Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

meble

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mimimimi~

~mimimimi~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 09:44:46

Kupujecie w Lęborku czy w innych miastach? nie wiem, czy w Sierakowicach nie będzie lepszego wyboru i taniej?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 11:13:16

Kupujecie w Lęborku czy w innych miastach? nie wiem, czy w Sierakowicach nie będzie lepszego wyboru i taniej?

Tanio to jest po schodkach przed Yiskiem, nie wiem jak firma się nazywa ale ceny doskonałe tylko na realizację trochę się czeka.To chyba ulica Zwarowska?

#3 ~gyui~

~gyui~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 01:25:47

Tanio to jest po schodkach przed Yiskiem, nie wiem jak firma się nazywa ale ceny doskonałe tylko na realizację trochę się czeka.To chyba ulica Zwarowska?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 09:04:58

Mam  z Vox-a . z 7 lat już stoją i jest oki. Znajomi też mają i są zadowoleni. Nie planuję wymieniać w najbliższych latach.Po za tym, to nie znam w Lęborku sklepu z czymś lepszym.Trzeba by szukać chyba w Trójmieście.

#5 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 08:01:33

Ja kupuję w sieci. Jest dużo większy wybór i łatwiej trafić na coś fajnego. Nie trzeba chodzić po wielu miastach i sklepach. Ostatnio zakupy robiłam na meblomoda.pl Żadnych problemów z zakupem czy dostawą nie miałam, jakby ktoś się obawiał.

#6 cympekwm

cympekwm

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 09:33:25

Ja zdecydowanie wole meble, które są robione na wymiar niż te, ( ..

........................................................................................... )

Reklama

Użytkownik Yktorn edytował ten post 07 grudzień 2015 - 18:46:26

#7 ~kfiatek~

~kfiatek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 09:41:35

w sieciówkach również nie lubie kupować ale w takich mniejszych sklepikach jak meblomoda (gdzie znalazłam cudne mebelki) to czemu nie. każdy szuka czegoś dopasowanego do swojego gustu. a ja nie lubie miec tego co wszyscy :D

#8 ~Tomass~

~Tomass~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 16:00:27

Hmm ja się właśnie dziwie ludziom, którzy "nie lubią" kupować w sieciówkach :) takie np. Agata Meble :) ceny ma rewelacyjne porównując do innych także nie sieciówek, jakość ok i pewność, że nie będzie beku jak meble dojadą.... :) :)

#9 ~Runio~

~Runio~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 12:10:02

Właśnie AM to chyba obecnie najbardziej polecany salon meblowy. W sumie z takimi aranżacjami to nie ma co się dziwić

#10 ~fellada~

~fellada~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 08:34:57

myślę że to bardziej chodzi o to, że mają najatrakcyjniejszą ofertę cenową na meble na rynku, dlatego to przyciąga ludzi na zakupy do salonu.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 12:52:17

ceny swoja drogą ale wybór jest bardzo duży, i przeróżne designy, mnie się tam bardzo podoba

#12 ~younte~

~younte~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 12:36:15

A gdzie mogę dostać porządny stół? 

#13 tarli

tarli

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 08 kwiecień 2020 - 13:12:30

Sklepow meblowych w okolicy jest bardzo wiele. Możesz zrobić sobie wolną sobotę oraz objeździć kilka, zobaczyć czy coś Ci sie tam spodoba.

Dla mnie jednak stół dobrej jakości jest równoznaczny stołowi wykonanemu z prawdziwego drewna. Stół taki będzie droższy od stołu wykonanego z plyty. Nie będzie to jednak taka duża róznica w stosunku do tego, że stół taki jest znacznie bardziej wytrzymalszy oraz wyglada lepiej. Szczególnie jeśli chodzi o blat. Plusem tutaj jest również fakt, że stół taki mozna w przyszłości odnowić. Stołu z płyty już tak szybko nie odnowisz, jak się porysuje.  https://stolvero.com/

Zobacz sobie stoły w tej firmie

Użytkownik tarli edytował ten post 19 kwiecień 2020 - 11:34:49

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych