Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mechanik Słupsk

428 odpowiedzi w tym temacie

#421 ~Arkadiusz0-8~

~Arkadiusz0-8~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:45:14

Polecam wam przedzwonić do firmy Dacpol  ;) Na pewno coś podpowiedzą i wycenią 

#422 ~23523~

~23523~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:08:24

Zgadzam się jeżeli chodzi o dacpol, świetny serwis maszyn energoelektronicznych

#423 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 19:01:50

W Słupsku pełno druciarzy. W Kobylnicy dużo lepiej pod względem mechaników.

#424 Michauu

Michauu

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:43:34

Polecam wam przedzwonić do firmy Dacpol  ;) Na pewno coś podpowiedzą i wycenią 

kurczę czytam i albo google zgłupiał albo.. ja czegos nie czaje... autoserwis dacpol jest w.. warszawie [?!]

ktos zna jakis dobry serwis samochodowy, dokladniej mówiąc w uwaga... w Slupsku ? :P

[idealnie prawa strona rzeki.. - os akademickie] jedyny jaki widziałem to inter-team.. ale chyba sa za dobrzy bo taka kolejka, ze mnie by wzieli na pazdziernik zapisali chyba... -.-

a moja bmka zaczela kangurowac [fajny efekt - na youtube polecam zobaczyc] ale w srodku... troche wkur....denerwuje :P

#425 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 08:57:01

kurczę czytam i albo google zgłupiał albo.. ja czegos nie czaje... autoserwis dacpol jest w.. warszawie [?!]

ktos zna jakis dobry serwis samochodowy, dokladniej mówiąc w uwaga... w Slupsku ? :P

[idealnie prawa strona rzeki.. - os akademickie] jedyny jaki widziałem to inter-team.. ale chyba sa za dobrzy bo taka kolejka, ze mnie by wzieli na pazdziernik zapisali chyba... -.-

a moja bmka zaczela kangurowac [fajny efekt - na youtube polecam zobaczyc] ale w srodku... troche wkur....denerwuje :P

NIE POLECAM: warsztat obok stacji diagnostycznej na Kaszubskiej - żenujący poziom obługi!

#426 reser

reser

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 14:01:14

Warto najpierw przejrzeć internet w tej sprawie. W taki sposób najszybciej się czegoś dowiesz.

#427 Michauu

Michauu

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:17:20

Warto najpierw przejrzeć internet w tej sprawie. W taki sposób najszybciej się czegoś dowiesz.

dowiem sie gdzie sa stacje.. ale nie dowiem sie jakie sa - poza tym ze jedni wydaja kupe kasy na wyglad strony a inni mase inwestuja w pseudo zadowolonych klientow.. jednak jestem jeszcze z epoki rozmow/ gzie ludzie lubili sie dzielic wiedza ... np na forum - dlatego to pytanie padlo na... forum :)

#428 Olivvia2

Olivvia2

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 04 maj 2019 - 11:13:23

Same pozytywne opinie w sieci są na ten temat. Chyba skorzystam z takiej okazji. 

#429 Klasyk

Klasyk

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 07:42:08

Nie ma jednego mechanika, który dobrze zna się na wszystkim. Np skąd wiadomo, jakie wady ma zawieszenie? Bo coś puka? A może to urwany wieszak tłumika. Bo ściąga z drogi? A może to dziadowskie, kupione okazyjnie opony?

Nigdy nie zawiedli mnie Kucharscy w Kobylnicy. Zakład z tradycjami którym pracuje już 3 pokolenie mechaników. Proste naprawy robię blisko domu u Jurczuka na Racławickiej. Zawieszenia, zbieżność i geometrię robię w Tomcarze przy Portowej http://tomcar.net.pl/ Tam po raz pierwszy dowiedziałem się, że do ustawienia geometrii w Mercedesie potrzebny jest dodatkowy przyrząd. Dopiero odczyt z niego wprowadzony do komputera, pozwala na prawidłowe ustawienie. Pytajcie innych ustawiaczy o inklinometr. Zobaczycie ich miny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych