Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mechanicy w Słupsku. Co o nich sądzicie. Twoje auto.

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~AutoMoto~

~AutoMoto~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 09:44:57

Chciałbym dowiedziec się co sądzicie, i jak oceniacie prace naszych warsztatów. Jest ich kilkanascie w naszym miescie, czy jesteście zadowoleni z ich pracy.? Ja zwiedziłem ich kilkanascie nie jestem zadowolony z obecnej sytuacji w słupsku. Mamy szkołe mechanika, jak ona kształci że mamy takich "fachowców.

#2 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 10:22:13

Szczecińska nie polecam. Raz wstawiłem tam auto \ pierwszy i ostatni raz.

#3 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 12:00:26

Dobrze że mam swój garaż ;). Bo większosc mechaników to nieudaczniki

#4 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 15:42:09

a kto ci pokazał jakikolwiek kwit na to ze jest tym za kogo się podaje? weź się ogarnij i napisz nowy jakiś temat bo żal!

#5 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 18:18:16

to pewnie jeden z tych bez kwitu

#6 ~gwiazda~

~gwiazda~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 18:56:50

powiedzcie czy jest w slupsku jakis mechanik znajacy sie na mercedesach i posiadajacy komputer SD? Wy ktorych mechanikow polecacie? Na strumykowej sa dobzi.

#7 ~xix~

~xix~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 19:09:41

mechanicy dentysci ginekolodzy rolnicy temat jak kazdy pisac mozna i mozna.......jak ktos ma problem to do konfesjonału!

#8 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 11 kwiecień 2013 - 19:14:28

powiedzcie czy jest w slupsku jakis mechanik znajacy sie na mercedesach i posiadajacy komputer SD? Wy ktorych mechanikow polecacie? Na strumykowej sa dobzi.

Na Chrobrego gość od lat robi tylko mercedesy

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 19:18:38

Swojego czasu jak miałem królową lawet czyli Lagunę II wszelkie prace z autem robiłem na Cecorskiej chyba auto-remix czy jakoś tak, nie narzekałem, nie naciągali mówili co trzeba a czego nie trzeba ceny też chyba były OK, a samochód raczej do łatwych w naprawie nie należał :D , ale chłopaki ogarniały temat, teraz mam służbowe więc tylko serwis, ale i o serwisach można by nie jedną migisterkę napisać :D

#10 ~Route 66~

~Route 66~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 20:07:04

Dość dobry jest starszy gość w Kobylnicy na ulicy Głównej jeżeli chodzi o naprawy proste. Ma ksywę jehowy.
Proste sprawy robią też solidnie na Grottgera, jak jedzie się do kotłowni, za garażami.

Do ustawiania zbieżności są dobrzy syn i ojciec, też w Kobylnicy na ulicy Głównej, na przeciwko kiosku.

Wymiana opon jest najtańsza i dobra w Głobinie, obok gumy pomorskiej, robią to ojciec i syn.

Do naprawy elektroniki nie ma nikogo dobrego,większość ściemnia. Uczciwie robią na Cecorskiej.

#11 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 20:27:57

Swojego czasu jak miałem królową lawet czyli Lagunę II wszelkie prace z autem robiłem na Cecorskiej chyba auto-remix czy jakoś tak, nie narzekałem, nie naciągali mówili co trzeba a czego nie trzeba ceny też chyba były OK, a samochód raczej do łatwych w naprawie nie należał :D , ale chłopaki ogarniały temat, teraz mam służbowe więc tylko serwis, ale i o serwisach można by nie jedną migisterkę napisać :D

onanizujesz się?

#12 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 21:59:34

Mechanicy w słupsku tylko potrafią naciągać na kase każdy nich nadaje sie do programu ,,Usterka,, na TVN , trzeba patrzec na ręce dokładnie co robią , ostanio jeden z taki mechanik usiłował mi wmówić że trzeba robić wtryski , a ja mu pokazałem że trzeba ustawić auto alarm na ,, SERVICE ,, a wcześniej zapytać klijęta jakie zabezpieczenia ma auto , bo po odpaleniu po minucie gasł mu silnik za każdym razem a gównojad mechanior od razu stwierdził ,,wtryski do roboty,, i wyciaga z szafy jakąs starą rzecz i mi pokazuje co trzeba wymieniać , a ja w brech !!! i mu pokazuje autoalarm i odcięcie zapłonu ludzie strzelajcie do takich mechaników jak macie broń przy sobie ,HAHAHAHAHAHA

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 22:08:56

uważajcie jeszcze jak kupują wam częsci, fakturka na ich firme i czesto dodają cenę, złodzieje

#14 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 23:11:02

przestan bredzić! kup sobie sprzęgło do civica rocznik 94 w słupsku w ciągu 48 godzin to zobaczysz jakie to proste i ile kasy trzeba wtopic w dzwonienie tu i tam.
Żal mi jest takich matołków jak ty!
Dobranoc!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 07:07:08

jest w Słupsku paru mechaników, ale jedyne co potrafią zrobić to wymianę tarcz, klocków i tłumików.

#16 ~informatyk~

~informatyk~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 07:46:17

uważajcie jeszcze jak kupują wam częsci, fakturka na ich firme i czesto dodają cenę, złodzieje

Ale zawsze możesz sam pojeździć, podzwonić, poszukać i przywieźć do mechanika potrzebne części:)

W całej Europie(nie piszę o całym Świecie, bo takiej wiedzy nie posiadam) mechanicy mają wypracowane zniżki w hurtowniach. Części biorą na faktury, które muszą wprowadzić na stan magazynowy i po sprzedaży odprowadzić podatek. Muszą sprzedać z marżą, bo nic nie może być za darmo(takie polskie prawo). Muszą zapłacić podatek dochodowy i odprowadzić VAT.
Jest taki myk, że z hurtowni biorą wz (dokument identyczny jak faktura, trzeba się wczytać, że to wuzetka) w cenach detalicznych i taką pokazują klientowi, co by mieć święty spokój. A potem biorą (bo MUSZĄ) fakturę z inną ceną. Biorą tym samym odpowiedzialność za wstawione części, jest to potrzebne w przypadku reklamacji. Wtedy oni na podstawie faktur reklamują w hurtowniach część i mają też zwrot za robociznę.
Takie są prawa rynku, każdego, nie tylko mechaniki samochodowej, geniusze:)

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 07:53:26

Mało u nas dobrych fachowców.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:31:11

Od lat jezdze na Reja, mniej wiecej tak w polowie Reja jest normalny domek i w srodku widac garaz i czesto stoi w podworku jedno dwa auta. Prowadzi go osoba pod 60, ale wszystko robi pieknie. Zlego slowa nie powiem a do tego nie jest drogi.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 09:26:15

Od lat jezdze na Reja, mniej wiecej tak w polowie Reja jest normalny domek i w srodku widac garaz i czesto stoi w podworku jedno dwa auta. Prowadzi go osoba pod 60, ale wszystko robi pieknie. Zlego slowa nie powiem a do tego nie jest drogi.

Ajak się ta firma na Reja nazywa. Czy to niezarejestrowany garażowiec (chodzi mi o gwarancje, wystawianie faktury)? Robi też elektronikę? Robi auta po 2009roku?

#20 ~Key~

~Key~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 09:35:20

Dość dobry jest starszy gość w Kobylnicy na ulicy Głównej jeżeli chodzi o naprawy proste. Ma ksywę jehowy.
Proste sprawy robią też solidnie na Grottgera, jak jedzie się do kotłowni, za garażami.

Do ustawiania zbieżności są dobrzy syn i ojciec, też w Kobylnicy na ulicy Głównej, na przeciwko kiosku.

Wymiana opon jest najtańsza i dobra w Głobinie, obok gumy pomorskiej, robią to ojciec i syn.

Do naprawy elektroniki nie ma nikogo dobrego,większość ściemnia. Uczciwie robią na Cecorskiej.

Jeśli chodzi o jeden z warsztatów to potwierdzam - gość ustawia zbieżność jak trzeba, starą metodą, pracował chyba gdzieś kiedyś w jakimś ASO. Kobylnica - Główna (biały garaż)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych