Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:04

hahahaha!!! uczestniczylam w tym zdarzeniu, dlatego sledze wszystko na bierzaco. nie widzialas co dzialo sie z ta dziewczynka i chlopcem. ona byla rzucana po scianach bramy i kopana. maly byl szarpany. czym oni sobie na to zasluzyli?.,, kiedy siedzialam z Natalia w radiowozie prosila mnie zeby nie mowic mamusi bo znowu bedzie zla i ze gdzies ich zabiora, kolega trzymal Kubusia a ona prosila zeby nigdzie go nie zabierac. gdyby nie sasiad ktory powstrzymal "tatusia" to malutka bylaby zakatowana a chlopczyk albo by zamarzl albo tez cos by mu zrobil bo przerazliwie plakal.!!!!

Czy ty ogarniasz co napisalem ? Oskarzylas o morderstwo a potem namawialas do samosądu ! Ja doskonale rozumiem zbulwersowanie, sam jestem poruszony tą sprawą ale takim dzialaniem jak proponujesz nie róznilabys sie niczym od tego kata. Musisz sie opanowac i niestety zdac na wladze. Skoro jestes tak zdenerwowana to proponuje pomoc tym dzieciom. Odwiedzac regularnie, zapraszac na swieta. Tym zrobisz wiecej niz odplacac przemocą.

Ehehe :lol: Gwarant bezpieczeństwa, powiadasz? Ehehe - w jakim ty świecie żyjesz? Znam lepsze niż durny, nic nie mający z rzeczywistą sytuacją urzędniczy wymysł pod tytułem 'Niebieska Karta'.
Poza tym 'poza tym' piszemy rozdzielnie. Wiem, wiem - spacja ci się zacięła.. :D

Rozumiem ze negujesz słusznosc tych rozwiązań ? Dla ciebie fakt ze dzielnicowy jest ZOBLIGOWANY do regularnych odwiedzin to zadne rozwiazanie ? Chcialbys wsadzac do wiezien lub palic na stosie ? Utknales w sredniowieczu kolego. BTW, czepianie sie takiego bledu przy swoich wlasnych marnych pogladach brzmi jak rechot zab.

#22 ~bbj89~

~bbj89~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:06

Tylko grzywnę? Ciekawe czy jakby wyżywał się na Mikołaja ... syna Michała Tuska a wnuka Donalda Tuska to też dostałby tylko grzywnę!

16 marca 1932 roku na ulicę wyszło ponad 300 tysięcy robotników w Polsce protestować! Historia zatacza koło!

16 marca 2013 roku wychodzimy na ulicę wszyscy protestować przeciwko obecnym rządom które nic nie mają wspólnego z demokracją! To nasz patriotyczny obowiązek walczyć o wolną praworządną Polskę! Przygotowujemy sztandary, flagi, transparenty! Jest już nas blisko 10 tysięcy w różnych częściach Polski! Wszyscy razem pokażmy Tuskowi ... on nam chciał zrobić Irlandię, a my mu zrobimy BUŁGARIĘ! Przyłącz się ... udostępniaj, rozpowszechniaj!

Wolna Polska liczy na Ciebie!

#23 ~Niu~

~Niu~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:07

-

:rolleyes: no,no czysta przyjemność...

#24 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:08

Po co tak nadinterpretujesz? Przecież Ona nie pisze o wszystkich. Wiesz przecież jaka jest róznica między małym, żywym, drobniutkim organizmem, całkowicie pozbawionym możliwości obrony, a sylwetką, układem kostnym i umięśnieniem doroslego mężczyzny? Wiesz czy nie? Potrafisz sobie to, wyobrazić czy to, za wiele?
Jeśli osobnik o takiej posturze szarpie bądź uderzy 6-latnie dziecko to, jest to narażenie na śmierć lub kalectwo i nie chce mi się rozpisywać o mikrouszkodzeniach, czy odbitych narządach, do tego trzeba mieć trochę wyobraźni.. :mellow:
I ocinaniem rączuniek nie trzeba od razu karać wszystkich, wystarczy 50 i puszczać to, w tv w przerwach piłki nożnej. Dzieci przestały by umierać zmartretowne.

Oj Niu, Ty tez nadinterpretujesz moje wypowiedzi. Ja tylko wyglaszam swoj pogląd. Pisalem wielokrotnie ze na krzywdy innych sam jestem czuly. Poza tym brak mi kompetencji aby proponowac rozwiązania prawne. Zwroc uwage ze w moich postach, w tym temacie probuje jedynie powstrzymac nakrecanie spirali przemocy. Jesli ktos jest poruszony niech sam pomoze a nie namawia do krwawych odwetow. Takie mam zdanie.

Użytkownik żal.pl edytował ten post 25 luty 2013 - 13:11

#25 ~_@_~

~_@_~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:14

grzywna - duża - mała - słusznie albo nie! a ja sobie wyobrazić mogę jakie jest życie tych biednych dzieci w czterech ścianach domu z papciem potworem! ciekawe czy w Słupsku jest jakaś opieka społeczna, bo coś mi sie zdaje,że nie ma;chociaż zainteresowanie rodzinami niewydolnymi to ich zasrany obowiązek!

#26 krecik

krecik

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 317 postów

Napisano 25 luty 2013 - 13:18

Straszne jest to, że żyjemy w państwie, w którym z takich oprawców robi się celebrytów. Przykład? Niejaka Katarzyna W.
A tu co? Dostanie śmieszną karę, zapłaci, albo i nie, stwierdzi, że to nie zabolało, więc kolejny raz tez podniesie rękę na swoje dzieci.
A powinien dostać tak po d***, żeby porządnie poczuł to, co czuły jego dzieci.
Długo czekać, aż zrobi to, co ten pajac z Fałata?
Albo to, co paniusia z Sosnowca?

#27 ~dópa.pl~

~dópa.pl~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:19

Rozumiem ze negujesz słusznosc tych rozwiązań ? Dla ciebie fakt ze dzielnicowy jest ZOBLIGOWANY do regularnych odwiedzin to zadne rozwiazanie ? Chcialbys wsadzac do wiezien lub palic na stosie ? Utknales w sredniowieczu kolego. BTW, czepianie sie takiego bledu przy swoich wlasnych marnych pogladach brzmi jak rechot zab.

Nie rozumiesz. I w tym jest cały ból. Nie rozumiesz jak bardzo urzędnicze wymysły daleko odbiegają od otaczającej nas rzeczywistości. Jesteś jedną z tych dziwnych postaci, dla których sam fakt istnienia jakiegoś zapisu daje rozwiązanie 'zagadki nieśmiertelności'.
To czy ktoś jest zobligowany do czegoś czy nie, to jedno. To, czy wykonuje swoje obowiązki należycie i z poświęceniem - to drugie. Najpiękniejsze poezje zawarte w 'rozporządzeniu do ustawy o zmianie ustawy' będą tylko kurzem na cokole szarego, codziennego życia., jeżeli nie będzie praktycznego przełożenia. A tego w naszym kraju nie ma. Wszyscy przedstawiciele urzędów, władz itp. Robią tylko aby się nikt nie przyczepił - nic ponadto. Niech zstąpi duch twój z poziomu teorii, na poziom realiów. I zresetuje mózg. Twój mózg.
Czy ja powiedziałem, ze chciałbym wsadzać do więzień i palić na stosie?? Ty to napisałeś.
Pytasz, sam sobie odpowiadasz i na podstawie swojego hamletowskiego monologu dokonujesz oceny kogoś. Zapytam cię ponownie: dobrze się czujesz?
A błędy? Któż ich nie popełnia? Wszyscy. Tylko że ty twardo zaprzeczasz temu co namacalne. Nasmaruj spację :D

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:28

Pani zbulwersowana, policjanci ukarali go grzywną, to jedyna kara jaką mogli wymierzyć. Od karania przestępstw są sądy, pani wie? W artykule napisano, że będą wyciągane dalsze konsekwencje, dzieci zostały odebrane, co więcej można było na tym etapie zrobić? Nie można od tak samodzielnie wtrącać kogoś do więzienia. Gdyby tak było mielibyśmy powtórkę z rozrywki i trafić tam by mógł każdy spotkany na ulicy.

Grzywna w tym wypadku musiała by pochodzić z udokumentowanej pracy .
W innym wypadku faktycznie pieniądze mogą być tu odebrane nawet dzieciom .

Powinni w takim wypadku zasądzać prace , np. po zimie zamiatanie chodników z piasku .

Np sprzątanie lasów ze śmieci , ulic , itd . Ogólnie wykonywanie różnych prac . ale to już kwestie działania prokuratora i sądów .

ps . Prawo w Polsce jest antypolskie czyli wymierzone w Polaków .
czyli : czyń Polakowi źle a kara będzie za to prawie żadna .

#29 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:29

Nie rozumiesz. I w tym jest cały ból. Nie rozumiesz jak bardzo urzędnicze wymysły daleko odbiegają od otaczającej nas rzeczywistości. Jesteś jedną z tych dziwnych postaci, dla których sam fakt istnienia jakiegoś zapisu daje rozwiązanie 'zagadki nieśmiertelności'.
To czy ktoś jest zobligowany do czegoś czy nie, to jedno. To, czy wykonuje swoje obowiązki należycie i z poświęceniem - to drugie. Najpiękniejsze poezje zawarte w 'rozporządzeniu do ustawy o zmianie ustawy' będą tylko kurzem na cokole szarego, codziennego życia., jeżeli nie będzie praktycznego przełożenia. A tego w naszym kraju nie ma. Wszyscy przedstawiciele urzędów, władz itp. Robią tylko aby się nikt nie przyczepił - nic ponadto. Niech zstąpi duch twój z poziomu teorii, na poziom realiów. I zresetuje mózg. Twój mózg.
Czy ja powiedziałem, ze chciałbym wsadzać do więzień i palić na stosie?? Ty to napisałeś.
Pytasz, sam sobie odpowiadasz i na podstawie swojego hamletowskiego monologu dokonujesz oceny kogoś. Zapytam cię ponownie: dobrze się czujesz?
A błędy? Któż ich nie popełnia? Wszyscy. Tylko że ty twardo zaprzeczasz temu co namacalne. Nasmaruj spację :D

Chyba jestes swiadomy ze o tobie moge powiedziec dokladnie to samo ? To co ja wypisuje to moje zdanie - ty to odbierasz jako wyglaszanie rozwiązan. Blednie, ale coz, ciezko jest dzisiaj cokolwiek wytlumaczyc.
Pisalem ze formula Niebieskiej Karty jest dobrym rozwiazaniem ale NIGDZIE nie pisalem ze to wystarczy. Nie istnieje na swiecie ANI JEDEN akt prawny ktory swoim zapisem wyeliminowalby zło. Nawet kara smierci nie gwarantuje 100% skutecznosci. To co ja opisalem jest w stylu "dobre i to". Ja doskonale wiem jak dziurawe mamy prawo i jak niekompetentni ludzie je wykonują. Zyje jednak nadzieją ze powoli ale jednak do przodu.
Tak swoją drogą gdzie ja napisalem ze jestem alfą i omega, ze nie popelniam bledow i narzucam swoja wole ? Ok nasmaruje spacje albo ... wiesz co, albo popelnie tyle bledow dajac ci pozywke. Jak sie juz najesz to moze skonczysz biadolic.

#30 ~dópa.pl~

~dópa.pl~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:36

Chyba jestes swiadomy ze o tobie moge powiedziec dokladnie to samo ? To co ja wypisuje to moje zdanie - ty to odbierasz jako wyglaszanie rozwiązan. Blednie, ale coz, ciezko jest dzisiaj cokolwiek wytlumaczyc.
Pisalem ze formula Niebieskiej Karty jest dobrym rozwiazaniem ale NIGDZIE nie pisalem ze to wystarczy. Nie istnieje na swiecie ANI JEDEN akt prawny ktory swoim zapisem wyeliminowalby zło. Nawet kara smierci nie gwarantuje 100% skutecznosci. To co ja opisalem jest w stylu "dobre i to". Ja doskonale wiem jak dziurawe mamy prawo i jak niekompetentni ludzie je wykonują. Zyje jednak nadzieją ze powoli ale jednak do przodu.
Tak swoją drogą gdzie ja napisalem ze jestem alfą i omega, ze nie popelniam bledow i narzucam swoja wole ? Ok nasmaruje spacje albo ... wiesz co, albo popelnie tyle bledow dajac ci pozywke. Jak sie juz najesz to moze skonczysz biadolic.

Jak na razie, to z nas dwojga ty tu biadolisz, że nie popełniasz błędów, a taki jeden niedobry ci to wypomina :D Będziesz popełniać błędy by dać mi pożywkę? :blink: Ty naprawdę źle się czujesz. :unsure: To, że będziesz je popełniał, ignorując zasady pisowni, tłumacząc, ze mnie 'karmisz', świadczyć będzie tylko o twojej indolencji. <_< Taaaa..najlepiej nasrać na środku stołu i na kota zgonić :lol:

#31 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:36

taaak. niech wroci do domciu, ukarze dzieci za to ze tak plakaly i ze policja musiala zabrac "tatusia". bo przeciez gdyby nie to, to wcale by sie nic takiego nie wydarzylo. kara smierci w tym i kazdym innym przypadku bylaby dobrym rozwiazaniem. wiadomo byloby, ze te czy inne dzieci juz nie zaznaja krzywdy z reki "tatusia" badz "mamusi"

#32 ~Plot~

~Plot~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:41

16 marca 2013 roku wychodzimy na ulicę wszyscy protestować przeciwko obecnym rządom które nic nie mają wspólnego z demokracją! To nasz patriotyczny obowiązek walczyć o wolną praworządną Polskę!

I co to da ?

Pokrzyczeć i się rozejść , a potem pokażą w telewizji jak opozycja rzuca kamieniami i nikt na to już nigdy nie zagłosuje .

To nie lepiej założyć partię normalnych ludzi i z jasnym programem ?

Czyli nie PO, nie PiS, nie SLD, nie PJN, nie RP i nie samolot .

czyli coś innego .

#33 ~dópa.pl~

~dópa.pl~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:43

taaak. niech wroci do domciu, ukarze dzieci za to ze tak plakaly i ze policja musiala zabrac "tatusia". bo przeciez gdyby nie to, to wcale by sie nic takiego nie wydarzylo. kara smierci w tym i kazdym innym przypadku bylaby dobrym rozwiazaniem. wiadomo byloby, ze te czy inne dzieci juz nie zaznaja krzywdy z reki "tatusia" badz "mamusi"

Dobra, uspokój się już bo zaczynasz bredzić. Znaj proporcjum senorita. Za co jeszcze zaproponujesz karę śmierci? Za przejście prze ulice na czerwonym?

#34 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:48

Nie gdybaj bo jeszcze wykraczesz i stanie sie tragedia. Jakos tu na tym forum wszyscy potępili tego zwyrodnialca. Oczywiscie slusznie ale to nie cała tragedia. Dlaczego te dzieci nie zostaly z matką ? Nikt nie zwrócil uwagi na to ze to wlasnie kobieta jest najwazniejszym czlonkiem rodziny. To wlasnie matka jest opoką, a tymczasem porzuciła dzieci. Zostawila je w rekach potwora sama bedąc pijana w trupa. Nie spotkala ją za to zadna kara, nawet tłum nie dopatrzyl sie jej winy. To dopiero tragedia gdzie dziecko nie ma bezpieczenstwa od zadnego z rodzicow.

Użytkownik żal.pl edytował ten post 25 luty 2013 - 13:49

#35 ~Inna Asia~

~Inna Asia~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:50

Dobra, uspokój się już bo zaczynasz bredzić. Znaj proporcjum senorita. Za co jeszcze zaproponujesz karę śmierci? Za przejście prze ulice na czerwonym?

Pomylka.:) moze niepotrzebnie podpisalam sie Asia, wiedzac ze wczesniej osoba o tym imieniu również się wypowiadala. Ale uważam ze nie powinien zostac wypuszczony na wolnośc...

#36 ~rast~

~rast~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 13:50

Teraz gówniarze zamiast dostać czekoladkę albo zabawkę mogą se pomarzyć. Tak to jest doprowadzić tatusia do ostateczności. Będą miały nauczkę na całe życie, że pod....nie tatusia się nie opłaca, a 'Tisze budiesz, dalsze jediesz" obowiązuja jak dawniej. Morał zaś taki, że jakby nie patrzeć to kasa trafi do Tuska i Rostowskiego. Będą sobie mogli znów odpalić na nagrody kwartalne.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 14:07

Kobietki trzeba uważać z kim chce się mieć dzieci! Takiego ''osobnika'' trzeba mocno przetestować najpierw! Wiem , wiem nie raz, można się pomylić...... :)Żeby nie było ,drugą stronę równiż.....

#38 ~INCA~

~INCA~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 14:26

Zaraz ,chwileczkę ,czy nikt z piszących nie zauważył że MAMUŚKA również była pod wpływem ?Czyli stosowne organy powinny się sprawą zainteresować ?!Żeby nie doszło do sytuacji jak ostatnio u nas w kraju bywa że dzieci są katowane i zabijane przez rodziców ,którzy są w szponach nałogu . Ratujcie dzieci !!Dziękuję osobie ,która nie przeszła obojętnie obok ,tylko zainterweniowała .

#39 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 14:51

Noż k...wa mać, aż krew się w człowieku gotuje z nerwów,czy w tym kraju chodzi tylko o pieniądze???? i tak ten degenerat nie zapłaci bo niema pewnie dochodu więć jaka to jest kara dla tego zwyrodnialca? Podajcie publicznie jego dane osobowe a my już go wychowamy! juz napewno nie podniósłby ręki na dziecko bo by czekał aż mu się zrośnie.

#40 ~mmasamen expense~

~mmasamen expense~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 14:56

co wy pier***ice , dostał grzywne i koniec. za dane wykroczenie karać można tylko raz. a niestety grzywna jest formą kary i to koniec. no może jedynie dostanie jakąś kontrole w co wątpie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych