Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Miasteckie pomysły na koronawirusa

koronawirus pigułka strachu

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zbawiciel~

~zbawiciel~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 08:45:22

Czytam i słucham o tej corocznej grypie, która w tym roku ma nazwę koronawirus i chciałbym zaproponować zebranie w jednym miejscu wszystkich pomysłów na ustrzeżenie się niepotrzebnego zachorowania. Są te sposoby które są sprawdzone, ale są te które wydają się nieoczywiste nie mniej równie ważne. Czy na początek MYŚLENIE SAMODZIELNE, może być?

 

Moim zdaniem wpadanie w panikę to rzecz niepotrzebna. Wiadomo że media muszą karmić nas strachem inaczej zaczęlibyśmy samodzielnie myśleć, sami się organizować. Omijać szerokim łukiem oferty na rynku na które musimy wpłącać pieniądze ale w zamian nie otrzymujemy właściwej jakości usług. Można by tu wymieniać długo. 

 

Dlaczego musisz zjeść swoją pigułkę strachu:

 

-Bo gdybyś właściwie ocenił to co otrzymujesz za pieniądze wpłacane do ZUS i usługi z NFZ to byś przeniósł swoje ubezpieczenie zdrowotne np do Niemiec. 

-Bo jak przestał byś nosić pieniądze do instytucji kościelnych to poczuł byś się jak odcięty i bez powietrza. Dlatego musisz wierzyć w bzdury które są nam wkładane do głowy od lat, bo faceci w sukienkach muszą mieć fundusze na utrzymywanie swoich fanaberii. 

-Bo zajmując się bezsensownym gadaniem o tym czego się teraz należy bać nie planujesz swojego życia, nie tworzysz własnego majątku, tylko robisz to co mówi ci tajemniczy głos w głowie, wytworzony co tydzień przez twojego szamana.

Ps: Zauważyłeś może że imprezy masowe są odwoływane? No tak to oczywiste.

Ale nie imprezy religijne. Co więcej namawia się ludzi do zgromadzania się liczniej. W sytuacji gdy stanowi to zagrożenie dla życia i zdrowia. Zastanawiałeś się dlaczego? 

 

Kto zyska finansowo na zwiększeniu się ilości zgonów? No właśnie, myślę tak samo, dlatego zachęcam jednak do myślenia samodzielnie, również w tym temacie. Warto unikać skupisk przynajmniej w czasie kiedy wszyscy w Europie ogłosili stan zagrożenia z powodu epidemi grypy w tym roku zwanej Koronawirus.#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 22:08:33

DO WSZYSTKICH SOCJAL BIZNESMENÓW KTÓRZY WRÓCILI I NIE PRZESTRZEGAJĄ KWARANTANNY BO MÓZGÓW ZAPOMNIELI ZABRAĆ BĘDZIEMY DZWONIĆ NA POLICJĘ I Z NAZWISKA WYMIENIAĆ SUPER BOHATERÓW KTÓRZY MOGĄ CHODZIĆ I ZARAŻAĆ

#3 bogkab

bogkab

    Nowy

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 10:51:03

siema

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych