Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mechanik Słupsk

431 odpowiedzi w tym temacie

#41 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 14:56:13

Nie wiesz ile tam taka impreza kosztuje ?

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 16:53:26

Gdzie robią dobrze geometrie zawieszenia ?

w kobylnicy przy Głównej na garażu pisze auto diagnostyka i facet robi tam dobrze i tanio

#43 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:43:46

W garażu to na pewno dobrze ;)

#44 ~carfan~

~carfan~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:47:58

Geometrie w Slupsku to tylko Oponex. Mam Bmw E60 gdzie robi sie przod i tyl i katy pochylenia. Wczesniej kilka razy ustawialem w innych miejscach ale zawsze cos bylo nie tak, darlo opony. Na stacji diagnostycznej polecili Oponex i ze cyfrowo ustawiaja, od kiedy ustawilem a to jakies 9 miesiecy mam spokoj i zadnych problemow.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:57:42

Doświadczenie, bo ładnych parę lat na rynku i sprzęt najlepszy w Słupsku ma na Szczecińskiej Oponeks. Lubię profesjonalizm i zawsze tam jeździmy nawet na wymiany opon. Jakoś nie lubię jak małolaty uczą się na mojej furze, wolę jechać do doświadczonych speców.

jesteście cienkie bolki, uczycie się ustawiać geometrie dopiero tak więc nie dodawajcie sobie wpisów ,,audi A8 ...bmw e60" żałośni jesteście i tyle. Kasujecie duzo za wymianę opon , obsługa z łapanki macie. Powodzenia w dobrym samopoczuciu.Wode i lustro macie w zakładzie u siebie?jeśli tak to nie potraficie używać

#46 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 22:14:35

a w domaszu ktoś robił geometrie ?

#47 ~carfan~

~carfan~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 23:21:01

jesteście cienkie bolki, uczycie się ustawiać geometrie dopiero tak więc nie dodawajcie sobie wpisów ,,audi A8 ...bmw e60" żałośni jesteście i tyle. Kasujecie duzo za wymianę opon , obsługa z łapanki macie. Powodzenia w dobrym samopoczuciu.Wode i lustro macie w zakładzie u siebie?jeśli tak to nie potraficie używać

Hehe konkurencja nie radzi sobie z tym ze oponex ma najlepszy warsztat. Za wymiane opon kasuja tak samo jak reszta wulkanizacji w Slupsku. Jestem ich klientem i zdanie podtrzymuje ze geometria jest ok.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 07:19:28

Nie jestem ani pracownikiem ani szefem oponexu. Mam za to A8. A widać ktoś nie może się pogodzić z tym, że o oponeksie dobrze piszą. Zazdrościsz Zbysiu z Kobylnicy? Twój podwyższony garaż niech się schowa. Oponeks jest więcej lat na rynku niż ma twój chłopiec. A co za tym idzie mają doświadczenie.
I jeszcze jedno: jeszcze nikt podnośnikiem, ani komputerem samochodu nie naprawił. To CZŁOWIEK naprawia przy użyciu narzędzi.
Samo kupienie sobie garnków nie zrobi z nikogo Geslerowej:)

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 07:21:21

Nie wiesz ile tam taka impreza kosztuje ?

Wystarczy zadzwonić i powiedzieć co chcesz.

#50 ~klient auto diagnostyki~

~klient auto diagnostyki~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 13:16:53

Nie jestem ani pracownikiem ani szefem oponexu. Mam za to A8. A widać ktoś nie może się pogodzić z tym, że o oponeksie dobrze piszą. Zazdrościsz Zbysiu z Kobylnicy? Twój podwyższony garaż niech się schowa. Oponeks jest więcej lat na rynku niż ma twój chłopiec. A co za tym idzie mają doświadczenie.
I jeszcze jedno: jeszcze nikt podnośnikiem, ani komputerem samochodu nie naprawił. To CZŁOWIEK naprawia przy użyciu narzędzi.
Samo kupienie sobie garnków nie zrobi z nikogo Geslerowej:)

Może dobrze robią w oponexie ale w Kobylnicy starszy facet robi od zawsze i robi bardzo dobrze i do tego tanio a ma garaż przy ulicy Głównej jadąc od Słupska ulicą Poznańską po lewe stronie przed Urzędem Gminy. Zwykły garaż i nie jest podwyższony a na drzwiach jest reklama auto diagnostyka. To forum dla normalnych ludzi dla klientów a nie dla osób zainteresowanych czyli właścicieli zakładów, którzy tutaj robią sobie reklamę i przy tym innych krytykują. Oponex zapewne też dobra i duża firma to kogo boli, że ludzie tu o nich piszą dobrze. Dziadek w Kobylnicy ma duże doświadczenie i też robi dobrze.

#51 ~Piterr~

~Piterr~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 16:35:01

Geometrie w Slupsku to tylko Oponex. Mam Bmw E60 gdzie robi sie przod i tyl i katy pochylenia. Wczesniej kilka razy ustawialem w innych miejscach ale zawsze cos bylo nie tak, darlo opony. Na stacji diagnostycznej polecili Oponex i ze cyfrowo ustawiaja, od kiedy ustawilem a to jakies 9 miesiecy mam spokoj i zadnych problemow.

to prawda w slupsku z tego co sam sie najezdzilem to kąty pochylenia kół robi tylko oponex.
Uwazam ze najlepszych mechaników ma oponex i bosch serwis.

#52 ~Mercedes S~

~Mercedes S~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 17:53:14

Ta oponeks hahaha w kobylnicy na głównej robią najlepiej.Gość ma pojęcie o tym co robi,a nie ktoś coś próbuje ustawić . Macie widze braki w klientach bo sie stracznie reklamujecie. Róbcie dobrą robote i klient sam przyjdzie. Jak partolicie to piszcie sami sobie opinie. Jakim trzeba być deklam i pisać sam na swój powiększony garaż i chwalić się jacy jesteście naj naj naj. Ogólnie jesteście drodzy i niczym nie zaskakujecie oprócz wpisów na forum.

#53 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 17:55:16

Pięć ostatnich wpisów od Janka i Grzegorza jest z tego samego IP. W jakim celu trolujesz?

mode kim jesteś bo to brzmi jak moderator tej strony co piszesz za idiotyzmy, dwa ostatnie wpisy są moje jestem Grzegorz, kim ty jesteś d.... , co robisz na tym forum ? po co tutaj tyle krytyki różnych firm, Oponex to dobra firma i od lat handluje oponami i ma bardzo dużo klientów jak boli to ciebie mode to otwórz sobie taką firmę ale jesteś za cienki na takie ruchy, mają bardzo dobry sprzęt i robią dobrze, ludzie nie czytajcie tutaj tych bzdetów pytajcie znajomych gdzie robią dobrze samochody i tam naprawiajcie swoje autka

#54 ~------------~

~------------~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 18:25:34

Fajne forum, temat mechaniki słupsk przerodził się w ostrą wymianę zdań a ja mam pytanie:
GDZIE DOBRZE NAPRAWIAJĄ PRALKI PRALKI LODÓWKI gdzie dobrze strzyżą wąsy
Pozdrawiam motoryzację a witam AGD i fryzjerów, pytanie drugie:
CZY W JANTARZE JEST DOBRA DYSKOTEKA i gdzie w mieście jest dobry klub nocny co ma fajne dziewczynki
Pozdrawiam Kluby Rozrywkowe i sutererów

Może ktoś mi przypadkowo odpowie na te pytania bo nie wiem co tutaj robię.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 19:04:01

Fajne forum, temat mechaniki słupsk przerodził się w ostrą wymianę zdań a ja mam pytanie:
GDZIE DOBRZE NAPRAWIAJĄ PRALKI PRALKI LODÓWKI gdzie dobrze strzyżą wąsy
Pozdrawiam motoryzację a witam AGD i fryzjerów, pytanie drugie:
CZY W JANTARZE JEST DOBRA DYSKOTEKA i gdzie w mieście jest dobry klub nocny co ma fajne dziewczynki
Pozdrawiam Kluby Rozrywkowe i sutererów

Może ktoś mi przypadkowo odpowie na te pytania bo nie wiem co tutaj robię.

Prawda to forum jest dla każdego-disco w jantarze super i mnóstwo fajnych młodych laseczek, polecam, trochę mały klub ale kultura duża i dalej dodam, że klub nocny w mieście nie jest potrzebny bo tutaj full fajnych dziewczyn i łatwo coś wyrwać, lecą na dobre fury a wiedzą kto je posiada, poczta pantoflowa działa ( mam auto z 2009 roku i nie ma problemu z braniem-to coś w temacie tego forum-auto)

AGD to nie wiem ale dobre fryzjerki-męskie są koło Lidla

Zabawa to jest to. Lubię zabawę i młode śliczne laseczki. Tutaj ponure forum jedni drugich oczerniają a przecież fora to wymiana informacji prawdziwych i ja piszę prawdę i zapraszam na disco do klubu kosmos, cieniaki dostaną po ryju a dobra gwardia bawi się przednio. link do strony klubu http://www.kosmosklu.../kontakt-slupsk

#56 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 23:28:44

Ta oponeks hahaha w kobylnicy na głównej robią najlepiej.Gość ma pojęcie o tym co robi,a nie ktoś coś próbuje ustawić . Macie widze braki w klientach bo sie stracznie reklamujecie. Róbcie dobrą robote i klient sam przyjdzie. Jak partolicie to piszcie sami sobie opinie. Jakim trzeba być deklam i pisać sam na swój powiększony garaż i chwalić się jacy jesteście naj naj naj. Ogólnie jesteście drodzy i niczym nie zaskakujecie oprócz wpisów na forum.

Tak czytam tu niektore wpisy i zal mi was ludzie. Bylem na wymianie klockow w oponexie i raczej na brak klientow nie narzekaja zeby sie reklamowac na forum. Gdyby chcieli reklamy to stac ich na te reklamy.
Nie robcie antyreklamy tylko wezcie sie do roboty.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 12:43:38

Prawda do roboty

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 12:44:54

Prawda do roboty bo to forum a nie listy krytyki lub pochwalne

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 13:38:25

Prawda do roboty bo to forum a nie listy krytyki lub pochwalne

A do czego służy te forum jak nie do wymiany doświadczeń? Dlatego logicznym jest, że będą tu wpisy chwalące mechaników, jak i słowa niezbyt pochlebne.
Chyba od niedawna masz komputer z internetem, bo widać nie masz rozeznania w temacie forów.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 16:07:30

Bosch Serwis na Witosa w Kobylnicy to najlepszy warsztat w okolicy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych