Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

METPOL JEZIERZYCE

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 07:36:04

Dostałem propozycje pracy w METPOLU może ktoś mi coś napisze o tej firmie bo nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę .Pozdrawiam.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 07:04:31

Firma OK..Szefowie OK. płacą na czas tylko musisz się przygotować na spotkanie z dwoma czubami nijakim Mareczkiem K zwanym Generałem i Tomaszem L zwanym Sprężyną dno totalne zero szacunku dla ludzi i strzelanie z ucha ,ujma dla całej Firmy

#3 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 21:59:47

Ten generał to wielkie nieporozumienie w firmie ,nic nie potrafi ,gada na szefów i wypuszcza ludzi a potem wiadomo co z tym robi ,ale co wymagać od tego prostaka,won z nim .

#4 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 10:01:53

Generał Kielanowicz to zwykły alkoholik chlał na umór ,a teraz chodzi i wącha pracowników czy są po kielichu a po tym uprzejmie donosi do szefów,ot i cała prawda o tym nierobie.

#5 ~pogromca generała~

~pogromca generała~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 19:49:25

Generał to typowy trep ktory czuje się jakby nadal siedział w wojsku, nie szanuje pracowników , kiedyś sie zdziwi jak jeden ze zwolnionych przez tego penisa oklepie mu morde bo zdecydowanie na to zasługuje,potwierdzi to 95% ludzi z tej firmy, zwykly cham i prostak

#6 ~ostatni sprawiedliwy~

~ostatni sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 18:58:33

Praca w tej firmie nie jest zła ale przygotuj się na to że nie dorobisz się (poza garbem) niczego więcej. Jak w każdej firmie są szaraki i pupile. Szefostwo moim zdaniem powinno zaprowadzić porządek w swoich szeregach tak jak już koledzy wspominali pracuje tu człowiek, którego nie powinno być w Metpolu a i w ogóle na świecie. Marek K (generał) jest chamski, zgryźliwy, nerwowy poza tym nie zawaha się donieść na ciebie za byle co. Alkohol i wojsko strasznie skrzywiło mu psychikę a fakt że nie może sobie "łyknąć" powoduje, że stał się pod tym względem szczególnie wyczulony i tylko szuka by kogoś złapać. Reszta nadzoru jest ok lecz także niekiedy zapominają, że tak jak i pracownicy fizyczni są ludźmi i wszyscy zasługują na szacunek i wyrozumiałość. 

#7 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 19:40:03

Brawa dla Krzyśka za liścia  szkoda że tylko jeden liść przecież mamy jesień.

#8 ~Stefek~

~Stefek~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 14:43:48

Chciało by się zaśpiewać jeden to za mało sto pięćdziesiąt by się zdało przecież każdy w Firmie wie że Lewandowski Tomek  to gnida.

#9 ~Technolog~

~Technolog~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 19:44:18

Ogolnie firma Patologia. 
1. Pracownicy są równi i równiejsi. Jak wyczują alkohol to po premii z informacją na tablicy ogłoszeń,ale jak Żyd się napije to prezes po cichu do domu odwiezie aby pracownicy nie widzieli. 
2. Odnośnie wypłat - przez cały miesiąc wyszstko jest Ok. a przy wypłacie kombinowanie gdzie tu komu i na czym uciąć. Oszczywiscie wyszystko po cichu by dowiedzieć przy wypałacie zabrali pieniądze. 
3. Prezes - specjalista do spraw przymierzania zużytych rekawic
4. Generał SS i jego wierny pies Skurcz - jak dobrze zaszczeka (podpierdzieli) to w nagrodę może po godzinach zostać. Genarał natomiast to najwiernieszy pies szefa, na dodatek fałszywy bo za plecami gada na niego.

To dopiero początek.
Albo początek końca...

#10 ~ostatni sprawiedliwy~

~ostatni sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 15:24:02

Panowie zapomnieliście o jednym. Od niedawna w Metpolu pracuje jeszcze jeden którego można zaliczyć do "grupy specjalnej". Niejaki Tomala. Ten to dopiero sku... , chu..., cham i zaganiacz. Pastuch (bo tak został ochrzczony za słowa jakimi określił załogę a mianowicie BYDŁO) nie wiadomo za co dostaje pieniądze. Kiedyś szef nadmieniał że zatrudni człowieka, który będzie nad ludźmi stał z batem i to chyba jego funkcja. Na zebraniu przedstawił cztery liczby i musiał do tego użyć tablicy dobrze ze przy % nie pokazywał na torcie. Generał ma ludzi za nic ale ten to przynajmniej z Polskiego wojska a Tomala to Hitler wcielony tylko pedalskiego wąsika brakuje bo rączkami już macha.

#11 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 21:11:45

Panowie ale skoro tak wielu z Was narzeka to czemu jeszcze w Metpolu pracujecie? Proszę o szczere odpowiedzi. Pracuje tu jakiś czas jestem zwykłym pracownikiem. Nikt mnie nie chwali a opiernicz kilka razy dostałem. Potrawie to przyjąć na klate bo wiem, że mi się nalezalo. Mam za sobą kilka lat w innej firmie i mogę śmiało powiedzieć, że w porównaniu z innymi to pracownicy Metpolu nie mają wielkich powodów do narzekań. Wypłata jest na czas, to duży plus w dzisiejszych czasach. premię mam niewysoką ale cieszę się, że w ogóle jest. A jak komuś mało to niech zmieni robotę. Tak więc ponawiam pytanie, dlaczego jeszcze pracujecie w Metpolu skoro jest Wam tak źle?

#12 ~Terminator~

~Terminator~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 20:33:07

Dlaczego c***u pracują? Zastanów się, żyjemy w kraju gdzie z robota pi*** totalna,jak zwolnia się z tej gdzie przez kilka lub kilkanaście lat nazbierało sie tych parę zł podwyżki to pójdziesz robić za 1500? Skorcz ty dziwo generała! Chodzi o szacunek do pracownika, według ciebie można być czyimś śmiechem aby tylko była praca? W sumie to do ciebie pasuje lizodupie

#13 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 21:17:42

Chcesz szacunku? Uszanuj najpierw pracodawcę. Czego oczekujesz skoro o każdej porze dnia na każdej hali można spotkać dwóch czy trzech którzy się jawnie .......? Nie obrażaj mnie bo wcześniej normalnie i wydaje mi się, że grzecznie zapytałem. I nie jestem tym za kogo mnie uważasz. Zdziwiłbyś się niezmiernie gdybyś dowiedział się kim jestem. Zwykłym pracownikiem a nie jakimś lizodupem. Szefostwu podaję rękę i mówię dzień dobry, to wszystko. A Ty? Pewnie robisz to samo ale dodatkowo obsmarowujesz ich i kierownictwo na forum. Brawo! Szacunek jak widać się należy. Ale podsumowując, ludzie pracują bo w innym miejscu dostaliby mniejsze pieniądze, jak sam napisałeś jakieś podwyżki się zdarzają. Uszanuj to co masz i pokaż, że Ci zależy a na szacunek zasłużysz. Przepracuj uczciwie 8 godzin z przerwą na śniadanie chociaż jeden tydzień. Dasz radę?  I zastanawia mnie czy jesteś dojrzałym pracownikiem żyjącym w błędnym przeświadczeniu, że mu się wszystko należy czy jednym z tych młodych z dwuletnim stażem którzy jak to mówią mają .........

#14 ~Szkoda gadać~

~Szkoda gadać~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 10:47:29

Zdecydowanie pan wojskowy tak zwany GENERAŁ do zwolnienia kawał chama nic więcej.Także Krzysiu był jeden bierz drugiego!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 19:15:41

Jaki kierownik Dareczek tacy majstrowie.Panowie prezesi zastanówcie się co ci majstrowie robią w waszej firmie.

#16 ~Zdzichu z poczty~

~Zdzichu z poczty~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 16:33:10

Omijajcie firme metpol, bo to firma zlodziei i oszustow, ze jeszcze urzad skarbowy sie nimi nie zajal, naliczaja urlop z dwoch srednich bo sa dwie, jedna co idzie do zusu a druga co idzie poza zusem do kieszeni pracownika w ktora to sa wliczane soboty nieprawnie,, podwladni szefa owineli go sobie wokol palca i nim steruja jak pajacem, pozatym podwladni zas sa malo znajacy sie na produkcji, sa z polecenia znajomego,,, kamery sa wszedzie nawet w szatni pracownikow, jeszcze troche i beda w ubikacji,,,na zabranie premii pracownikowi czekaja na jego najmniejsze potkniecie, niby jest ale jej nie ma,,, zero szacunku przez szefa jak i jego poganiaczy!!!!

#17 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 07:21:49

Omijajcie firme metpol, bo to firma zlodziei i oszustow, ze jeszcze urzad skarbowy sie nimi nie zajal, naliczaja urlop z dwoch srednich bo sa dwie, jedna co idzie do zusu a druga co idzie poza zusem do kieszeni pracownika w ktora to sa wliczane soboty nieprawnie,, podwladni szefa owineli go sobie wokol palca i nim steruja jak pajacem, pozatym podwladni zas sa malo znajacy sie na produkcji, sa z polecenia znajomego,,, kamery sa wszedzie nawet w szatni pracownikow, jeszcze troche i beda w ubikacji,,,na zabranie premii pracownikowi czekaja na jego najmniejsze potkniecie, niby jest ale jej nie ma,,, zero szacunku przez szefa jak i jego poganiaczy!!!!

po co głąbie tam pracujesz spadaj z tamtąd

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2016 - 17:07:03

Mało tego robią przekręty z umowami dają ci tyle bruto na umowie a w rzeczywistości płacą ci inaczej.Niech wkońcu znajdzie sie jeden odważny i pójdzie z tym wszystkim tam gdzie trzeba.Oszuści jeszcze na dodatek zabierają ci z nadgodzin żeby wyrównać ci co do przelewu taki jaki powinien wyjsc wedlug twojej umowy.

#19 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 11:53:00

Żeby tam pracować, trzeba mieć swoje narzędzia pracy, bo szefowi jest szkoda. Poza tym szef twierdzi, że nie może już więcej płacić pracownikom, bo inni szefowie firm ze Słupska i okolic mają do niego żal. To jest ku..a żal! Hehehe Co za głąb, nie wierzę ;)

Dobrze, napiszcie panowie jeszcze więcej, wystosuję odpowiednie pismo do Gdańska lub Warszawy do Inspekcji Pracy. Wkońcu wezmę się za ten Słupsk

Z tego co wiem, pracownik wykonuje swoją pracę niezgodnie z przepisami BHP. Maszyny mogą powodować trwały uszczerbek na zdrowiu lub spowodować śmierć. 
Proszę o więcej informacji, bym miał co ująć w piśmie. Dziękuję.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 16:25:52

Słuchaj Franek.po pierwsze zatrudnili głąba kontrolera z Koszalina nijaki mijagi się zwie.Chłop ma pojecie o robocie podobno gdzieś na uniwerku robił, baran bo w metalu nie ma pojęcia, wszystko forsuje i mierzy w centymetrach{stolarz}Po drugie płaca w Metpolu to jest żenada, płacą podstawę + wyrównanie na czarno + nadgodziny tez na czarno.premia tzn jest bo trzeba ją zapierdzielić{niby podwyżka},a taki Skórcz zawsze ma ponad 100% a tylko układa blachy a pół dnia siedzi w swoim kącie{piesek  Generała},a pani Wiesia która nie potrafi wypłaty policzyć,nie daje żadnych odcinków ani wniosków urlopowych do podpisania.Ogólnie zakład patologia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych