Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Mecenas Mateusz Godawa kancelaria czy polecacie ?

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 05:54:45

A ja mam pytanie czy jak ktoś przepisuje dom na syna żeby nie spłacać banków to to jest oszustwo? Moja sąsiadka spod Majdanu Sopockiego wyłudziła najpierw mnóstwo chwilowek i kredytów bankowych. Oficjalnie niby nic nie ma na siebie ale pracuje na czarno zagranicą. Jej partner też.Nic nie spłacają. Chcą teraz zrobić upadłość. Mi też zalegają. Ciekaw jestem czy zawiadomić o tym banki i policję ? Czy można udowodnić że jest złodziejką i wyłudza kasę i usługi po ludziach.

#22 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 05:55:02

A ja mam pytanie czy jak ktoś przepisuje dom na syna żeby nie spłacać banków to to jest oszustwo? Moja sąsiadka spod Majdanu Sopockiego wyłudziła najpierw mnóstwo chwilowek i kredytów bankowych. Oficjalnie niby nic nie ma na siebie ale pracuje na czarno zagranicą. Jej partner też.Nic nie spłacają. Chcą teraz zrobić upadłość. Mi też zalegają. Ciekaw jestem czy zawiadomić o tym banki i policję ? Czy można udowodnić że jest złodziejką i wyłudza kasę i usługi po ludziach.

#23 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 09:06:04

Dlaczego wyludzaja pieniądze???

WITAM NIE POLECAM TEJ KANCELARII WYLUDZAJA DUZE PIENIĄDZE OSZUKUJĄ WIEM Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA

#24 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:27:41

Witam,

Polecam firmę ''Prawnik 2.0''.

Koszt upadłości to 3600zł brutto 

bez względu na wysokość długu.

Adam z Katowic

#25 ~Tylko witold~

~Tylko witold~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 23:14:20

Ja tam polecam głosować na Witolda Namyślaka! 

#26 ~Tylko witold~

~Tylko witold~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 23:19:22

Ja tam polecam głosować na Witolda Namyślaka! 

#27 Lalan

Lalan

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 październik 2018 - 12:50:55

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, jak również obsługa prawna firm - Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 18:50:06

nie znam, ja mogę polecić piotrbanczyk.pl. jestem mega zadowolona

#29 >>gosc<<

>>gosc<<

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 00:29:46

ja trafiłem tutaj upadlosci.brlaw.pl Odrazu prosić najlepiej o Panią mecenas, mega zadowolony jestem, pierwsze konsultacje płatne 250 na poczet całości - po konsultacjach odrazu wiedziałem że trafiłem w dobre ręce, kobieta zna się na rzeczy, rzeczowo, odpowiada na wszystkie pytania, nie patrzy na zegarek i prowadzi praktycznie za ręke przez całe postępowanie. Podejście do klienta pierwsza klasa a cena w porówaniu z tym co uslyszalem w kilku innych kancelariach naprawdę przystępna.  upadłość ogłoszona kilka dni temu !! :DD

#30 ~Marko~

~Marko~
  • Goście

Napisano wczoraj, 01:48

Profesjonalnym prawnikom czyli adwokatom i radcom prawnym to nawet nie wolno współpracować z takim biurami prawnymi czyli biurami odszkodowawczymi, upadłościowymi itp ,które szumnie nazywają się kancelariami prawnymi Ale władze adwokackie i radcowskie tego nie egzekwują. Parlament ani Minister Sprawiedliwości tez nie reguluje tego poprzez zakaz ich działania, używania nazwy kancelaria, która wprowadza w błąd i klient myśli że to radca czy adwokat itd .Jeden zakłada kancelarie po zawodówce czy podstawówce, drugi po 5 letnich studiach prawniczych i 3 letniej aplikacji.adwokackiej. Patologia. Polecam Google i szukać: "Czy radcy wolno współpracować z prawniczymi spółkami kapitałowymi"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych