Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

meble tapicerowane, kuchenne, sypialniane

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 04:05:23

Hej,
poszukuję w promieniu 100-150 km od Lęborka dobrych pod względem cenowym i jakościowym mebli (od tapicerowanych po kuchenne), chętnie z możliwością na zamówienie/pod wymiar. Interesowały by mnie nie tylko sklepy/salony ale także producenci.
I jeszcze jedna ważna sprawa: chciałabym sprawdzone firmy.
Pozdrawiam
Monika 

#2 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 09:32:36

DomArtStyl - Nie jestem pewien, czy spełnia wymagania co do odległości, ale wszystkie inne na 100% 

#3 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 09:33:18

DomArtStyl - Nie jestem pewien, czy spełnia wymagania co do odległości, ale wszystkie inne na 100% 

#4 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 09:33:46

#5 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 09:34:42

#6 tarli

tarli

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 20 luty 2020 - 12:52:50

Polecam mebli szukać w sklepach internetowych. Jest o wiele taniej, wybór jest wiekszy Poza tym przy większych zamówieniach można liczyc na tanią dostawę no i zawsze praktycznie mozna się dogadać jeśli chodzi o wniesienie mebli. Poza tym wiele sklepów internetowych ma produkty na stanie podczas gdy duże sieci stacjonarne oferują możliwośc sprowadzenia sobie mebli na zamówienie ( jeśli ktoś potrzebuje mebli natychmiast to średnio go ta opcja urządza).

Niezłe ceny (szczegónie na łóżka) ma obecnie sklep Meble Tkaniny.  Zobacz sobie https://www.mebletka...pl/lozka-cat-36

Użytkownik tarli edytował ten post 27 luty 2020 - 11:05:33

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych