Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Meble tanio kupię

meble tanie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agnes1987

Agnes1987

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 15:37:35

Witam,
Od kilku tygodni jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami mieszkania i je urządzamy, ze względu na mizerny budżet poszukujemy tanich, mebli, wiemy, że w Internecie jest taniej niż w salonach meblowych choć niby jest mniej wygodnie.
Znaleźliśmy sklep z bardzo dobrymi cenami, być może ktoś już w nim kupował, prosimy o opinie.
Lub namiar na inny sklep jeśli ktoś ma dobre doświadczenia z takowym.
:)

#2 Www.lifestylehome.com.pl

Www.lifestylehome.com.pl

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 maj 2015 - 00:52:24

www.lifestylehome.com.pl zapraszam do zakupu :) posiadamy w swojej ofercie nowoczesne oświetlenie oraz meble .Możliwość negocjacji cen .

#3 emcebe

emcebe

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 20:09:03

Tanie meble biurowe oraz regały do magazynu, regały biblioteczne czy regały przesuwne można kupić bezpośrednio u producenta (...)

Zdjęcia i opisy pozwola na odpowiedni dobór regałów jaki nas interesuje.

#4 ~Booor~

~Booor~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 15:49:39

Ja tam polecam Ci sprawdzone salony meblowe typu Agata Meble :) cena ok, jakość w porządku i pewność, że nie będziesz płakał po miesiącu albo nawet od razu po dostawie :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 17:45:05

Ja tam polecam Ci sprawdzone salony meblowe typu Agata Meble :) cena ok, jakość w porządku i pewność, że nie będziesz płakał po miesiącu albo nawet od razu po dostawie :)

Po dostawie, albo miesiącu, czy dwóch nie będzie płaczu.

Za to będzie rozpacz po pół roku: "no nie, dopiero co je kupiliśmy, a już się rozlatują, kochanie szykuj kasę..."

:(

#6 ~Tender~

~Tender~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 12:33:55

Po dostawie, albo miesiącu, czy dwóch nie będzie płaczu.

Za to będzie rozpacz po pół roku: "no nie, dopiero co je kupiliśmy, a już się rozlatują, kochanie szykuj kasę..."

:(

Niby czemu tak twierdzisz? Miałeś tak? :) Mnóstwo ludzi ma meble od nich przez długie lata i nie narzekają więc wiesz ;)

#7 ~sybilla~

~sybilla~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 11:31:49

przecież dostajesz gwarancje przy zakupie wiec bez przesady, jak coś sie dzieje to można reklamować.

#8 ~Stevana~

~Stevana~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 14:06:38

Najpiękniejsze meble ja widziałam, to widziałam na stronie, (...) są piękne stylowe i z klasą, warto zainwestować, by później mieć super meble na lata!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: meble, tanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych