Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mercedesem uszkodził pięć samochodów w Ustce [zdjęcia] :: zobacz komentowany artykuł

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 16:21:58

No to czarodzieju od siedmiu boleści teraz będziesz miał swoje sztuczki

wy.pie.rdalaj ustecki wieśniaku.

#22 ~Morse baj~

~Morse baj~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 16:42:43

Po co się na gościu wyżywać zastosować karę, za tę kolizję powinien zapłacić z własnej kieszeni i na drugi raz będzie jezdził normalnie a jak nie to na przepytanie z egzaminu ustnego do Roberta.

#23 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 17:45:01

"stających"? Kto Wam pisze te artykuły? Gimnazjaliści? Przecież średnio na tydzień wychwytuję jakieś kilkadziesiąt takich wpadek. No naprawdę kompletna żenada. I Wy ośmielacie się zwać portalem opiniotwórczym? Po prostu śmiech na sali.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 18:13:15

Glupi cwel z rybackiej. Jak juz mi odda kase za naprawe do sie spotkamy. A wiem gdzie mieszkasz ku*** i jak sie nazywasz.

ubezpieczyciel Ci odda,a nie on. On jedynie straci zniżki.

#25 ~Natalka~

~Natalka~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 20:27:59

Ludzie bez mozgu się tu wypowiadają widze, a takie teksty ze ktoś kogos złapie są trochę nie na miejscu. Każdemu może się zdarzyć jakaś kolizja, chłopak był trzezwy, a to ze wpadł w poślizg- każdego to może czeka. deb***e się tu wypowiadają i tyle, po co wam internet i telefony, zero kultury i zrozumienia. Najważniejsze jest ze nikomu nie stała się krzywda, a nie to ile kto zapłaci. Pozdrawiam was wszystkich środkowym paluszkiem:**

#26 ~Ustczanin~

~Ustczanin~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 21:49:06

Poszkodowanych czeka przeprawa przez mękę z ubezpieczycielem chyba, że przekażą ja do prowadzenia do firmy tj. PREMIUM ze Slupska. Podstawili mi auto zastępcze do Ustki, którym jeździłem jakos ponad miesiac i poprowadzili moja likwidację szkody za darmo. Polecam!

#27 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 07:12:58

Gowniarze jeżdżą i szpanuja bo rodzice kupili auto i chcą się pokazać na drodze że są najlepsi.Jestem kierowcą od 37 lat i widzę co dzieje się na drogach, kto daje prawo jazdy tym ludziom?Mogę stwierdzić że 85% kierujących nie wie do czego służa kierunkowskazy?
Często,gęsto widzę że włączanie kierunkowskazu jest wtedy gdy już jest na skręcie więc wtedy już jest niepotrzebny bo to ma być przynajmniej 50 m przed aby informować innego kierowcę jaki manewr ktoś ma robić dla bezpieczeństwa a nie po to bo ktoś sobie skręca. Bezmózgi naprawdę.

#28 ~Karyna~

~Karyna~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 09:40:07

Oceniasz innych a sama pewnie jeździsz jak głupia pi***, to kto komu kupił auto nie powinno Cię obchodzić, zajmij się swoim gratem i nie wypowiadaj się na takich portalach
Gowniarze jeżdżą i szpanuja bo rodzice kupili auto i chcą się pokazać na drodze że są najlepsi.Jestem kierowcą od 37 lat i widzę co dzieje się na drogach, kto daje prawo jazdy tym ludziom?Mogę stwierdzić że 85% kierujących nie wie do czego służa kierunkowskazy?
Często,gęsto widzę że włączanie kierunkowskazu jest wtedy gdy już jest na skręcie więc wtedy już jest niepotrzebny bo to ma być przynajmniej 50 m przed aby informować innego kierowcę jaki manewr ktoś ma robić dla bezpieczeństwa a nie po to bo ktoś sobie skręca. Bezmózgi naprawdę.

#29 ~Świadek~

~Świadek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 15:45:11

Czytam te śmieszne wypowiedź i nie wierzę. Każdy myśli że jest najlepszym kierowca bo prawko ma od 37 lat, gratuluję, ale niestety biorąc pod uwagę że prawo jazdy zostało zrobione w wieku około 21 roku życia za dwa lata powinni to prawo jazdy zabrać ze względu na wiek. Także moi drodzy życzę każdemu osłowi który wiesza psy na tym młodym chłopaku aby Was również spotkała taka sytuacja. Życzę każdemu z Was jak najczęstszych wypadków. Nikt nie jest idealny, nawet rajdowcą zdarzają się kolizje ciemnoty.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 15:56:17

chłopak był trzezwy, a to ze wpadł w poślizg- każdego to może czeka.

Następny deb***, czy sam "kierofca"?

Zapierdzielał jak głupi w terenie zabudowanym, w mieście, stracił panowanie nad bo doświadczenie za kółkiem ma zerowe i rozpierniczył 5 aut, dobrze że nie zabił nikogo. Jak kogoś zabije na pasach, to okolicznością łagodzącą będzie "no trzeźwy był"??? Gdyby myślał za kierownicą to by się nic nie stało, ale jest bezmyślny i niech teraz ponosi konsekwencje własnej głupoty.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 15:57:15

Czy osoba niewidoma może zdawać kurs na prawo jazdy?

Prędkość samochodu znacznie przekraczała tę, która jest dopuszczalna w tym miejscu.

#32 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 18:50:43

Śmieszna jest osoba, która pisała ten artykuł. Piękna pogoda o godzinie 22? Po deszczu? Wpadł w poślizg i tyle, po co drążyć temat? Tak samo wyzywanie go, proszę Was... Znam go osobiście i domyślam się, że po nim wasze groźby i wasze wyzwiska w jego stronę spływają :)
Gratulacje dla osoby piszącej ten artykuł, serio wielkie gratulacje, widać, że jest osobą, która nie odróżnia ‚pieknej’ pogody od ‚brzydkiej’. Śmiechu warte

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 19:16:39

Śmieszna jest osoba, która pisała ten artykuł. Piękna pogoda o godzinie 22? Po deszczu? Wpadł w poślizg i tyle, po co drążyć temat? Tak samo wyzywanie go, proszę Was... Znam go osobiście i domyślam się, że po nim wasze groźby i wasze wyzwiska w jego stronę spływają :)
Gratulacje dla osoby piszącej ten artykuł, serio wielkie gratulacje, widać, że jest osobą, która nie odróżnia ‚pieknej’ pogody od ‚brzydkiej’. Śmiechu warte

Jechał jak idiota, skończył jak idiota. Możliwe, że to po nim spływa - no bo to idiota. Śmiechu warte, no bo akurat nikogo nie zabił.
To oczywiste, po co drążyć temat.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 09:36:20

Powinni mu zabrać prawo jazdy, konic kropa. Jednego matoła na drodze mniej.

#35 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 22:48:04

ale masz przeje***e - nie u starych ale u jednego z właścicieli. Jak Cie odwiedzi a na pewno to zrobi to ci z dupy zrobi jesień średniowiecza.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 22:48:43

Czekam tyle czasu i nic, słabe groźby

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych