Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Mieszkanie o dewelopera. Gotowe czy surowe?

130 odpowiedzi w tym temacie

#41 Biton

Biton

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 14 sierpień 2016 - 17:06:49

Ja rowniez polecam stany surowe, Rumia - dzieki temu mozesz samodzielnie wyposazyc i wykonczyc mieszkanie, tak jak sobie zamarzysz, a nie zdajesz sie tutaj na gust (lub jego brak) firmy.

#42 ~więckowa~

~więckowa~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 10:36:12

To wszystko tak naprawdę zależy od widzimisię inwestora. Poza tym mamy możliwość zobaczenia mieszkania przed jego kupnem, możliwość zobaczenia planów oraz wyglądu końcowego łazienki, czy kuchni, jeżeli decydujemy się na mieszkanie gotowe. Według mnie nie ma tu dobrej podpowiedzi, bo wybór i tak należy do kupującego.

Ja wybrałam dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Szczęsna II w Grodzisku Mazowieckim (developer Makbud) i większość urządziłam po swojemu. Jestem zadowolona i mam to co chciałam :)

#43 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 11:38:07

ja stałam się właśnie posiadaczką nowego mieszkania i bardzo cenie sobie starania Inwestplanu za załatwianie spraw papierkowych i załatwienie wieluinnych spraw. Dla mnie to wielka oszczędność czasu a przy tym miałam pewność, że wszystko jest ok.

#44 ~marsza~

~marsza~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2016 - 12:05:24

Inwest Plan nam także pomógł przejść przez te wszystkie procedury, szybciej i łatwiej było. Mieszkanie kupiliśmy na Czapelskiej, balkon będziemy mieć sporawy i piękna okolice z parkami.

#45 skibcia.a

skibcia.a

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 09:38:35

Z narzeczonym niedawno odebraliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Z remontem uwinęliśmy się w miesiąc, dużo robiliśmy sami, większe rzeczy pomogła nam firma wykończeniowa, mieszkanie jest idealne, styl taki, jak chcieliśmy. Nigdy nie kupiła bym mieszkania POD KLUCZ.

#46 ~Julka88~

~Julka88~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 19:42:09

Osobiście mogę polecić psgdeweloper.pl. Kupiliśmy mieszkanie na Bukowym Osiedlu w Trzebnicy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

#47 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 17:31:46

Tak sobie przejrzałem te różne inwestycje i najbardziej mi się podoba na czapelskiej. Brałem pod uwagę komunikację, ceny, otoczenie. Grochowo jest fajną dzielnicą.

#48 franka

franka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2016 - 13:24:52

Ja wolałam wykańczać sama, dzięki temu wszystko wygląda dokładnie jak chcę, dokładnie wiem jaka jest jakość materiałów, których używałam. Lepiej mieć wybór, na pewnych materiałach można zaoszczędzić na inne lepiej wydać trochę więcej. Masz przynajmniej wybór. Dla mnie ważniejszą sprawą było znalezienie odpowiedniego dewelopera. Najpewniejszy dla mnie był http://www.activ-investment.eu/ . Działają na rynku od 20 lat, nigdy nie spóźnili się z oddaniem żadnej inwestycji, a raty wpłacałam po każdym etapie. Cenowo też byłam zaskoczona, mają bardzo konkurencyjne ceny. Ja mieszkam w Katowicach, ale wiem, że również sprzedają w Krakowie i Wrocławiu. 

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 19:32:12

Często oczywiście mieszkania pod Warszawą są tańsze niż w samej Warszawie, jednak mieszkanie w stolicy to często większy komfort . A przecież nie trzeba wcale mieszkać w ścisłym centrum. Są bardzo fajne inwestycje   na Grochowie, Włochach gdzie inwestplan buduje

#50 katarzyna12

katarzyna12

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 10:37:01

Cześć! Ostatnio widziałam fajną ofertę, w  której można znaleźć prestiżowe apartamenty w warszawie - idealne miejsce, z pięknym widokiem na Wisłę. Projekt naprawdę jest światowej klasy i dobre dla każdej osoby, która ceni sobie klasę.

#51 ~kulka~

~kulka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 16:40:44

Inwest Plan buduje na Włochach i na Grochowie , z tego co się orientuję mają dobre ceny bo siostra szuka w tej chwili mieszkania,

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 14:52:06

A mnie podoba się kamienica na Łuczek 12  Inwestplanu. Już jesteśmy umówieni  na spotkanie porozmawiać o konkretach ale myślę, że się zdecydujemy bo okolica ładna

#53 ~bogna~

~bogna~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 12:21:44

Nam tez się tam spodobało, jednak ostatecznie postawiliśmy na Dubieńską bo stamtąd bliżej mamy do pracy

#54 Migdałowa

Migdałowa

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 05 październik 2016 - 09:58:43

Surowe mieszkanie to więcej piep... babrania się ze szczegółami. Jesli masz na to czas i sily (i kase!), probuj. Bedziesz mial od zera tak, jak chcesz.

#55 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 20 październik 2016 - 11:37:40

Rzeczywiście, chyba bym brała prędzej gotowe od http://www.budros.pl...szkania-gdansk/ niż surowe i potem kolejne pół roku remontować :) Na remonty potem przyjdzie pora :P

#56 maczynskijurek

maczynskijurek

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 październik 2016 - 12:14:36

Ogólnie podobno coraz więcej ludzi kupuje gotowe mieszkania. W sumie nie dziwię się, jest to dużo wygodniejsze i nie trzeba zaprzątać sobie dodatkowo głowy problemami, zresztą tutaj dobrze o tym piszą https://www.nierucho...ybrac,2969.html

Pozdrawiam

#57 Taliczan

Taliczan

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 19:26:40

Nie ma znaczenia czy gotowe czy do wykończenia, warto jednak sprawdzić czy nie jest zadłużone. Zrobisz to anonimowo sprawdzając wpisy hipoteczne w Księgach wieczystych.
Wystarczy Ci tylko adres.

http://www.sprawdzam...-wieczysta.html

#58 maria02

maria02

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 14:34:54

My zdecydowaliśmy się jednak na mieszkanie pod klucz od Scandi Home http://scandi-home.pl. Bardzo mi się podoba to, że w wykończeniówce użyli naturalnych materiałów, a mieszkania są jasne i przestronne. Nie chciałam porywać się na remonty po zakupie, a poza tym skandynawska prostota trafia w moje gusta. :)

#59 kaziek

kaziek

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 09:09:11

My kupiliśmy mieszkanie od klucz. Chcieliśmy je urządzić po swojemu. Kupiliśmy mieszkanie od www.mieszkania-plandex.pl więc nie było problemu. Deweloper nie robił nam żadnych trudności, a my już od jakiegoś czasu mieszkamy w naszym wymarzonym gniazdku :)

#60 kudzu

kudzu

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 14:38:36

Ja wybrałem gotowe bo dopłata nie była duża w APM Development a gdybym sam chciał to wszystko ogarnąć to mógłbym wydać nawet więcej, a poza tym czasu za bardzo nie miałem bo trzeba było gdzieś szybko zamieszkać. Więc to zależy od sytuacji: czas i to co oferuje deweloper. W moim przypadku standard mi odpowiadał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych