Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 17:19:47

no no pani prezydent ekstra inwestycje! Pani to najwyzej soltysem tego wytowna moglabyb byc a nie tutaj rzadzic miastem!!

#2 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 17:31:27

Autorem artykulu jest maz, czyli wnioskuje ze Marecki Zbigniew.  :)Panie Zbyszku, pozwole sobie zacytowac fragment tego Pana artykulu:
"... bo roslejsi widzowie nie maja szans, aby wygodnie wyciagnac nogi podczas spektaklu."  :lol: 
Czy nie byloby ladniej / stosowniej zamiast wyrazu wyciagnac...napisac wyprostowac ?!  :D 
....
...no chyba ze Pan Panie Zbyszku celowo tak napisal, zeby zablyszczec czarnym humorem.  :D

#3 ~Zenek z MZK~

~Zenek z MZK~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 17:44:21

Zdjęcie nr 17 - co to jest, jakaś prowizorka czy I etap budowy a już fotele mierzą. Może by tak jakiś ponadgabarytowy widz (np. redaktor Marecki) je przetestował?

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 17:46:56

...im rzedy beda ciasniej, tym wiecej wejdzie widzow do sali. :) 
...i tutaj jest pies pogrzebany...chodzi o kase z biletow.
...a nie pozniej dostawki i siedzi sie na zwyklym krzesle obok sciany...sam tak kiedys siedzialem, bo zabraklo miejsc w rzedach...ale przynajmniej moglismy sobie nogi wyprostowac...bo zeby wyciagac nogi...to jestesmy jeszcze za mlodzi i za zdrowi.  :D 
...moze to i lepiej ze widzowie nie beda mogli wyciagnac nog podczas spektaklu.  :lol: ...bo to by dopiero bylo... :D

...ech Panie Marecki Panie Marecki...rozsmieszyl mnie Pan dzisiaj tym artykulem...dziekuje.  :D

#5 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 17:49:22

Zdjęcie nr 17 - co to jest, jakaś prowizorka czy I etap budowy a już fotele mierzą. Może by tak jakiś ponadgabarytowy widz (np. redaktor Marecki) je przetestował?

...dobry pomysl.  :) 
Juz widze oczami wyobrazni, jak Pan Zbyszek pokazuje wszystkim jak sie wyciaga nogi w teatrze.  :lol:

#6 ~Wyciągnąć nogi~

~Wyciągnąć nogi~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 17:57:01

Autorem artykulu jest maz, czyli wnioskuje ze Marecki Zbigniew.  :)Panie Zbyszku, pozwole sobie zacytowac fragment tego Pana artykulu:
"... bo roslejsi widzowie nie maja szans, aby wygodnie wyciagnac nogi podczas spektaklu."  :lol: 
Czy nie byloby ladniej / stosowniej zamiast wyrazu wyciagnac...napisac wyprostowac ?!  :D 
....
...no chyba ze Pan Panie Zbyszku celowo tak napisal, zeby zablyszczec czarnym humorem.  :D

Synonimy do wyrażenia wyciągnąć nogi
- fajtnąć
- kipnąć
- kopnąć w kalendarz

- odwalić kitę
...
itp.

#7 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:27:01

Pani Krystyno, a tyle sie mowilo i mowi o przestrzeganiu zasad BHP...chociazby w zwiazku z ostatnia tragedia w Koszalinie.
Dlaczego Pani wchodzi na teren budowy bez kakakasku ?!  :) 
Bez kakakasku wstep wzbroniony !

#8 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:28:37

Tego się po Pani Prezydent nie spodziewałam...

Cóż... pozostaje mi pogratulować świetnej decyzji.

Kosztami, miasto powinno obciążyć pana Mazurka B) ,

a Panu Mareckiemu gratuluję poczucia humoru.  :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:30:19

Czy prokuratura już umorzyła wylanie tego świństwa co ostatnio śmierdziało ?

#10 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 19:03:35

...
 Panu Mareckiemu gratuluję poczucia humoru.  :)

Czesc Niu !  :) 
...pozwol ze sie dolacze do Twoich gratulacji.  :D 
P.S.
...cosik trolla nie widac, tego co zasmieca przez ostatni czas forum, pewnie go odstrzelili haha, albo spi...
...ale nie wywolujmy kundla z gaju...pssst...cichosza ! 

#11 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 19:06:56

Czy prokuratura już umorzyła wylanie tego świństwa co ostatnio śmierdziało ?

...wrecz przeciwnie, prokuratura wznowila kolejne dochodzenia  :) ...poniewaz od tamtego czasu w kilku miejscach w Slupsku wylano cos takiego....ostatnio w galerii, a wczesniej na ulicy Sienkiewicza...podobno.  

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:05:02

Czy nie byloby ladniej / stosowniej zamiast wyrazu wyciagnac...napisac wyprostowac ?! 
....
...no chyba ze Pan Panie Zbyszku celowo tak napisal, zeby zablyszczec czarnym humorem. 
:D

...im rzedy beda ciasniej, tym wiecej wejdzie widzow do sali.
...i tutaj jest pies pogrzebany...chodzi o kase z biletow.
...a nie pozniej dostawki i siedzi sie na zwyklym krzesle obok sciany...sam tak kiedys siedzialem, bo zabraklo miejsc w rzedach...ale przynajmniej moglismy sobie nogi wyprostowac...bo zeby wyciagac nogi...to jestesmy jeszcze za mlodzi i za zdrowi.  :D 
...moze to i lepiej ze widzowie nie beda mogli wyciagnac nog podczas spektaklu.  :lol: ...bo to by dopiero bylo...

...ech Panie Marecki Panie Marecki...rozsmieszyl mnie Pan dzisiaj tym artykulem...dziekuje.  :D

...dobry pomysl. 
Juz widze oczami wyobrazni, jak Pan Zbyszek pokazuje wszystkim jak sie wyciaga nogi w teatrze.  :lol:

Synonimy do wyrażenia wyciągnąć nogi
- fajtnąć
- kipnąć
- kopnąć w kalendarz

- odwalić kitę
...
itp.

Pani Krystyno, a tyle sie mowilo i mowi o przestrzeganiu zasad BHP...chociazby w zwiazku z ostatnia tragedia w Koszalinie.
Dlaczego Pani wchodzi na teren budowy bez kakakasku ?!  :) 
Bez kakakasku wstep wzbroniony !

Tego się po Pani Prezydent nie spodziewałam...

Cóż... pozostaje mi pogratulować świetnej decyzji.

Kosztami, miasto powinno obciążyć pana Mazurka B) ,

a Panu Mareckiemu gratuluję poczucia humoru.  :)

Czesc Niu !  :) 
...pozwol ze sie dolacze do Twoich gratulacji. 

P.S.
...cosik trolla nie widac, tego co zasmieca przez ostatni czas forum, pewnie go odstrzelili haha, albo spi...
...ale nie wywolujmy kundla z gaju...pssst...cichosza ! 

#13 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:10:51

...a moze powinno byc tak jak np. w kinie w jantarze...ze sa normalne standardowe krzesla....i takie wieksze bardziej wygodne ...za doplata. :)

#14 ~stodoła~

~stodoła~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:32:56

Teatr z siedmioma rzędami foteli? Co to ma być?

#15 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 22:25:18

Teatr z siedmioma rzędami foteli? Co to ma być?

To ma byc teatr z siedmioma rzedami foteli .  :D 

#16 ~STAN~

~STAN~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 22:26:04

W starej budynku wyciągnięcie nóg, to czysta abstrakcja. Mam 180 cm wzrostu i muszę siedzieć ze krzyżowanymi nogami, bo inaczej nie ma mowy, bym się zmieścił. Siedzieć tak przez 1,5 lub 2 godziny, to czysta męka. Ja przez to wiele razy zrezygnowałem z wyjścia do teatru.

#17 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 22:28:27

...teatr w ktorym kazdy powinien miec mozliwosc - cytuje autora: "wygodnie wyciagnac nogi podczas spektaklu"  :lol: 
P.S.
Panie Zbyszku Marecki...no nie moge...czytam to jeszcze raz ten Pana artykul...i wciaz szczam ze smiechu... :D

#18 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 22:34:42

W starej budynku wyciągnięcie nóg, to czysta abstrakcja. Mam 180 cm wzrostu i muszę siedzieć ze krzyżowanymi nogami, bo inaczej nie ma mowy, bym się zmieścił. Siedzieć tak przez 1,5 lub 2 godziny, to czysta męka. Ja przez to wiele razy zrezygnowałem z wyjścia do teatru.

...a ja mam 179 cm wzrostu i jakos sobie radze:) 
Nie wiem czy to polega na roznicy jednego centymetru wzrostu pomiedzy toba a mna...czy moze fakt, ze mam krotkie nogi...ale za to dlugi tulow.  :lol: 
Z nogami w teatrze zatem nie mam problemow, to raczej ci co siedza za mna moga miec problem z widocznoscia...z powodu mojego dlugiego i barczystego tulowia.  :D 
Ciesze sie zatem ze jestem o 1 centymetr nizszy od ciebie, bo nie mam problemow z siedzeniem w teatrze... :)

#19 ~Darko~

~Darko~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 06:19:11

Kużwa... co za lewactwo

Zerwijcie wykładzine ,będzie więcej miejsca :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 07:44:50

Ale ten Nowy teatr gdzie ?

Ostatnio byłem w Jantarze i niczego tam nie budują ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych