Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Medycyna estetyczna

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aska~

~Aska~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 10:13:41

Gdzie w Słupsku można polecić zabiegi estetyczne (botox ,kwas hialuronowy )?

#2 goro19

goro19

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 10:40:32

W Szczecinie polecam gabinet medycyny estetycznej Uni-Med. http://www.medycynae...ed.szczecin.pl/

W ofercie między innymi zabiegi estetyczne, takie jak: wspomniany botox, kwas hialuronowy i wiele więcej

#3 ~martad~

~martad~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 16:23:28

Ja powiem tylko tyle – leczyłam się ze swojej nadpotliwości w 3 miejscach w Radomiu i nie tylko, a pomogli mi dopiero w BeautySkin (beautyskin.com.pl). Polecam każdemu! Zabieg Mira Dry działa cuda i przy tym nie jest męczący, ani jakoś groźny dla pacjenta. Super!

#4 ~pindds~

~pindds~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 16:10:20

Na moje problemy ze skórą to poradziła dopiero doktor Sobczyk z Imeiaa. Wcześniej to albo mnie odsyłali, albo robili takie zabiegi, które tylko pogarszały sprawy tak naprawdę. Dopiero tutaj się spotkałam z całościowym, profesjonalnym i indywidualnym podejściem. Doktor nie robi zabiegów w ciemno, tylko jak chciała coś ustalić, to zlecała badania.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 15:42:56

Najtaniej /wliczając pociąg Słupsk-Warszawa/ jest u lekarza dermatologa i specjalisty medycyny estetycznej w OL-AN. Ceny o 40% niższe niż w Słupsku, a produkty te same. W Warszawie na Koszykowej.

#6 ~tamara~

~tamara~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 12:01:07

Mam przekonanie i zaufanie do specjalistów z Beauty Skin -beautyskin.com.pl. Jeśli chodzi o botox to wiedzą jak go zrobić (ten zabieg wykonuje tylko i wyłącznie doktor a nie kosmetolodzy!), żeby człowiek na twarzy wyglądał normalnie-naturalnie, a nie jak jakaś postać z kreskówki. Swoją drogą – nie wiem gdzie warszawscy celebryci chodzą na zabiegi, bo często efekty medycyny estetycznej są u nich wyjątkowo nieudane.

#7 emremoze

emremoze

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 11:32:03

Ja mogę polecić chyba najlepszą klinikę w dziedzinie medycyny estetycznej w Trójmieście, ze Słupska byłoby niedaleko. Ja akurat korzystałam z zabiegu lipolizy iniekcyjnej i jestem bardzo zadowolona z efektów http://sopockafabryk...yna-estetyczna/

#8 patryk222

patryk222

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 00:29:44

Wypowiem się jako mężczyzna, bo również korzystam z zabiegów medycyny estetycznej. Ostatnio używałem botoksu, bo miałem zmarszczki, które bardzo zmieniły moją twarz. Zabieg wykonałem w Krakowie w klinice SCM estetic, bo dopiero tam znalazłem specjalistę, który spełnił moje oczekiwania.

#9 ~Qamila65~

~Qamila65~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 14:54:43

Widzę, że wiele osób już to zrozumiało, że skoro medycyna estetyczna coś nam oferuje to trzeba z tego czerpać korzyści pełnymi garściami. :) Polecam drchecinski. pl, to specjaliści akurat z Warszawy, już nie raz byłam, bardzo podobają mi się ich usługi, więc polecam.

#10 ~gawia93~

~gawia93~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 04:36:34

Jeśli mowa już o medycynie estetycznej, to polecam tesoroclinic.pl. to chyba jeden z najlepszych gabinetów w jakim byłam. Usługi zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz dermatologii maja na naprawdę wysokim poziomie, polecam.

#11 ~anita62~

~anita62~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 19:57:02

Polecam -tesoroclinic.pl, bo według mnie to najlepsze miejsce na zabiegi z medycyny estetycznej w całym Wrocławiu. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam, warto zerknąć na stronę, tam więcej info.

#12 ~Alpaaka~

~Alpaaka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 09:49:14

A jakiej marki kwas hialuronowy mialyście aplikowany? Mi lekarz poleca wypełniacz marki Restylane. Bardzo zależy mi na tym, żeby był to produkt w 100% bezpieczny. Ten znajduje się w rejestrze FDA, wiec super. Ja chce wstrzyknąć kwas w podbródek. Jak długo utrzymywał się Wam efekt?

#13 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 23:00:01

W Słupsku jest profesjonalna klinika medycyny estetycznej dr Małgorzaty Lewickiej-Kisiel   mmKisiel na ulicy Kotarbińskiego oraz na Hubalczyków czy Leszczynowej - nowe osiedle Cascada koło szpitala

#14 ewarak

ewarak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2018 - 14:05:07

A jakiej marki kwas hialuronowy mialyście aplikowany? Mi lekarz poleca wypełniacz marki Restylane. Bardzo zależy mi na tym, żeby był to produkt w 100% bezpieczny. Ten znajduje się w rejestrze FDA, wiec super. Ja chce wstrzyknąć kwas w podbródek. Jak długo utrzymywał się Wam efekt?

Faktycznie Restyline jest jednym z najlepszych. Ja robilam sobie usta i juz ponad rok jak mi się trzymają. Ale niestety te zabiegi trzeba powtarzać bo preparat się wchłania. Zobaczymy ile u mnie się utrzyma podobno u kazdego inaczej... Jesli bedziesz chciała robić zabieg, koniecznie wybierz lekarza, zeby nie ryzykować. Ja robiłam w Gdańsku http://la-nika.pl/ u dr Zakrzewskiej i jestem bardzo zadowolona.

#15 ~jufyta~

~jufyta~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 13:39:51

Polecam Beauty Skin w kwestii laserów. Mają urządzenia różnego typu, dedykowane ciału i twarzy, włosom jaśniejszym i ciemniejszym, dopasowują tutaj metodę indywidualnie pod osobę. Fajne sympatyczne podejście można o wszystko podpytać, człowiek czuje się tutaj prawie tak komfortowo i intymnie jak w domu.

#16 ~jufyta~

~jufyta~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 13:40:08

Polecam Beauty Skin w kwestii laserów. Mają urządzenia różnego typu, dedykowane ciału i twarzy, włosom jaśniejszym i ciemniejszym, dopasowują tutaj metodę indywidualnie pod osobę. Fajne sympatyczne podejście można o wszystko podpytać, człowiek czuje się tutaj prawie tak komfortowo i intymnie jak w domu.

#17 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 14:50:04

a ja ze swojej strony polecam dr Żmudzińskiego ( przyjmuje w Szczecinie w Olimedica, doktor mi wyrownal asymetrie, doradzil, pozatym jest baradzo fajnym i cierpliwym człowiekiem który zna sie na swojej pracy, więc polecam z całego serca :)

#18 adaceg

adaceg

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 luty 2019 - 01:33:25

Ja rozważam wykonanie zabiegu laserem fotona 4d tzw. endolifting twarzy w klinice pod Poznaniem Mediclaser.pl gdzie jak się dowiedziałam mają sprawdzonych specjalistów i sprawdzone urządzenia. Przekonuje mnie w tym zabiegu przede wszystkim to, że jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny. Pobudza produkcję kolagenu, dzięki czemu dochodzi do wypełnienia bruzd bez stosowania wypełniaczy, tzw. "lifting bez skalpela". :)

Użytkownik adaceg edytował ten post 13 luty 2019 - 07:13:23

#19 Ikar

Ikar

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 15:39:06

Moja żona z okazji urodzin dostała ode mnie w prezencie zabiegi medycyny estetycznej. Jest bardzo zadowolona z efektów! Ja również:) możemy polecić https://pielegnacjaurody.pl/

Z pewnością żona jeszcze skorzysta z ich usług.

#20 ~KarolinaKruk~

~KarolinaKruk~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:17:51

ja polecam zabiegi wykonywać w sprawdzonych klinikach, ja z koleżanką chodzimy na endermologie do MED Estetyki w Lublinie i jesteśmy zadowolone

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych