Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

85 odpowiedzi w tym temacie

#61 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 12:00:36

Panie Radny Siudek coś dla Pana:

Art. 216.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Czy ujawnianie jak osoba publiczna głosowała w sprawie ważnej dla miasta podchodzi pod którykolwiek z tych paragrafów?. Radny Siudek tylko straszy żeby przestać ogłaszać jak głosował, a doskonale wie / albo nie wie, że jak pójdzie z tym prokuratury zrobi z siebie pośmiewisko na cały kraj.

Popatrzmy na sprawę obiektywnie ,
przed sezonem przydałaby się taka darmowa reklama w mediach ogólnopolskich dla Ustki :)
Na waszym miejscu, nie zniechęcałbym radnego, do działalności na rzecz promocji Ustki.

Mam już kolejne pomysły na Happeningi i Gry Uliczne z jego udziałem :)

#62 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 12:52:29

Skoro nie widzisz związku, wszelka moja polemika z Tobą nie ma sensu,
musiałbym jeszcze raz powtarzać co wcześniej napisałem na tym forum i Ratuszowym,
bez specjalnej nadziej, że to zrozumiesz

Nie jestem lewatywa, mój iloraz inteligencji i zdolności poznawcze są na wysokim poziomie. Dalej nie widzę związku.

Napisałem:

Smerf widzę albo celowo manipuluje albo przedstawia sobą poziom lewatywy. Czekam co Smerf na to odpowie

Ładnie temat zmieniłeś, atakując mnie. Dalej nie odpowiedziałeś na to co napisałem. Celowo manipulowałeś wypowiedź radnego czy po prostu nie potrafisz odróżnić sprzeciwu przeciw protestowi z popieraniem inwestycji?. Jak ktoś napisze coś niewygodnego dla ciebie to proszę jak szybko temat zmieniasz i atakujesz rozmówce. Na pewno nie zyskasz sobie zwolenników kłamiąc w żywe oczy i manipulując. Liczyłem na rzetelne informacje, a nie manipulacje i zakłamywanie prawdy z twojej strony. Widzę do twoich nowinek trzeba podchodzić bardzo ostrożnie i sprawdzać za każdym razem, bo zamiast rzetelnych informacji lubisz manipulować i przerabiać je tak żeby były wygodne dla twojej wersji. Ratusz zły, a jego oponenci są na jednakowym poziomie. Pomijam jednego idiotę, zaśmiecającego prawie każdy temat, to następni zamiast rzetelnych informacji manipulują i przerabiają je tak żeby było to dla nich wygodne. Moje zaufanie teraz straciłeś i biorę twoje newsy z przymrużeniem oka.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 16:56:32

P. Smerf rozprowadza informację, że Radny głosował za radarami. Znając napiętą atmosferę w temacie, stosując kłamstwo może podżegać innych do czynów karalnych. Wie, co robi. To już nie jest walka polityczna, to nagonka, bo ktoś wyraził odmienne zdanie. Gra wysoko i ryzykownie. Nie będę tego tolerował. Włodzimierz Siudek

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 19:06:59

Prawda się sama obroni.
Zawsze musi się znaleźć osoba mądrzejsza.
Mądre osoby same wyciagają wnioski
.Nie czekają na sugestie Smerfa, Kowalskiego czy Nowaka...
Osoby publiczne są skazane na różne insynuacje i powinny spokojnie reagować.
Na tym polega dyplomacja urzędnika i osoby publicznej

#65 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 19:17:35

Smerf nagle nabrał wody w usta. Czyli faktycznie było tak jak radny mówił. Ja zachowuje dystans i zdrowy rozsądek. Prawda ma to do siebie, że zawsze wyjdzie na jaw. Smerf nie warto kłamać i manipulować. Pan S. Maruda robi z siebie rzetelnego i prawego obywatela przebudzającego lemingi, a tutaj proszę niby nic, a cały wątek zbudował na kłamstwie i manipulacji. Argumentacja, że tak trzeba robić żeby walczyć z ratuszem i odepchnąć ich od władzy, do mnie nie trafia.

Zacytuje Gandhi'ego:
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

Manipulatorom i kłamcom po obu stronach, serdecznie dziękuje. Wole stawiać na uczciwych ludzi.

#66 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 20:53:39

Smerf nagle nabrał wody w usta. Czyli faktycznie było tak jak radny mówił. Ja zachowuje dystans i zdrowy rozsądek. Prawda ma to do siebie, że zawsze wyjdzie na jaw. Smerf nie warto kłamać i manipulować. Pan S. Maruda robi z siebie rzetelnego i prawego obywatela przebudzającego lemingi, a tutaj proszę niby nic, a cały wątek zbudował na kłamstwie i manipulacji. Argumentacja, że tak trzeba robić żeby walczyć z ratuszem i odepchnąć ich od władzy, do mnie nie trafia.

Zacytuje Gandhi'ego:
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

Manipulatorom i kłamcom po obu stronach, serdecznie dziękuje. Wole stawiać na uczciwych ludzi.

A czym ty jesteś bezimienny?

#67 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 21:08:55

Nie czym tylko kim. Jestem obywatelem tego kraju, mieszkańcem tego miasta, którego interesuje przyszłość tego miasta, państwa, narodu i który patrzy władzy na ręce.

Lewatywa za to, to bardzo piękne imię :lol: :lol: :D .

#68 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 21:40:33

LEWATYWA - Najdoskonalszy wynalazek w dziejach ludzkości.

#69 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 21:56:08

Co to ma wspólnego z tematem?. Jest dużo lepszych i ważniejszych wynalazków (koło, pismo, antybiotyki, itd), ale to kompletnie nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji. Proponuje wrócić do tematu dyskusji.

#70 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 22:49:54

P. Smerf rozprowadza informację, że Radny głosował za radarami. Znając napiętą atmosferę w temacie, stosując kłamstwo może podżegać innych do czynów karalnych. Wie, co robi. To już nie jest walka polityczna, to nagonka, bo ktoś wyraził odmienne zdanie. Gra wysoko i ryzykownie. Nie będę tego tolerował. Włodzimierz Siudek

Panie Gościu ,
dlaczego podpisujesz jako Siudek Włodzimierz,
zdajesz sobie sprawę , że możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej,
za podszywanie się pod inną osobę ???

Jesteś zwykłą Świnią moim zdaniem ,
skoro piszesz z anonima nie przedstawiając się :huh:
Mam nadzieję , że radny Siudek wyciągnie konsekwencje prawne .

#71 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 22:55:14

Smerf nagle nabrał wody w usta. Czyli faktycznie było tak jak radny mówił. Ja zachowuje dystans i zdrowy rozsądek. Prawda ma to do siebie, że zawsze wyjdzie na jaw. Smerf nie warto kłamać i manipulować. Pan S. Maruda robi z siebie rzetelnego i prawego obywatela przebudzającego lemingi, a tutaj proszę niby nic, a cały wątek zbudował na kłamstwie i manipulacji.

Wykaż ,chociaż jedno kłamstwo z mojej strony Pinokio :lol:
Czekamy , jak nie ,jutro Twoja egzekucja ;)

#72 ~Kali~

~Kali~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 23:10:42

Czekamy , jak nie ,jutro Twoja egzekucja ;)

Ciekawe dlaczego jeszcze miernoto nikt ciebie nie zbanował za to co wyprawiasz na tym portalu?! Troll, spamer, reklamiarz ...leming i jeszcze ma się tutaj dobrze, ciekawe?!

#73 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 23:19:14

To w końcu radny Siudek pisał te posty czy nie?. Ktoś tutaj ładnie miesza. Moja egzekucja dobre :D , podać ci numer domu żebyś mógł przyjść?. Już jest jutro. Poczekam na odpowiedź tej osoby co się podpisała jako radny Siudek, zobaczymy czy nagle odpuści pisanie, czy dalej będzie pisać jako radny. Dziwi mnie taka dezinformacja w tak ważnym temacie jak stawianie radarów w porcie. Coś mi tu śmierdzi, albo smerf miesza, albo ktoś podszywający się pod radnego. Pożyjemy, zobaczymy.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 23:25:27

A co ma piernik do wiatraka. Poczytajcie troszke na temat rozchodzenia sie fal radarowych jak dzialaja gdzie znajduje sie zagrozenie (w jakim sektorze). Moze wtedy sie zorientujecie ze stacja radarowa nie ma zadnego wplywu na zycie ludzi ! I powiem tak im umieszczona wyzej tym lepiej! Chcecie zeby nasze panstwo odpowiadalo wymoga uni to zamknijcie buzki i cieszcie sie ze beda te radary. Wasi znajomi dziakowie mezowie synowie(rybacy) beda bezpieczni dzieki lepszemu monitorowaniu strefy brzegowej itd. Czy ktokolwiek z tych protestujacych dowiedzial sie co to jest radar jak dziala i jakie zagrozenia niesie czy poprostu powtarzacie gdzies uslyszane kanony "radar=zlo choroba". Jakos pracuje z radarami na co dzien i nic mi nie dolega. Ciemnogrod

pieprzysz jak azbesciarz z NY

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 08:10:38

Panie Gościu ,
dlaczego podpisujesz jako Siudek Włodzimierz,
zdajesz sobie sprawę , że możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej,
za podszywanie się pod inną osobę ?

Drogi Smerfie. Zawsze możesz sprawdzić propagując kłamstwo radarowe. Nie jest to komfortowe samopoczucie, że z powodu pomawiania Radny ma trzy lata by zgłosić to prokuraturze, a przedawnienie ewentualnego narażenia bezpieczeństwa obywatela Siudka, w wyniku kłamstw kodeks karny daje dużo więcej czasu. To tak jak w sprawie syrenki. Do upływu trzech lat jeszcze dużo czasu, gdy z powodu jej Radny był wielokrotnie pomawiany, czepiano się jego życia prywatnego, zawodowego, straszono. Z kolei sprawców zniszczenia mienia poprzez rozbicie witryny LOT nie ustalono, ale związek z rozpuszczanymi kłamstwami syrenkowymi jest widoczny - na to kodeks karny daje więcej czasu i wyższą półkę kary. :mellow: Ja na miejsu czcigodnego Smerfa byłbym rzetelnym obserwatorem życia publicznego.

#76 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 08:39:04

Drogi Smerfie. Zawsze możesz sprawdzić propagując kłamstwo radarowe. Nie jest to komfortowe samopoczucie, że z powodu pomawiania Radny :huh: ma trzy lata by zgłosić to prokuraturze, a przedawnienie ewentualnego narażenia bezpieczeństwa obywatela Siudka, w wyniku kłamstw kodeks karny daje dużo więcej czasu. To tak jak w sprawie syrenki. Do upływu trzech lat jeszcze dużo czasu, gdy z powodu jej Radny był wielokrotnie pomawiany, czepiano się jego życia prywatnego, zawodowego, straszono :blink:. Z kolei sprawców zniszczenia mienia poprzez rozbicie witryny LOT nie ustalono, ale związek z rozpuszczanymi kłamstwami syrenkowymi jest widoczny - na to kodeks karny daje więcej czasu i wyższą półkę kary. :mellow: Ja na miejsu czcigodnego Smerfa byłbym rzetelnym obserwatorem życia publicznego.

Nie odpowiedziałeś na mój post Pinokio ?
Straszyć to możesz swoje dzieci :lol:

;)

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 06 kwiecień 2013 - 08:41:13

#77 ~ustczanin~

~ustczanin~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 10:10:51

Sprawa jest prosta,nikt kto ma choć krople oleju w głowie nie chce mieszkać w sąsiedztwie radarów.Zwolennikom (w mniejszości )proponuje przeprowadzke w miejsce gdzie beda takowe mieli w zasiegu ręki.Decyduje wiekszość a ta mówi NIE radarom.

a temu kpiarzowi- (czyzby zapijaczona przybłęda mundurowa na pensyjce z naszych podatków,ew.przyszły pracownik stacji mieszkajacyw Słuspku?),co nas mieszkanców obrazał pare postów wyzej powiem krótko.Jak wjedzie sprzet to zaobaczysz do czego ludzie sa ZDOLNI I CZY INWESTYCJA RUSZY.
Przyjdziesz bronic swojej opcji radarowej,oczywiscie tak "odwaznie" jak na forum tyle ze juz nie anonimowo?Wątpie łajzo.

Wiatraki jak sie okazuje tez moga odziaływać szkodliwie,nie tylko na krajobraz.

http://stopwiatrakom.eu/

#78 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 21:45:52

Tekst p.Siudka z usteckiego forum,

Włodzimierz Siudek napisał(a):
Naszym publicznym interesem jest m. inn. rozwój portu, oparty o nowoczesną infrastrukturę. Godząc się na rozwój portu, liczymy się, że do tego celu potrzebne będa urządzenia. Nie przekonuje mnie ani szpetota, ani rzekome zagrożenia - tego nie ma. Jest natomiast duży sprzeciw i tak jak napisał Wajper - ludzie nie chca, bo nie - i trzeba to przyjąć. Nie pomoże tu racjonalizowanie i szukanie uzasadnienia, że nie chcemy. Po prostu, nie jest potrzebne uzasdnienie. Czyż nie jest tak,że po skutecznym zablokowaniu inicjatywy UM czujemy się spokojniejsi i spełnieni. Nie będą nam tu mieszać inni, obcy. Jesteśmy siłą i basta. Część aktywnej społeczności poczuła też w sprawie jej możliwość decydowania.
Można zastanawiać się jednak dlaczego nie ma akceptacji, choć w innych miejscach takiego sprzeciwu nie ma. Myślę, że kolejnym czynnikiem jest negatywny stosunek do struktur rządowych - UM. Nie ufamy im, sądząc, że napewno chca nas wykorzystać do swoich celów. Pewnie jest też kilka innych ciekawych wniosków jak potrzeba konsultacji, jawności działan władzy i tym podobne.
Mysle jednak, że przyjęty sposób postępowania tj. silny protest tak władz, jak społeczności - nie pozostawił miejsca na skuteczny dialog z tymi organami i w efekcie może następować stopniowa marginalizacja portu i lekceważenie naszych potrzeb przez UM. A przecież tak wiele jest jeszcze do zrobienia.

Nie wiem dlaczego Siudek popełnia Seppuku na forum,
po raz kolejny kłamie , że w innych miastach nie było protestów ,
piszę takie niedorzeczności, że nie wiadomo, czy jest na haju, czy ... no właśnie, czy co ???

Ten radar nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem w porcie i marginalizacją roli usteckiego portu,
jak się szyper nachla, to i tak rozbije jednostkę lub kładkę,
tak jak to było w Darłowie,
nikt w kapitanacie nie siedzi non stop nad radarem
i nie patrzy , czy płynący kuter nie narobi szkód ,
ponadto czas reakcji jest za krótki , aby mógł temu przeciwdziałać .

Ponadto podsumowując jego post ,
to typowe pustosłowie, mowa trawa przypominająca tekst z Trybuny Ludu,
dużo treści , ogólny chaos , zero konkretów i faktów.
Panie Siudek - Kończ Waść ,wstydu oszczędź.

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 08 kwiecień 2013 - 21:46:43

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 09:11:05

Każdy czytać potrafi i wnioski wyciągnie.

Radny też sobie przypomni co pisał i co mówił.

#80 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 13:38:05

Dołączona grafika

Brawa dla burmistrza :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych