Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mechanicy w Słupsku. Co o nich sądzicie. Twoje auto.

53 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 17:57:59

Właśnie siedzę sobie w moim luksosowym apartamencie w londynie i tak was czytam biedaki, to musi byc żałosne spędzać wekend przed kompem w Słupsku, rozumiem nie stać was na nic, a ja właśnie jadę na kolacyjkę do mojego angjielskiego pszyjaciel lorda dżordża łotsona, bendziemy jeść łososia w sosie szpinakowym a na podiweczorek lampka koniaku z 1844r, co gul nędzni słupszczanie skoczył? hahahaahha

#42 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 18:18:11

Wszystko fajnie! Ja też mogę zrobić łososia w sosie szpinakowym i popijać do tego dowolny trunek. Jedna różnica jest taka, że tu jest o wiele" jaśniej" ;) jeśli wiesz o czym mówię :)
Gul mi skacze jak pomyślę, że ktoś tam pojechał i jeszce szpera na forum w kraju. To musi być już ciężko! Ja łososia jem z kobietą! Pozdrów lorda od nas ;) Miłej zabawy!

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 18:45:30

Właśnie siedzę sobie w moim luksosowym apartamencie w londynie i tak was czytam biedaki, to musi byc żałosne spędzać wekend przed kompem w Słupsku, rozumiem nie stać was na nic, a ja właśnie jadę na kolacyjkę do mojego angjielskiego pszyjaciel lorda dżordża łotsona, bendziemy jeść łososia w sosie szpinakowym a na podiweczorek lampka koniaku z 1844r, co gul nędzni słupszczanie skoczył? hahahaahha

Buras tyra za 6,19, za "apartament" ma pokój zaplesniały 60F tygodniowa, tyra jak wół i własnie sie wybiera obsługiwać jakiegos angola może mu zrobi paole.

#44 ~OLOLOLOLOLO~

~OLOLOLOLOLO~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 20:10:13

Buras tyra za 6,19, za "apartament" ma pokój zaplesniały 60F tygodniowa, tyra jak wół i własnie sie wybiera obsługiwać jakiegos angola może mu zrobi paole.

gary liżesz i kible a na apartament patrzysz z nad rzeki takie masz marzenia;))smierdzielu pora na umycie sie moze te schizy umyjesz a dopiero bedziesz mowil co kto i jak.....nie mowie o zmianie lekow i lekarza bo na to za pozno kazdy kto spie...do uk tak wlasnie zyje TO FORUM O MECHANIKACH A NIE O UK

#45 ~GS~

~GS~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 21:44:42

A ja mam Audi A6 czarna perła sprowadziłem go z reichu osobiście odkupiony od pielęgniarki co jedziła nim codziennie dosłownie 500 metrów do chorego szwaba milionera tylko latem i wiosną a auto jesienią i zimą stało w garażu są na to dokumenty policzcie sobie ile ma przejechane prze 8 lat to wam szczena opadnie , dostałem tez komplet nowych opon zimowych na alumach i bagaznik na dach auto śmiga jak ta lala nie wiem co to mechanik i kupno części normalnie stan igła

#46 ~Łosoś z Lidla:)~

~Łosoś z Lidla:)~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 22:23:20

Koniak do łososia ze szpinakiem..... zmień przyjaciela, ten Cię oszukuje:)
ps. właśnie siedzę przy kompie, bo suszę lakier na paznokciach, lakier marki Chanel:) nie miałam żałosnego weekendu:) i mam Audi A8 2009rok :)

#47 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 20:12:49

ja osobiście z całego serca odradzam  auto ok na ul poznańskiej 10, ponieważ własciciel jak i jego pomocnik załozyli mi nowe tuleje wahacza i nie przykrecili mi srub!! (tylko załapali) za to jak przyszło do płacenia to nogi sie pode mna ugięły...

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 18:54:25

Zobacz najlepszych

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 12:13:07

Na Chrobrego gość od lat robi tylko mercedesy

chyba wymienia klocki i tłumiki bo o Mercedesach to pojęcie niema bladego.

#50 ~Mechanik z ...~

~Mechanik z ...~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 12:43:56

Najlepsi mechanicy są tu

http://forum.gp24.pl/dramat-finansowy-w-spn-co-z-mieszkaniami-t74938/?hl=%2Bdramat+%2Bfinansowy

I bez dwóch zdań

#51 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 17:58:45

To może się spytam, znacie może jakiegoś dobrego mechanika albo warsztat, u którego można zająć się serwisowaniem hydropneumatycznego zawieszenia? I sprawdzić stan gruszek i płyn LHM?

#52 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 12:20:51

Na Chrobrego gość od lat robi tylko mercedesy

Na Chrobrego nadaje się do programu usterka.

#53 ~yoŁ~

~yoŁ~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 12:36:23

odgrzewane kotlety z 2013 roku

wszystko na zlecenie sitwy oby tylko nie poruszać ważnych tematów dla Dupszczan

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 14:55:53

szukam opinii o dpfsmolna.pl, ktoś, coś?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych