Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

METPOL JEZIERZYCE

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 16:59:47

Słuchaj Franek.po pierwsze zatrudnili głąba kontrolera z Koszalina nijaki mijagi się zwie.Chłop ma pojecie o robocie podobno gdzieś na uniwerku robił, baran bo w metalu nie ma pojęcia, wszystko forsuje i mierzy w centymetrach{stolarz}Po drugie płaca w Metpolu to jest żenada, płacą podstawę + wyrównanie na czarno + nadgodziny tez na czarno.premia tzn jest bo trzeba ją zapierdzielić{niby podwyżka},a taki Skórcz zawsze ma ponad 100% a tylko układa blachy a pół dnia siedzi w swoim kącie{piesek  Generała},a pani Wiesia która nie potrafi wypłaty policzyć,nie daje żadnych odcinków ani wniosków urlopowych do podpisania.Ogólnie zakład patologia

Witajcie ja pracowałwem tam pięc lat temu i miałem 11 złotych na godzine jako spawacz, a wpływ na konto miałem 1200 zł a reszta do ręki. Z tego co tu czytam to nic sie nie zmieniło a mianowicie jest coraz gorzej firma idzie na dno. Oni nigdy dobrze nie płacili tylko się sugerowali jak płacą w słupsku i nic więcej ci nie zapłaca ,nie licz na to.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 23:11:28

Witajcie ja pracowałwem tam pięc lat temu i miałem 11 złotych na godzine jako spawacz, a wpływ na konto miałem 1200 zł a reszta do ręki. Z tego co tu czytam to nic sie nie zmieniło a mianowicie jest coraz gorzej firma idzie na dno. Oni nigdy dobrze nie płacili tylko się sugerowali jak płacą w słupsku i nic więcej ci nie zapłaca ,nie licz na to.

Im sie tylko wydaje ze placa

#23 ~Kryśka społem~

~Kryśka społem~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 00:37:03

Ja też tam niedawno pracowałem i nikomu nie polecam tej firmy jak się nie upomnisz o swoje pieniądze lewe które dają w kopercie to kadrowa WIE...... jak się nimi zaopiekować ,no i ten trep tzw.Generał  alkoholik z szywką w du*** który wyżywa się na ludziach.Kiedyś tak się nachlał i jeszcze wsiadł do auta -daleko nie dojechał zatrzymał go wielki zbiornik z gazem w który uderzył [Łeb] tylko dzięki Pimpkowi który mu zabrał kluczyki nie wyjechał na ulice.I pamiętajcie to co Skrucz powie to ma być zrobione mały Generałek-100% premii dostaje od 3-lat co miesiąc pałłłłłł..........a.  Starogard Gdański (kozborowo) a nie Metpol trepie    

#24 ~spawacz~

~spawacz~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 12:05:13

witam.dawno nikt tu nic nie napisał,a więc zaczynamy....   Chodzi o magazyn.kiedy się pójdzie to {zawsze} słyszy się odpowiedz nie ma,po co,przecież brałeś,a na co to,do czego,ostatnio brałeś,nawet metrówkę trzeba pół roku wcześniej zamówić,bo przecież dziwne że się wyciera,już nie mówiąc o innych rzeczach........Ale najważniejsze są jajka i perfumy tego nigdy nie brakuje....pozdrawiam wszystkich kolegów

#25 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 20:51:59

Zdanie rozpoczynamy wielką literą. Nie stawiamy czterech kropek tylko tzw. trzykropek. Nie wiem jak smakują te jajka czy pachną perfumy ale wiem, że najwięcej jajek to twoi koledzy po fachu wykupują. Na hali pracuję kilka lat i nieraz widziałem jak wracali z magazynu z wytłoczkami. Chyba razem z oczami to sobie mózg naświetliłeś przy spawaniu.

#26 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 18:14:39

Kamera na kamerze.Totalny bigbrader.Omijajcie ta firme z daleka.

#27 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 10:54:02

Dlaczego przeszkadzają Ci kamery? Przychodzisz do pracy trochę wcześniej, pijesz kawę, pracujesz do śniadania. Po śniadaniu pracujesz do końca zmiany. To wszystko. I w czym kamery przeszkadzają? One podbierają Ci narzędzia albo rysunki chowają? No jak zobaczą, że do kibla wyjdziesz to głowy Ci nie urwą. No chyba, że kamery przeszkadzają w jawnym opier...niu się. Albo w chlaniu na umór

#28 ~Jontek~

~Jontek~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 05:24:09

Kamery są standardem w każdym szanującym się zakładzie pracy. Jeżeli nastąpi wypadek przy pracy, i będziesz poszkodowany, to wszystko pięknie widać na kamerze, i nie masz problemów z ubezpieczalnią.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych