Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mirko głobino

283 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 08:13:58

Hej mam pytanie co do tej pracy w Głobinie, ostatnio było ogłoszenie że chcą 40 osób i teraz znowu 40? nie wydaje się to podejżane? mam zamiar tam iść ale chciałabym się dowiedzieć co nie co o tej firmie. z Góry dzieki za odpowiedzi.

#2 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 22:16:06

Odradzam!

#3 ~CIEKAWY~

~CIEKAWY~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 23:01:13

Odradzam!

CZEMU?

#4 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 06:52:37

też jestem ciekawa ;)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 11:13:11

CZEMU?

Wyzysk !

#6 ~ryba~

~ryba~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 19:59:06

Wyzysk !

Wyzysk !

A capisz rybami tak że ludzie z autobusu wysiadają, szczególnie latem!

#7 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 13:21:04

Ja też mam zamiar iść tam do pracy, ale widzę że opinie nie są najlepsze. A czy ktoś się orientuje jak tam jest z zarobkami????

#8 ~andrzej.slupsk@gmail.com~

~andrzej.slupsk@gmail.com~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 20:43:55

Praca jak każda inna,jeśli chcesz pracować no to będziesz,jeśli masz lenia w du*** to będziesz narzekać jak większość nierobów!!!!!! Andrzej kucharz ,pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#9 ~lusesita~

~lusesita~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 21:16:15

dają rybe która lezy w beczkach miesiacami smród rece szczypia pieka nie ma jak skrecac korków i pózniej drą się ze się normy nie wyrabia czekamy az sie ludie potruja

#10 ~mirko~

~mirko~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 19:27:15

to gówno idzie do biedronki pod nazwą marinero koreczki ludzie nie radzę wam tego jeść

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 19:43:34

to gówno idzie do biedronki pod nazwą marinero koreczki ludzie nie radzę wam tego jeść

Fuj już ryby chyba nie będę jadł!!!

#12 ~onaaa~

~onaaa~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 13:29:41

ja jak pracowałam kiedyś w rybach to osoby co zawijaly rybę to znalazły tam pety od fajek, zazwyczaj jak palą to nie myją rąk tylko dla picu opłuczą dlatego ryb nie jadam ;( bo wiem jak to jest robione itp

#13 ~mirko~

~mirko~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 13:16:38

Odradzam w 100 % to wszytsko prawda co tu piszecie, bylam tam 3 dni i nie dalo sie wytrzymac i naprawde rak sie nie myje i skreca sie korki z flakami i pletwami i ogonami. zarobki sa minimalne. ? nie da sie wytzrymac osobie ktora nawet chce pracowac a rodziny utrzymac sie z tego nie da a charowac trzeba

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 19:15:01

obiecuje włascicielka ze do 15 praca tylko troche trzeba czekac i tak obiecuje obiecuje zapierdzelac trzeba normy podnosza firma do dupy stare pracownice opowiadały ze na swieta dostały puzle i czekoladki wsdyd pani marto wpada pani na hale jak przecinak moze zatrudni pani wietnamczykow za 3 zł jak pani wykrzykiwała wstyd wstyd wstyd nie wspomne ze sniadanie co nie ktozy jedza na stojaca krzeseł brak na stołowce nie wspomne o kierowniczce iwonie a pani danusia ciagle wpierdziela bo jej szef niby kazał próbowac a dziewczynom karze maseczki zakladac jak obliza palce pani danusiu łososik smakuje na deser sliweczka z wisnia i sniadanko juz nie wchodzi powodzenia

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 20:17:49

witam tez tam pracowałam to prawda co piszecie teraz to jest jeszcze gozej przy jednym stole po 4 osoby stoja jak sie rano wagi nie zdobedzie to kicha własciciele to jacys wariaci desperaci odradzam tam prace warunki dla bydła nie ludzi zero poszanowania dla pracownika a najlepiej sie je sniadanie na stojaco z zimna herbata nawet w najgorszych firmach jest ciepły posiłek ewentualnie mikrofala tam nie ma nic zimno smierdzaco i w stresie

#16 ~Młoda~

~Młoda~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 16:53:33

dzięki za odpowiedzi a co mi powiecie o Preła Polska z Głobina??

#17 ~były pracownik~

~były pracownik~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 11:58:40

Hej. Też pracowałam w Mirko.Warunki okropne a wymagania...szkoda gadać.Z tymi wagami też prawda-kto pierwszy ten lepszy,mało się nie pozabijają.Tam na nic nie masz wpływu,nie możesz się odezwać.Wiem,że zawsze żle się mówi o brygadzistkach ale tam rzeczywiście te dwie panie są okropne- w szczególności p.Iwona.Mnie się wydaje,gdyby te panie miały lepsze podejście do pracownika,byłoby lepiej,bo ludzie są naprawdę dużo znieść.Czy szefostwo tego nie widzi?

#18 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 20:37:47

witam,pracuje tam bo nie mam wyjscia,jest dokladnie tak jak pisza tutaj inni. jest masakra,brygadzistki powinny sieleczyc ,odradzam wam ta prace,to jest oboz jakis,stres i inic wiecej. nowi pracownicy ktorzy przychodzą dostaja 6.50 na godz lbo jeszcze mniej!

#19 ~myszka~

~myszka~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 20:43:02

Nie przesadzacie troche z tymi kamentarzami? ja tam pracuje juz kilka lat i nie jest wcale tak zle tylko prawda jest to ze jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal. Jest ciezko bo to praca fizyczna tylko jest troche prawdy w tym ze nas niedoceniaja :(

#20 ~myszka~

~myszka~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 20:43:52

Nie przesadzacie troche z tymi kamentarzami? ja tam pracuje juz kilka lat i nie jest wcale tak zle tylko prawda jest to ze jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal. Jest ciezko bo to praca fizyczna tylko jest troche prawdy w tym ze nas niedoceniaja :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych