onaaa~

~onaaa~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 19:53:34

ja też bym się cieszyła jakbym miała pracę w biurze a nie na produkcji kręcąć korki, wiadomo że osoby co tam długo pracują to są przyzwyczajone bo innego wyjścia nie mają, ale szczerze mówiąc to praca w rybach to chyba wtedy jak wyjśca się nie ma bo lepiej jest nie śmierdzieć i zarabiać 1200 niż 1200 za brzydki zapach który nawet w domu jest, wiem bo pracowałam w rybach ale gdzie indziej za ponad 200h miałam 1500 zł

#34 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 23:00:31

ja parcuję w rybach i nie śmierdzę. Większy smórd jest w zakąłdach mięsnych!!! a w szpitalu?
pracowałam w garbarni - tam tez nie pachniało. Ludzie, co Wam przeszkadza? chyba ogólnie praca wam śmierdzi

#35 ~onaaa~

~onaaa~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 20:32:09

ja parcuję w rybach i nie śmierdzę. Większy smórd jest w zakąłdach mięsnych!!! a w szpitalu?
pracowałam w garbarni - tam tez nie pachniało. Ludzie, co Wam przeszkadza? chyba ogólnie praca wam śmierdzi

dobry żart.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 21:48:22

Mirko to najładnijeszy zakład rybny na pomorzu. Chyba dość dobrze zarządzany skoro ma takie zamowienia i wciąż zatrudnia ludzi, w przeciwnieństwie do innych. Oczywiście narzekajcie - nikt was nie zmusza abyście przyszli tu do pracy. Wiem,że przyjmują ludzi, ale też nierobów zwalniają - co wiadac na tym forum. moja siostra tam pracuje i gdybym tylko mogła też bym tam poszła.(jestem w ciąży). Dla mnie słedziki z Mirko są najsmaczniejsze, zawsze dzięki siostrze jemy je na święta. Dziwię się waszym komentarzom, ale w sumie chyba zawsze ludzie wolą narzekac niż powiedziec prawdę - nie chce im sie pracować, wolą całe życie narzekać.

ha ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 21:51:30

sprostowanie:
max 12 godzin przed świętami Wigilii. Woda ciepła w kranach zawsze jest. Tylko ludzie tak się spieszą, że o prysznicu nie myślą - czyja to wina?
O porządek w szatni ciągle walczą technolodzy - niewiele daje. czyja wina?
Ciuchy białe prane są w pralni i kazdy dostaje czyste i świeże. Co potem z tym robią ludzie - różnie. Takich łazienek niektórzy nawet w domu nie mają. Pracuję w biurze w Mirko. Ludze na produkcji są różni. Część super, częśc szkoda gadać. Ja się cieszę że mam pracę. Zarobki jak na Slupsk ok, pewnie, ze mogłoby byc lepiej, ale nie narzekam. Szefostwo ludzkie i normalne. Wymagają ale jak trzeba pomogą. Wiem, że zarobki na pordukcji równe - od 1200 - do 2500 zł pakowaczki. Ile kto skręci to ma. Pewnie krzycza najwiecej cI co wolą pogdac niż pracować.

ha ha ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 22:12:38

wiadomo ze przed swietami w zakładach rybnych pracuje sie dłuzej ale niech to bedzie praca w godnych warunkach o suchych kanapkach po tyle godzin i na piechote do domu jak autobusu nie ma ciekawe czy chociaz bony dadza w kazdym zakładzie sa na swieta od tego maja fundusz socjalny a ztego co wiadomo nie ma nic jakies paczki z czekolada az wstyd sie przyznac ze sie tam pracuje bo kazdy wysmiewa

#39 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 09:38:53

238 godzin przepracowanych a wyplata w wysokosci 1600... Wszystkie negatywne komentarze na temat MIRKO sa prawdziwe... Nie polecam nikomu tam isc do pracy zdrowiej będzie zbierac materialy wtorne chociaż człowiek będzie w domu...Niech ktoś w końcu sprawdzi ile czlowiek zarabia za 12 godzin dziennie i po świętach to
samo...Kierowniczki nie mają szacunku do swoich
pracowników...Człowiek nie może wypowiedzieć swojego zdania bo jest uciszany przez brygadzistke jak dziecko

#40 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 10:09:50

Tam jest dziadosko :blush:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych