Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MEDIA MARKT SŁUPSK

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~AAA~

~AAA~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 16:37

Jakie macie opinie o sklepie? asortyment, obsługa? Co Wam się podoba a co nie?

dzięki za info.

#2 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4742 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 16:58

w porównaniu z innymi sklepami Media&Markt, to w Słupsku jest gorzej niż licho. słabe doradztwo, mała znajomość spraw technicznych. czasem można podejść coś obejrzeć, ale zakupy i tak robi się poprzez internet - dlaczego? wiadomo, kwestia ceny. nawet w przypadku okazji cenowych, np. "bez VAT", ceny w sklepach internetowych są zdecydowanie niższe, niż promocyjne w M&M.

11. Nie kłam.

#3 zakładka

zakładka

Pełna nadziei na lepsze jutro ...

• PipPipPipPip
  • 4474 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 16:59

A gdzie tam. W moim mieście, tu gdzie mieszkam, sklepy Media&Markt też niczym ciekawym nie przyciągają. Naprawdę. Jest tak samo jak w innych miastach co mogłam naocznie obejrzeć. Co ciekawe, w moim mieście ceny są w M&M większe, niż gdzie indziej. No ale wiadomo, wszystko u mnie jest niestety droższe z wiadomych powodów.

Użytkownik zakładka edytował ten post 27 czerwiec 2013 - 17:00

Czasem Anioły zamiast skrzydeł mają łapy.

Gdzieś na pograniczu tam, gdzie tęsknota łączy się z przeznaczeniem, w jedności ze swym sercem rodzi się strach przed zagubieniem. 

#4 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:37

gdzie ceny to porażka można wejść obejrzeć sprzęt i jechać do neonetu albo mixelectronics kupić dużo taniej

#5 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 13:18

Media Markt sili się na różne promocje, teraz jest gazetka z wyprzedażą - www.promocyjnegazetki.pl/gazetka/15/Media-Markt ale ogólnie ceny nie powalają, taniej można kupić w necie

#6 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 16:29

Zrobiłem dzisiaj zakupy w Mediamarkt, zanim kupilem przeszukałem internet i sklepy w Słupsku, (Neonet na poznańskiej i Media expert) i okazało sie że w Mediamarkt jest taniej, nie dużo taniej ale zawsze zostaje parę złociszy na następne zakupy.

#7 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 22:35

Zrobiłem dzisiaj zakupy w Mediamarkt, zanim kupilem przeszukałem internet i sklepy w Słupsku, (Neonet na poznańskiej i Media expert) i okazało sie że w Mediamarkt jest taniej, nie dużo taniej ale zawsze zostaje parę złociszy na następne zakupy.

a ja po porównaniu kupilem w mix elektronix w sumie na wydanych ok5000 zł taniej o 500 do MM i 700-800 do pozostałych
.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 10:55

To wszystko po prostu zależy od tego co w danej chwili chcecie kupić, trzeba wszystko zawsze sprawdzić (tzn. poziom cen), wg. mnie nie ma sklepów oferujących zawsze najniższe ceny

#9 ~kto zrobi porzadek z cpn?~

~kto zrobi porzadek z cpn?~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 22:41

No i stało się - omijam jak zarazę CPN-y na wsiach, a szczególnie ten w D.K. Ale w końcu raz byłem zmuszony i kupiłem tam benzynę. Do Słupska dojechałem ale od razu do kolegi który zajmuje się mechaniką. Diagnoza jednoznaczna - paliwo ochrzczone, dla silnika zabójstwo i morderstwo w biały dzień. Stwierdziłem, że chyba pojadę i normalnie dziada zliściuję przy ludziach i zrobię awanturę. Po namyśle jednak, apeluję niech dopiszą się podobnie "przewiezieni" przez niego tak jak ja, bo to chyba kwalifikuje się już na zawiadomienie do prokuratury (tym bardziej że już placił mandaty za chrzczenie paliwa, bo był złapany przynajmniej raz i płacił kilkaset zł).
Wkoło tego cpn-u syf kiła mogiła i malaria, brud, walają się śmieci po całej "zagrodzie", szambo wybija codziennie i płynie aż po ulicy, smród syf i zgroza - przy samej szkole podstawowej, w miejscu gdzie powinien być np.plac zabaw dla dzieci.
Ciekawe co na to nasze lokalne władze - kolejny "babol" i to w centrum miejscowości. O ile pamiętam, wedle zapowiedzi - cpn miał być podobno ulokowany na wylocie drogi do Słupska, no i - nikt nie przypuszczał że będzie odchodziło przywożenie czegoś w beczkach i dolewanie do paliwa.
Może nasze władze, rzutem na taśmę przed następnymi wyborami raczyłyby zrobić z tym jakiś porządek? Przynajmniej zacząć tam nasyłać ustawowo kontrole co kilka dni, i oczywiście - Sanepid, żeby obejrzał syf, malarię brud i smród wkoło tego przybytku. Na pewno mandat za to będzie solidny.

#10 m0drzew

m0drzew

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 06:04

No i stało się - omijam jak zarazę CPN-y na wsiach, a szczególnie ten w D.K. Ale w końcu raz byłem zmuszony i kupiłem tam benzynę. Do Słupska dojechałem ale od razu do kolegi który zajmuje się mechaniką. Diagnoza jednoznaczna - paliwo ochrzczone, dla silnika zabójstwo i morderstwo w biały dzień. Stwierdziłem, że chyba pojadę i normalnie dziada zliściuję przy ludziach i zrobię awanturę. Po namyśle jednak, apeluję niech dopiszą się podobnie "przewiezieni" przez niego tak jak ja, bo to chyba kwalifikuje się już na zawiadomienie do prokuratury (tym bardziej że już placił mandaty za chrzczenie paliwa, bo był złapany przynajmniej raz i płacił kilkaset zł).
Wkoło tego cpn-u syf kiła mogiła i malaria, brud, walają się śmieci po całej "zagrodzie", szambo wybija codziennie i płynie aż po ulicy, smród syf i zgroza - przy samej szkole podstawowej, w miejscu gdzie powinien być np.plac zabaw dla dzieci.
Ciekawe co na to nasze lokalne władze - kolejny "babol" i to w centrum miejscowości. O ile pamiętam, wedle zapowiedzi - cpn miał być podobno ulokowany na wylocie drogi do Słupska, no i - nikt nie przypuszczał że będzie odchodziło przywożenie czegoś w beczkach i dolewanie do paliwa.
Może nasze władze, rzutem na taśmę przed następnymi wyborami raczyłyby zrobić z tym jakiś porządek? Przynajmniej zacząć tam nasyłać ustawowo kontrole co kilka dni, i oczywiście - Sanepid, żeby obejrzał syf, malarię brud i smród wkoło tego przybytku. Na pewno mandat za to będzie solidny.

mi nie udało się tam zatankować (może i na szczęście :) ) na dystrybutorach założone były kłódki, a w środku gość powiedział, że za 5 minut zamyka i już kasę wyłączył ...

#11 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 19:38

a ja po porównaniu kupilem w mix elektronix w sumie na wydanych ok5000 zł taniej o 500 do MM i 700-800 do pozostałych
.

nie wiem czy nie przeplaciles, trzeba bylo jednak spytac w MM, jak kupowalem lodowke, to w euro byla tansza o 50zl ale mieli z ekspozycji, powiedzialem o cenie z euro w MM i mi sprzedali po cenie z euro.

#12 ~axas~

~axas~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 14:19

nie wiem czy nie przeplaciles, trzeba bylo jednak spytac w MM, jak kupowalem lodowke, to w euro byla tansza o 50zl ale mieli z ekspozycji, powiedzialem o cenie z euro w MM i mi sprzedali po cenie z

w ogóle jak chcecie kupować troszeczkę więcej warto ponegocjować i popytać o cenę, czasami można coś zbić

#13 ~Kongo~

~Kongo~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 20:09

w ogóle jak chcecie kupować troszeczkę więcej warto ponegocjować i popytać o cenę, czasami można coś zbić

mają coś takiego, że jak u konkurencji jest taniej to oni dadzą tą samą cenę a nawet o pare złotych mniej; konkurencyjni są, warto rozmawiać z kierownikiem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych