Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mechanik Słupsk

430 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~seby~

~seby~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:23:07

Cześć
Szukam namiarów na dobrego mechanika w Słupsku.
Auto francuskie.
Nie szukam byle kogo najtańszego,szukam mechanika,który zdiagnozuje usterkę,wymieni to co potrzeba i nie skasuje kwoty z nieba.

Podacie namiary?
Dzięki.
Pozdrawiam

#2 ~tga~

~tga~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:32:25

sam mam francuza, wiec moze napisz model, silniczek rocznik itp.. i objawy. moze cos wymyslimy.
"specjalistą" od francuzów jest daniło ponoć. ponoć, bo nie korzystałem nigdy z jego usług, wolę troszke samemu zrobic, to co oczywiście możliwe.

#3 ~byly klijent~

~byly klijent~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 19:36:40

daniło to kowal :) a nie mechanik:)

#4 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 19:39:16

moja rada taka, zalezy co tam za usterki masz, ale jak nowe auto (po 2006) roku to jedz pod komputer sie podlacz do jakiegos mechanika, bedzie wiadome, tylko omijaj szendraka na kopernika :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 22:11:01

Sam pogrzeb i poszukaj . Nie polecam gościa z kobylnicy na wylocie na miastko po prawej stronie on ponoć szpec od renoo co robi po nocy fury. Byłem u niego z moją renią, tak mi zrobił,że jak pojechałem na gwarancje to mnie wyśmiał bo on niby tego nie robił, teraz nie ma czasu i wogóle może coś pomyliła ale on nie wie bo musiałby luknąć ale teraz to nie a kiedy??? nie wiem - skrócony dialog . On może diagnozować usterki łańcuchów w rowarach a nie samochody .Szkoda,że rachunku mi nie dał w sumie nie wziołem albo on nie daje

#6 ~shot~

~shot~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 05:07:06

kucharski w kobylnicy .. bosch na witosa.. wielu jest dobrych. nie tanich, ale dobrych.

#7 ~g.t.~

~g.t.~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 08:11:53

Mogę się założyć, że temat zaczął gościu z Kobylnicy i zaraz zacznie wychwalać swoją firmę. Robił to już na kilku forach: niby pytanie o dobrego mechanika, elektromechanika, a zaraz potem 30 wpisów o swojej firmie. Oczywiście, że najlepsza, najtańsza, najlepszy sprzęt, najczyściej i w ogóle naj naj :)Taki komiczny sposób reklamy.

ps. Pozdrawiamy Cibie Zbyszku :)

#8 ~seby~

~seby~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 09:18:17

Nie,nie mam nić wspólnego z mechanikami.
Znajomy mi podpowiedział o jakimś gościu z bomi a drugi z Koszalińskiej.
Znacie?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 22:02:58

Nie,nie mam nić wspólnego z mechanikami.
Znajomy mi podpowiedział o jakimś gościu z bomi a drugi z Koszalińskiej.
Znacie?

Z bomi to pierwsze słysze a z koszalińskiej coś i grzebali,szału nie ma ale chodzi . Polecam rybe ze slonecznej drogi ale daje rade z elektroniką. Ktoś wspominał o gościu z kobylnicy tym na wylocie na miastko po prawej NIE JECHAĆ do niego, fachowiec od wyciągania kasy z kieszeni

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 08:32:19

Z bomi to pierwsze słysze a z koszalińskiej coś i grzebali,szału nie ma ale chodzi . Polecam rybe ze slonecznej drogi ale daje rade z elektroniką. Ktoś wspominał o gościu z kobylnicy tym na wylocie na miastko po prawej NIE JECHAĆ do niego, fachowiec od wyciągania kasy z kieszeni

ten przy krzyżu to dopiero masakra. z dotacji unijnych sprzęt kupił, ale głowy do robienia samochodów nie dawali w gratisie :)
o fachowcu z Bomi nic nie słyszałem

#11 ~seby~

~seby~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 10:32:57

gdzieś koło Bomi jest albo był.

#12 ~świadek naoczny przekrętu~

~świadek naoczny przekrętu~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 15:23:26

a wiecie, że jest jeden taki samozwańczy mechanik (były taksówkarz) co przyjmuje samochody, a potem rozwozi je po okolicznych mechanikach i elektromechanikach. sam nie umie ich naprawiać ani diagnozować mimo iż kupił trochę sprzętu za kasę z urzędu pracy i jakieś 2-3 lata temu postawił warsztat. tak więc jadąc do niego płacicie podwójnie, bo i jemu(można rzec pośrednikowi) oraz warsztatowi, który naprawił samochód. Fajnie, nie :)

#13 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:54:40

kucharski w kobylnicy .. bosch na witosa.. wielu jest dobrych. nie tanich, ale dobrych.

Bosch na Witosa jest ok - jedyny minus to cena ale jak ktoś stawia na jakość to tylko tam. Czasem nie warto oszczędzić kilkadziesiąt zł bo potem i tak je trzeba będzie wydać na poprawki :D

Użytkownik Hackney edytował ten post 26 styczeń 2013 - 20:55:22

#14 ~bmki~

~bmki~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 22:53:38

też uważam, że tylko na Witosa auto technika i autoelektroink ryba. dwa najlepsze warsztaty w słupsku. faceci od lat prowadzą firmy, inwestują w sprzęt i szkolenia. części wkładają dobre, nowe. dla mnie tylko oni się liczą. na witosa robię mechanikę, a u ryby na słonecznej elektonikę. innym nie daję dotknąć swojego auta, ani swojej dziewczyny. mamy bmw i nigdy nie byloproblemów. super goście.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 00:06:04

też uważam, że tylko na Witosa auto technika i autoelektroink ryba. dwa najlepsze warsztaty w słupsku. faceci od lat prowadzą firmy, inwestują w sprzęt i szkolenia. części wkładają dobre, nowe. dla mnie tylko oni się liczą. na witosa robię mechanikę, a u ryby na słonecznej elektonikę. innym nie daję dotknąć swojego auta, ani swojej dziewczyny. mamy bmw i nigdy nie byloproblemów. super goście.

to ja mam odmienne zdanie. Jak rybe cenie za elektronike tak tych z witosa nie toleruje bo mnie okantowali na częściach. Zapłaciłem za wymiane części a po roku okazało się,że zamiast części boscha mam wstawione jeszcze oryginały z fabryki zupełnie innej marki cechowane . Faktury miałem na boscha, mogłem pójść z tym do sądu,ale za 300pln nie ma sensu się drapać

#16 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 04 luty 2013 - 16:03:47

Co sądzicie i pit stop na Konarskiego (chyba) ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi ? Jak z cenami, obsługą itp. ?

Użytkownik Hackney edytował ten post 04 luty 2013 - 16:04:25

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 23:44:06

Ten w kobylnicy mechanikę robi dobrze kupę lat i chyba tak dużego warsztatu nie postawił za środki unijne, widzę krytyke ktoś go nie lubi, zobacz jego stronę ma dobry warsztat i dobrze naprawia. Ktoś sobie tutaj robi reklamę i innych oczernia, poczytaj i przemyśl zanim ocenisz a najlepiej to sam pojeździj po warsztatach i zapewne znajdziesz kogoś odpowiedniego. W Słupsku jest dużo dobrych mechaników i ciągle powstają nawe zakłady z bardzo dobrym wyposażeniem, ludzie mają kasę i inwestują w swoje warsztat i szkolą się, dostęp do wiedzy jest dziś powszechny.Na Ustkę za wiaduktem powstają nawe firmy może tam sprawdź teraz każdy warsztat ma komputer i wszędzie robią prawie wszystko.

#18 ~Warsztat~

~Warsztat~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 11:06:45

Mogę się założyć, że temat zaczął gościu z Kobylnicy i zaraz zacznie wychwalać swoją firmę. Robił to już na kilku forach: niby pytanie o dobrego mechanika, elektromechanika, a zaraz potem 30 wpisów o swojej firmie. Oczywiście, że najlepsza, najtańsza, najlepszy sprzęt, najczyściej i w ogóle naj naj :)Taki komiczny sposób reklamy.

ps. Pozdrawiamy Cibie Zbyszku :)

Witam 4Moto.pl, ktoś usilnie robi anty reklamę dla Kobylnicy, czytelniku przejdź na forum forda podaję link: http://forum.fordclu...ead.php?t=60241
przeczytaj wpis - Magdalena bmw z listopada 2012 roku, ten wpis jest pochwałą dla 4Moto.pl i jednocześnie negatywem dla Pawła z Kobylnicy a faktycznym jego autorem jest Arnold i pierwotnie zastał wpisany 20 marca 2012 roku w formie opinii dla innej firmy w serwisie dobrymechanik.net, przeczytaj ten wpis, podaję link:
http://dobrymechanik...-poglod/page:4/
Ktoś robi sobie reklamę a innym anty-reklamę i na wielu forach oczernia Auto Naprawę GT.
Spokojnie to przemyśl i sam oceń.

#19 ~warsztat~

~warsztat~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 11:12:53

Sam pogrzeb i poszukaj . Nie polecam gościa z kobylnicy na wylocie na miastko po prawej stronie on ponoć szpec od renoo co robi po nocy fury. Byłem u niego z moją renią, tak mi zrobił,że jak pojechałem na gwarancje to mnie wyśmiał bo on niby tego nie robił, teraz nie ma czasu i wogóle może coś pomyliła ale on nie wie bo musiałby luknąć ale teraz to nie a kiedy??? nie wiem - skrócony dialog . On może diagnozować usterki łańcuchów w rowarach a nie samochody .Szkoda,że rachunku mi nie dał w sumie nie wziołem albo on nie daje

Witam 4Moto.pl, ktoś usilnie robi anty reklamę dla Kobylnicy, czytelniku przejdź na forum forda podaję link: http://forum.fordclu...ead.php?t=60241
przeczytaj wpis - Magdalena bmw z listopada 2012 roku, ten wpis jest pochwałą dla 4Moto.pl i jednocześnie negatywem dla Pawła z Kobylnicy a faktycznym jego autorem jest Arnold i pierwotnie zastał wpisany 20 marca 2012 roku w formie opinii dla innej firmy w serwisie dobrymechanik.net, przeczytaj ten wpis, podaję link:
http://dobrymechanik...-poglod/page:4/
Ktoś robi sobie reklamę a innym anty-reklamę i na wielu forach oczernia Auto Naprawę GT.

Pomyśl czytelniku kto to taki i jaki ma cel.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 11:17:29

to ja mam odmienne zdanie. Jak rybe cenie za elektronike tak tych z witosa nie toleruje bo mnie okantowali na częściach. Zapłaciłem za wymiane części a po roku okazało się,że zamiast części boscha mam wstawione jeszcze oryginały z fabryki zupełnie innej marki cechowane . Faktury miałem na boscha, mogłem pójść z tym do sądu,ale za 300pln nie ma sensu się drapać

Kolejna forma reklamy Pana Ryby i 4Moto.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych