Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Mecenas Mateusz Godawa kancelaria czy polecacie ?

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Benita

Benita

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 15:59:06

Witam .

Chciałabym założyć sprawę o upadłość konsumencką i znajomy polecił mi mecenasa Mateusza Godawę . chciałabym zapytać , czy kancelaria prowadziła komuś podobną sprawę , z jakim skutkiem i ogólnie  , czy byliście zadowoleni z usług ? Z góry dziękuję za pomoc .

#2 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 11:17:53

Bardzo polecam.Sprawa wygrana

#3 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 09:51:45

A ja jestem ciekaw czy Pan Godawa jest mecenasem w sensie radca prawny albo adwokaat? Chybaa nie a na sstronie internetowwej KIO wprowadza w blad przed nazwiskiem piszac "mecenas"

#4 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 09:59:49

To żaden mecenas, tylko mgr prawa. Żeby zostać mecenasem to trzeba zdać egzamin, na dodatek ten pan chwali się w telewizji, że ma doktorat, a niestety to nie jest prawda, Tyle w temacie :D 

#5 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 22:50:29

Mi zrobił upadłość i wszystkie długi mam anulowane. A na sprawie w sądzie broniła mnie adwokat z Kartuz więc nie gadaj bzdur koleś. Ma olbrzymią wiedzę. Byłem w Słupsku u adwokatki to nie wiedziała co i jak a już chciała kasę. A ten gość za darmo się spotyka i tłumaczy, mówi Ci czy się da czy nie. Potem umowa.

#6 ~DrDre~

~DrDre~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 15:01:16

Ostatnio zrobił upadłość temu człowiekowi co pchał wózek z makulaturą po Lęborku. Jest info na FB

#7 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 00:20:32

ja korzystałam z kancelarii kl law z trójmiasta. wiem, że tymi sprawami zajmują się w całej polsce, więc może i pomogą w lęborku. powodzenia innym życzę

#8 ~Wawa~

~Wawa~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 00:10:27

Polecam szczerze polecam! W piątek ogłosili moją upadłość ! Po 10 latach. Wszystko przebiegało tak jak mówił Pan Mateusz. To kochany człowiek o dobrym sercu. Popłakałam się w słuchawkę. Nawet teraz targają mną emocje. To złoty człowiek. 

#9 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 20:49:45

ciekawe ile tych pochwal to pisza jego pracownice

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 21:49:23

Wszystkie.

#11 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 23:11:37

Miesiac czekania, nastepnie zwalanie winy na swoich pracownikow, nastepnie zero kontaktu, miło że odzyskałem pieniadze bo z tym też był problem. Nie polecam

#12 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 21:38:39

Bardzo dobry fachowiec

z przeogromną wiedzą.

Wie w jaki sposób pomóc osobie,

kiedy jest poważny problem.

Trzeba mieć to "coś" w tym zawodzie.

Jestem bardzo zadowolony

z obsługi - polecam z całego serca.

#13 ~Pikok~

~Pikok~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 19:58:03

A kto poleca Wente? Dobry jest?

#14 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 10:12:23

Polecam. Wczoraj dostałam upadłość !!! Boże jak się cieszę ! Umorzyli mi 800 tysięcy długów !!! Miałam nie wchodzić i nie pisać ale tu ktoś wypisuje jakieś głupoty to pewnie zawistnicy ! Ludzie nie wierzcie im ! Jak ktoś prowadził swój biznes i przez lata bał się swojego cienia, komorników oszustów co wyduszą ostatni grosz,  windykacji dzwoniącej cały dzień, gróźb ze stukaniem waleniem do drzwi w środku nocy, a teraz tego nie ma to wie co mówi. Przeszłam horror ! A teraz jestem wolna. Zaufajcie mu to złoty człowiek. Nie zawsze łatwo się dodzwonić, ale do lekarza specjalisty też się czeka. Poza tym bardzo chce też podziękować pani Paulinie. Bardzo pomocna i zawsze wie co robić !

#15 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 15:43:34

niestety pozytywne opinie piszą osoby z różnymi pseudonimami, jednak pewne zwroty są podobne... dlatego wydaje mi się to wszystko bardzo naciągane... pozdrawiam

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 10:13:06

hej, nie znam tej kancelarii... ja mam troszkę inne pytanie. czy ktoś z was zna może kancelarię piotrbanczyk.pl? Potrzebuję PRAWDZIWYCH opinii...

#17 thalla

thalla

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 luty 2018 - 23:50:31

Jeżeli chodzi o dobrego specjalistę od upadłości konsumenckiej to z powodzeniem mogę polecić tę kancelaria prawna opole. Lepiej w takiej sprawie powierzyć załatwienie formalności doświadczonym fachowcom.

#18 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 06:44:36

witam nie polecam tej kancelari pan Godawa prowadzil mi sprawe i oszukał mnie zapłaciłam mu pieniądze za wykonanie pracy a on je wzioł i nic nie zrobił a chciał zebym jeszcze mu dopłacila ...NIE POLECAM  pana Godawy poniewaz jest bardzo drogi ludzie którzy mają problemy finansowe i przystepują do upadłości to zrozumiałe ze nie mają pieniedzy a on zedrze z nich ostatnią skórę .Nie dajcie się ludzie nabrać że upadlość konsumencka tyle kosztuje poczytajcie w necie popytajcie prawników to bzdury co pan Godawa mówi na temat kosztów

#19 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 15:45:51

Witam .

Chciałabym założyć sprawę o upadłość konsumencką i znajomy polecił mi mecenasa Mateusza Godawę . chciałabym zapytać , czy kancelaria prowadziła komuś podobną sprawę , z jakim skutkiem i ogólnie  , czy byliście zadowoleni z usług ? Z góry dziękuję za pomoc .

Witam .

WITAM NIE POLECAM TEJ KANCELARII WYLUDZAJA DUZE PIENIĄDZE OSZUKUJĄ WIEM Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA

#20 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 15:47:51

Witam .

Witam .

Chciałabym założyć sprawę o upadłość konsumencką i znajomy polecił mi mecenasa Mateusza Godawę . chciałabym zapytać , czy kancelaria prowadziła komuś podobną sprawę , z jakim skutkiem i ogólnie  , czy byliście zadowoleni z usług ? Z góry dziękuję za pom

witam nie polecam tej kancelari wyludzaja pieniadze i oszukujo wiem z wlasnego doswiadczenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych